Vyhľadávanie
Generic filters
Exact matches only

Juraj Richtárech

Licencia NBS 231262: Poistenie a zaistenie, Poskytovanie úverov, Prijímanie vkladov, Kapitálový trh, Starobné dôchodkové sporenie
100%
Priemer hodnotení
73725 videní
74 hodnotení
2023
2022
2021

Blog Juraj Richtárech (21 článkov)

KORONAVÍRUS A JEHO DOPAD NA NAŠE INVESTÍCIE

Na celom svete je momentálne témou číslo jeden prevencia a ochrana pred pandémiou COVID - 19. Sekundárne sa však veľmi veľa ľudí týka aj otázka ekonomickej stability. Tá sa však netýka len jednotlivých krajín, ktoré
s nákazou bojujú, ale najmä rodinných rozpočtov nás, obyčajných ľudí. Ako sa preto máme v spojitosti
s pandémiou správať pri našom aktuálnom investičnom portfóliu? Môžeme vôbec z tejto situácie nejako vyťažiť? Všetky tieto dôležité informácie sa dočítate v tomto článku.

Juraj Richtárech 882 0 komentárov

AKO REALIZOVAŤ SVOJE CIELE KROK ZA KROKOM?

Pri každodenných stretnutiach s ľuďmi často dostávam otázku, ako sa dajú dosahovať ciele systematicky a zároveň sa pri tom držať vytýčeného plánu. Akú mám na to odpoveď? Systematickosť sa dodržať dá, no plán si už vyžaduje  veľkú mieru trpezlivosti a vytrvalosti. Aj na základe týchto otázok som sa rozhodol napísať článok, ktorý dokáže pomôcť každému, kto si chce skutočne plniť svoje ciele. Preto, ak aj ty chceš dosahovať výsledky v akejkoľvek oblasti, určite čítaj ďalej.

Juraj Richtárech 627 0 komentárov

3 DÔVODY, PREČO MÁME NEDOSTATOK FINANCIÍ.

Do výplaty zostáva ešte týždeň a váš účet ukazuje zostatok blížiaci sa k nule. Úprimne, stalo sa vám to už niekedy? Mne osobne určite áno. Bolo to hlavne v období, kedy som si našiel prvú prácu a začal pracovať s prvými zarobenými peniazmi.

Juraj Richtárech 1128 0 komentárov

AKTUÁLNE! OBSADZUJEM POZÍCIE - FINANČNÝ SPROSTREDKOVATEĽ V ONLINE PROSTREDÍ

Pozdravujem, drahí čitatelia mojich blogov.

Doteraz som sa vám snažil radiť, odporúčať a hlavne vás informovať o tom, ako to na trhu chodí. Keďže som momentálne v situácii, kedy sa nemôžem svojim blogom plnohodnotne venovať a tým pádom vám radiť, chcel by som od vás pomôcť. Malo by to byť také zájomné win - win, keďže ja pre vás písať chcem...

A s čím chcem vlastne pomôcť?

Juraj Richtárech 2167 0 komentárov

103 motivačných citátov a výrokov pre UDRŽANIE ENERGIE!

Je alebo nie je podľa Vás motivácia na ceste k úspechu dôležitá? Niekto si povie že je pre neho kľúčovou iní že je zbytočná priam nežiadúca. Ja som toho názoru, že motivácia ako taká má určite silný význam a zmysel hlavne v obdobiach tzv. "predúspešnej demencie".
Čo tým myslím?
Určite ste sa stretli s príbehom o hľadačovi pokladov, ktorý kopal tak dlho, až sa vzdal... Neskôr prišiel do jeho lomu iný kopáč a už po pár hodinách žal úspech.

Juraj Richtárech 2216 0 komentárov