Vyhľadávanie
Generic filters
Exact matches only

Lucia Risková

Licencia NBS 231264: Poistenie a Zaistenie, Poskytovanie uverov, Kapitálové trhy, Starobne dôchodkové sporenie
100%
Priemer hodnotení
18783 videní
64 hodnotení

Blog Lucia Risková

Lucia Risková 837 0 komentárov

Čo je to affiliate partnerstvo a prečo je vďaka nemu Finvia iná?

Pri aktívnom nadväzovaní affiliate partnerstiev, sa často krát stretávam, že ľudia nerozumejú čo  presne toto slovné spojenie znamená. To bola inšipirácia k napísaniu tohto krátkeho článku, aby som objasnenila, čo to vlastne affiliate je :) Affiliate je online reklama, prostredníctvom ktorej obchodníci ponúkajú svoje výrobky a služby. Na web stránky prevádzkovateľov, čiže ich affiliate partnerov, umiestňujú svoje reklamy s cieľom osloviť návštevníka, aby ich tovar alebo služby nakúpil. Affiliate partnerovi za nákup cez jeho webovú stránku prináleží finančná odmena. Fungujúce affiliate partnerstvá môžete nájsť na rôznorodých internetových stránkach, v rôznych formách. Či už ako prelink v písanom texte, vo forme obrázkových bannerov, postoch známych influencerov, atď . Zjednodušene, keď na internetovej stánke jednej spoločnosti uvidíte reklamu inej spoločnosti, najpravdepodobnejšie sa jedná o affiliate partnerstvo.

Ako to funguje u nás?

Finvia affiliate partnerstvá fungujú na rovnakom princípe umiestnenia online reklamy, v našom prípade online kalkulačky, na webovú stránku inej spoločnosti. Online kalkulačky môžete vidieť na stránkach realitných kancelárií a developerských projektov (napr. www.remax-slovakia.sk), na ekonomických portáloch (napr. www.peniaze.sme.sk), na stránkach rádií (napr. www.finvia.funriadio.sk) a mnoho ďalších. Spektrum aplikovania kalkulačiek je naozaj veľké, dá sa povedať, že naším cieľom sú takmer všetky webové stránky s akýmkoľvek odborom podnikania.

Ako nám to pomáha?

Dôležité je poukázať, čo nám tieto partnerstvá prinášajú a prečo je vďaka tomu Finvia výnimočná. Za mňa top výhoda – podpora nových spolupracovníkov pri ,,rozbiehaní sa”. Obrovské množstvo partnerov prináša množstvo potenciálnych klientov do našej siete. V praxi to funguje tak, že každý kontakt, ktorý príde z online prostredia od nášho affiliate partnera, je priradený Finvia finančnému expertovi podľa jeho oblasti pôsobenia. Priznávam, že mne samej to na začiakoch pomohlo, keďže telefonovanie na studené kontakty je pre mňa dodnes nočnou morou. Takto sa naši finanční experti nemusia prebojovávať množstvom telefonických odmietnutí, naopak kontaktujú klienta s reálnou finančnou potrebou.

Na záver jedna žiadosť, ak ste prevádzkovateľom akejkoľvek web stránky a máte záujem o pasívny príjem alebo ak vás zaujala naša inakosť a chcete sa pridať do nášho tímu Finvia finančných expertov, budem rada, ak nás budete kontaktovať. 

Zdroj obrázku: www.moneycontrol.com

Pridaj komentár

komentáre

Táto webstránka používa súbory cookies, ktoré pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Jej ďaľším používaním s týmto súhlasíte.