Blog (142 článkov)

Prichádzame o hypotéku pre mladých?

Pripraví nás legislatíva o hypotéku pre mladých?

Marek Durdiak 597 0 komentárov

Ako a kde najlepšie zhodnotiť peniaze

Tak ako si môžete pri sporení odkladať malé sumy, tak aj investovať sa dá už od menších súm. Je dobré, aby ste pred investovaním mali vytvorenú pohotovostnú rezervu. Pre investovanie vašich financií existuje niekoľko možností, ako ich zhodnotiť, neprerobiť, ale naopak, zarobiť.

Dominika Senteši 657 0 komentárov

Myslíte si, že nepotrebujete úrazové poistenie či poistenie majetku? Týchto 8 najkurióznejších poistných udalostí vás presvedčí o opaku!

Určite aj vy máte vo svojom okolí niekoho známeho, kto nechce o poistení ani len počuť. Je jedno, či sa jedná o životné poistenie alebo o cestovné poistenie, v každom z nich vidia niektorí ľudia len prostriedok pre zisk finančných inštitúcií na úkor ľudí.


 

Finvia Group 213 0 komentárov

Bitcoin, Litecoin a ďalšie kryptomeny sú čoraz viac v hľadáčiku investorov. Tu sú 3 dôvody, prečo to nie je najšťastnejšia voľba

V poslednej dobe sa začali kryptomeny spomínať aj v našich končinách v súvislosti s investovaním. Môže za to nepochybne najmä fakt, že cez sociálne siete a rôzne magazíny sa do povedomia ľudí dostávajú zaujímavé informácie o rekordoch, ktoré za posledné obdobie prekonáva najznámejšia kryptomena, Bitcoin.

 

Finvia Group 359 0 komentárov

Investovanie hrou, časť 4: Aký je rozdiel pri investovaní cez IZP a priamo cez správcu

V našej dnešnej časti seriálu Investovanie hrou sa zameriame na jednu konkrétnu problematiku a to konkrétne rozdiel medzi investovaním na priamo a prostredníctvom iných produktov. Najčastejšie sa investovanie spomína pri tzv. investičnom životnom poistení a preto sa bližšie pozrieme práve na tento produkt a úskalia, ktoré prináša. 

Finvia Group 204 0 komentárov

Najnovšie

Najčítanejšie

  1. Veľké porovnanie: oplatí sa hypotéka od UniCredit Bank, VÚB, ČSOB, SLSP alebo od Tatra banky? l Finvia Group (8718)
  2. Amortizácia vozidla - auta: čo to je a kto ju ešte v roku 2016 uplatňuje l Finvia Group (3702)
  3. Čo vám finančný poradca (ne)povie o hypotéke. (2255)
  4. KÚPA (INVESTIČNEJ) NEHNUTEĽNOSTI KVÔLI ZISKU? (1942)
  5. Prečo nesporiť cez kapitálové životné poistenie a aká je alternatíva l Finvia Group (1883)

Blogeri

Kategórie