0904 426 149
annakveta.furikova@finvia.sk

Anna Kveta Furiková

Licencia NBS: 232704 NBS Licencie (6)

Zvedavo a rada do hĺbky skúmam otázky a témy, ktoré iní prebádali len málo. Mojich klientov vediem k splneným snom, finančne únosnejšou cestou. Každodenným spoločníkom je mi vyjednávanie exkluzívnych podmienok všetkých produktov na finančnom trhu.

99%
Priemer hodnotení
Odbornosť
98%
Komunikácia
99%
Spoľahlivosť
99%
43645 videní
102 hodnotení

Najnovšie články v blogu 15 článkov

Ak ste živiteľom rodiny, zbystrite pozornosť

Životná poistka má vo všeobecnosti poistenému, resp. pozostalým (oprávneným osobám) poskytnúť finančné prostriedky, ktoré pomôžu v prípade náhodnej alebo nečakanej životnej udalosti.

Anna Kveta Furiková 4 0 komentárov

Ak sa chystáte byť rodičom, tieto informácie by sa vám mohli dokonale hodiť.

Osobitnou kategóriou produktov, ktoré ponúkajú poisťovne, je poistenie detí. Väčšina poisťovní ponúka aj životné poistenie pre deti. To v rizikovej časti kryje nepredvídané životné udalosti (napríklad úraz alebo choroba), ale zároveň umožňuje aj vytváranie finančnej rezervy pre lepší štart do života. Finančnú rezervu môžu deti využiť neskôr, napríklad na pokrytie nákladov spojených so štúdiom.
 

Anna Kveta Furiková 70 0 komentárov

Nenechajte na náhodu vznik poistnej udalosti a stavte na správne neživotné poistenie.

Neživotné poistenie známejšie ako (non-life) poistenie predstavuje širokú škálu produktov. Hlavným rozdielom medzi životným a neživotným poistením je ten, že neživotné sa vzťahuje na riziká, ktoré sa môžu, ALE nemusia stať a netvorí sa žiadna rezerva!

Anna Kveta Furiková 56 0 komentárov

Aké právne formy a možnosti poistenia ponúka finančný trh

Finančný trh nám ponúka nielen viacero poisťovní, ale aj možností poistenia v prospech poistníka. Radi by ste sa zorientovali v jednotlivých "čo nám zákon presne určite" a z čoho si môžem ľubovoľne vybrať?

Anna Kveta Furiková 78 0 komentárov

Ak ste klientom Spoločnosti ERGO, zbystrite pozornosť!

Rada by som vás informovala o novinke, ktorá prichádza vo svete skupiny Generali. Na Slovenskom trhu patrí táto poisťovňa medzi popredných poskytovateľov poistenia. Spoločnosť posilňuje svoju pozíciu v regiónoch strednej a východnej Európy a tak skupuje portfóliá na Slovensku a v Maďarsku od spoločnosti ERGO INTERNATIONAL AG.

Anna Kveta Furiková 79 0 komentárov
Zobraziť všetky články (15)

Referencie 72 hodnotení

Michal a Patrícia 12.05. 2019
100%

Spoľahlivosť na 100%

Michal a Patrícia 12.05. 2019
100%

Pani Furiková sa snažila splniť všetky problémy a požiadavky aké sme na ňu mali a kvôli ktorým sme za ňou prišli a konečný výsledok bol na jednotku, takže určite ju odporúčame .

Tomáš H. 08.05. 2019
100%

Pani Furiková nám pomohla s vybavením hypotéky za takých podmienok, aké by sa nám individuálne dohadovali iba veľmi ťažko. Taktiež oceňujem ušetrený čas, ktorý sme celým procesom získali. Trpezlivo nám bolo vysvetlené všetko čo nám nebolo jasné, pani Furikovú môžem určite odporúčať.

Pavel 07.05. 2019
100%

Spokojný, odporúčam.

Peter Slezák 07.05. 2019
100%

Profesionalita, neúnavné hľadanie riešení, skúsenosti, poradenstvo Ďakujeme !

Zobraziť všetky hodnotenia (72)