Vyhľadávanie
Generic filters
Exact matches only
Search in content

Hypotéky a úvery na jednom mieste

Hypotéky sú najčastejším nástrojom financovania kúpy bytu, pozemku, rodinného domu či obchodného priestoru, ako aj stavby a rekonštrukcie nehnuteľnosti. Porovnáme pre vás hypotéky z rôznych bánk. Vyberte si tú najvýhodnejšiu.

Mám záujem
Zavolajte si pre najlepšie životné poistenie

Hypokalkulačka

Výška hypotéky

Mesačná splátka

od 0

Mám záujem o nezáväznú ponuku

Prečo výber hypotéky cez FINVIA?

Porovnanie hypoték jednotlivých bánk online

Vďaka FINVIA kalkulačke si vypočítate najvýhodnejší hypotekárny úver spomedzi ponúk slovenských aj zahraničných bánk.

Hypošpecialista zdarma

Ako náš klient získavate Finvia experta zdarma. Pomôže vám s výberom najlepšej hypotéky, ako aj iného úveru na bývanie tak, aby ste si sen o novom bývaní mohli zrealizovať čo najskôr.

Sme nezávislí

Nezvýhodňujeme žiadnu banku, pracujeme pre vás! Našim prvoradým cieľom je vaša spokojnosť. Stačí vyplniť jednoduchý formulár na našej stránke a o ostatné sa postaráme.

Unikátny produkt, vďaka ktorému splatíte hypotéku skôr

Máme pre Vás produkt, vďaka ktorému ušetríte na úrokoch tisíce eur a splatíte Vašu hypotéku skôr ako ste plánovali.

Mám záujem
Zavolajte si pre najlepšie životné poistenie

Hypotéky pre mladých zmenili pravidlá

Zvýhodnené hypotekárne úvery pre mladých, ako sme ich poznali ešte pred dvomi rokmi, sú nateraz minulosťou. Odpočítavať 3% z úrokových sadzieb stratilo význam, nakoľko základné sadzby sú aktuálne na úrovni okolo 1%. Napriek tomu je možné si nárokovať preplatenie 50% zaplatených úrokov formou daňového bonusu. Samozrejme po splnení stanovených podmienok. Najvýhodnejšiu hypotéku pre mladých vám pomôže nájsť náš-váš hypošpecialista.

Mám záujem

Americká hypotéka: použitie hypotéky na čokoľvek

Máte nehnuteľnosť, ale chýbajú vám peniaze na zrealizovanie vášho sna? Bez ohľadu na to, či zháňate peniaze na výstavbu novej nehnuteľnosti, či potrebujete peniaze na rozbeh vášho podnikania, či plánujete poslať vaše dieťa na štúdium do zahraničia alebo či chcete stráviť nasledovné roky cestovaním po svete, vďaka americkej hypotéke to môžete bez problémov zrealizovať. Po založení nehnuteľnosti získate finančné prostriedky, ktorých použitie nemusíte dokladovať. Inými slovami, môžete ich použiť na čokoľvek.

Mám záujem
Americká hypotéka je špeciálnym druhom hypotéky
Refinanc hypotéky

Refinanc hypotéky – ušetrite stovky eur ročne

Ušetriť skutočne veľa peňazí na úrokoch môžete refinancovaním nevýhodných úverov, hypotéky nevynímajúc. Za posledné roky sa úrokové sadzby na hypotekárne úvery v bankách dostali nezriedka aj pod 1%, čím vznikol priestor na refinancovanie starých úverov za nových, podstatne výhodnejších, podmienok. Poradíme vám, ako refinancovať vaše úvery a ako nastaviť splátky presne podľa vašich predstáv. Viac o úveroch na refinancovanie TU.

Mám záujem

Úver na bývanie zo stavebného sporenia dokáže pomôcť

Na pokyn centrálnej banky sprísňujú komerčné banky podmienky pre získanie hypotéky. Michal Kremnický, CEO Finvia Holding, a.s.: „Okrem maximálnej sumy, ktorú môže fyzická osoba získať na základe jej príjmov je stanovená tiež maximálna výška úveru z hľadiska hodnoty nehnuteľností. Časy, kedy ste mohli získať hypotekárny úver až na 100 či viac percent hodnoty nehnuteľnosti sú preč.“ Pri kúpe nehnuteľnosti potrebujete minimálne 10-20% vlastných prostriedkov. Ak ich nemáte, riešením môže byť stavebný úver z niektorej zo stavebných sporiteľní. Nevyznáte sa? Nevadí, naši Finvia Experti áno a sú vám plne k dispozícii.

TIP pre Vás
Sporiť odporúčame aj tým z vás, ktorí ešte o novom bývaní neuvažujú. Čím skôr začnete, tým jednoduchšie bude v krátkej či dlhšej budúcnosti plnenie vašich finančných potrieb.

Mám záujem
Stavebného sporenie ako pomoc na získanie hypotéky

Články

Máte záujem?

Zavolajte na 0917 000 888
alebo nechajte nám kontakt a my sa Vám ozveme