0949 035 216
dominika.sentesi@finvia.sk

Dominika Senteši

Licencia NBS: 231112 NBS Licencie (1)

Financiám sa venujem od roku 2013, špecializujem sa na hypotéky, poistenie a investície. Mojou prioritou je pomôcť každému, kto sa rozhodne efektívne spravovať svoje financie. Mojim klientom pomáham s výberom vhodných finančných riešení, aby v konečnom dôsledku ušetrili hlavne čas a peniaze. Ku každému klientovi pristupujem individuálne, poskytujem komplexnú starostlivosť a ide mi o to, dať klientovi len to najvýhodnejšie riešenie k jeho spokojnosti.

99%
Priemer hodnotení
Odbornosť
99%
Komunikácia
99%
Spoľahlivosť
100%
15875 videní
9 hodnotení

Najnovšie články v blogu 5 článkov

Ako si vybrať tú správnu hypotéku a na čo si dávať pozor?

Banky lákajú „výhodnými úvermi“, ale málokto sa vie zorientovať v celom úverovom procese a získať najvýhodnejšiu hypotéku. Požičať si dnes peniaze je veľmi jednoduché, pokiaľ máme stabilnú prácu, dostatočný príjem a dobré úverové návyky. Každú chvíľu sme účastníkmi debát na tému požičiavať si peniaze alebo nie?

Dominika Senteši 2089 0 komentárov

Ako a kde najlepšie zhodnotiť peniaze

Tak ako si môžete pri sporení odkladať malé sumy, tak aj investovať sa dá už od menších súm. Je dobré, aby ste pred investovaním mali vytvorenú pohotovostnú rezervu. Pre investovanie vašich financií existuje niekoľko možností, ako ich zhodnotiť, neprerobiť, ale naopak, zarobiť.

Dominika Senteši 2360 0 komentárov

Aj vy patríte k tým, ktorí nemajú z čoho odkladať peniaze?

Dôvod, prečo ľudia nesporia je, že nezískali návyk pravidelne odkladať peniaze, utrácajú zbytočne, majú dlhy alebo nízky plat. Nevytvárajú si tak peňažnú rezervu do budúcnosti. Pri šetrení je veľmi dôležité odkladať peniaze pravidelne a dlhodobo, aj keď menšiu sumu peňazí. Väčšinou sa stáva ľuďom, ktorí nemajú z čoho šetriť peniaze, že na to doplatia. Vďaka tomu, že nerozmýšľajú dopredu.

Dominika Senteši 4751 0 komentárov

Ak plánujete ísť do úveru, toto by ste mali vedieť

Žiadať o úver? Refinancovať aktuálny úver? Aké úvery sú najčastejšie využívané? Na čo si dať pozor? Všetko sa dozviete, keď si prečítate tento článok.

Dominika Senteši 1038 0 komentárov

Ako si vybrať správne poistenie

Poistenie by malo slúžiť na to, aby nám pomohlo v situáciách, ktoré by sme sami finančne nezvládli.
Poistky sú nástrojom na zabezpečenie náhodných a spravidla nepríjemných udalostí, ktoré si nikto z nás neželá, ale občas sa niekomu prihodia. Preto sú poistky bežnou súčasťou našich výdavkov.
Poistite si len to, čo by ste nezvládli vyriešiť sami. Poistite si všetky riziká, ktoré by Vás finančne dostali do problémov.

Dominika Senteši 937 0 komentárov
Zobraziť všetky články (5)

Referencie 8 hodnotení

Ján 22.03. 2018
100%

S Dominikou som veľmi spokojný, poradila mi s vhodným poistením rizík a takisto mi vždy ochotne poradí aj vo všetkých otázkach ohľadom financií, takže sa na ňu môžem kedykoľvek obrátiť. Určite odporúčam jej služby aj ostatným.

Erik Na. 12.10. 2017
100%

Dominika je super osoba, ochotná, poradila, nikdy ma neodmietla, pomohla mi už v tzv. hodine dvanástej. Veľmi si vážim to, čo pre mňa urobila, neskutočne som jej vďačný a raz jej to vrátim. Ďakujem zo srdca. Erik.

Michal Černek 17.08. 2017
100%

„Dominika nám pomohla pri vybavení hypotéky, životnej poistky, poistení bytu, PZP aj pri riešení poistnej udalosti. Vždy vypracovala ponuky, predložila všetky klady a zápory. Do ničoho netlačí, výber je na nás. V prípade potreby je hneď po ruke. Je spoľahlivá, flexibilná a trpezlivá. Má našu plnú dôveru a vrelo ju odporúčame ako finančnú poradkyňu.“ Rod. Černeková, Skalica

Richard 16.08. 2017
100%

„Chcel by som odporučiť Dominiku ako finančnú poradkyňu. Pracujem dlhšiu dobu v zahraničí a potreboval som poradiť ohľadom úveru. Dominiku som našiel na jej stránke. Bola ochotná mi odpovedať na všetky moje otázky. Pobehala všetky banky a vo všetkom ochotne poradila. Poslal som jej potrebné podklady a Dominika za mňa všetko riešila. Bol som s ňou veľmi spokojný. Odporučila mi dokonca aj veľmi výhodnú životnú a úrazovú poistku. Môžem ju len odporučiť. Ak budem niečo zase potrebovať ohľadom financií určite sa na ňu obrátim.“

Jozef Čepka 16.08. 2017
98%

Na pani Senteši sme sa obrátili na základe odporúčania od známych. Pomohla nám s hypotékou, dala na výber viacej možností, sme spokojní. Sami by sme nevedeli kam zájsť a na čo sa pýtať. Úplne sama nám všetko vybavila, my sme dali iba podklady. Tiež nám zariadila výhodnú poistku bytu. Týmto jej veľmi ďakujem a odporúčam ako poradkyňu aj ostatným. Jozef Čepka, Holíč

Zobraziť všetky hodnotenia (8)