0910 618 122
juraj.richtarech@finvia.sk

Juraj Richtárech

Licencia NBS: 231262 NBS Licencie (5)

Dobrý deň, volám sa Juraj Richtárech a pôsobím na pozícii Unit Director pre spoločnosť Finvia. Mojou primárnou úlohou je starostlivosť o rast a rozvoj osobností v našom riaditeľstve. Zameriavam sa prevažne na rozširovanie pracovného tímu, ako aj o vedenie a vyhľadávanie nových spolupracovníkov a príležitostí. Za necelých 8 rokov praxe spolupracujem s viac ako 200 vlastnými klientmi a moje riaditeľstvo tvorí skupina expertov od Bratislavy po Banskú Bystricu. V prípade záujmu o spoluprácu alebo o získanie služieb niektorého z našich expertov ma pokojne kontaktujte. Bližšie informácie o našej práci nájdete aj v blogu nižšie. Pozrite si taktiež referencie na moju prácu.

100%
Priemer hodnotení
Odbornosť
99%
Komunikácia
100%
Spoľahlivosť
100%
43498 videní
36 hodnotení

Blog Juraj Richtárech (19 článkov)

3 DÔVODY, PREČO MÁME NEDOSTATOK FINANCIÍ.

Do výplaty zostáva ešte týždeň a váš účet ukazuje zostatok blížiaci sa k nule. Úprimne, stalo sa vám to už niekedy? Mne osobne určite áno. Bolo to hlavne v období, kedy som si našiel prvú prácu a začal pracovať s prvými zarobenými peniazmi.

Juraj Richtárech 131 0 komentárov

AKTUÁLNE! OBSADZUJEM POZÍCIE - FINANČNÝ SPROSTREDKOVATEĽ V ONLINE PROSTREDÍ

Pozdravujem, drahí čitatelia mojich blogov.

Doteraz som sa vám snažil radiť, odporúčať a hlavne vás informovať o tom, ako to na trhu chodí. Keďže som momentálne v situácii, kedy sa nemôžem svojim blogom plnohodnotne venovať a tým pádom vám radiť, chcel by som od vás pomôcť. Malo by to byť také zájomné win - win, keďže ja pre vás písať chcem...

A s čím chcem vlastne pomôcť?

Juraj Richtárech 133 0 komentárov

103 motivačných citátov a výrokov pre UDRŽANIE ENERGIE!

Je alebo nie je podľa Vás motivácia na ceste k úspechu dôležitá? Niekto si povie že je pre neho kľúčovou iní že je zbytočná priam nežiadúca. Ja som toho názoru, že motivácia ako taká má určite silný význam a zmysel hlavne v obdobiach tzv. "predúspešnej demencie".
Čo tým myslím?
Určite ste sa stretli s príbehom o hľadačovi pokladov, ktorý kopal tak dlho, až sa vzdal... Neskôr prišiel do jeho lomu iný kopáč a už po pár hodinách žal úspech.

Juraj Richtárech 212 0 komentárov

Ako NAŠTARTOVAŤ svoje AKTIVITY, pracovať na ÚSPECHU a hlavne ho dosiahnuť?

Tieto otázky trápia skutočne veľa ľudí, ja som sa rozhodol odhaľovať praktické veci, ktoré v podnikaní v sieťovom marketingu skutočne fungujú... Vykonávam ich totiž ja sám!
V mojom podnikaní mám 2 istoty.
Prvou je to, že dokážem prispôsobovať svoj zárobok aktivitám. Nedá sa? Nemožné? Určite nie... Je to totiž veľmi jednoducho realizovateľné... stačí iba pravidelná analýza každodenných úloh a následná starostlivosť o svoje vlastné sebahodnotenie. Problém je v tom, že to málokto vykonáva a ak už aj áno, tak nie dlhodobo. A to je chyba!

Juraj Richtárech 69 0 komentárov

Ako SKUTOČNE efektívne KONTAKTOVAŤ?

Ako skutočne efektívne KONTAKTOVAŤ? časť 1. – rozdelenie základných foriem
Veľmi veľa z vás sa pýta na to, ako skutočne efektívne kontaktovať a získavať nové obchody. Pre niekoho je to veľmi jednoduché, má to v krvi... Ale čo tí, ktorí s tým majú skutočne problém? Nezúfajte, môže to byť jednoduché aj pre Vás!

Juraj Richtárech 90 0 komentárov