+421905799881
ladislav.jamrich@finvia.sk

Ladislav Jamrich

Licencia NBS: 230083 NBS Licencie (4)

V oblasti finančného sprostredkovania pôsobím celkovo 8 rokov. Mojím cieľom je vždy pomôcť klientovi čo najvýhodnejšie vyriešiť jeho súčasné aj budúce potreby, plány a ciele v rámci jeho finančných možností, aby ho neprekvapila ani neočakávaná udalosť v oblasti financií. Špecializujem sa predovšetkým na financovanie bývania – kúpy nehnuteľností, výstavby murovaných rodinných domov ale aj zabezpečenia nehnuteľnosti, zabezpečenia príjmu, vytvárania finančnej rezervy, uľahčenia štúdia, osamostatnenia detí a zabezpečenia sa na dôchodkový vek. Viem posúdiť výhodnosť a správne nastavenie Vašich už uzatvorených produktov. Ako nezávislý finančný odborník mám možnosť výberu najvýhodnejších produktov zo všetkých významných finančných inštitúcií a nastaviť ich podľa Vašich požiadaviek. Snažím sa o seriózny, ľudský prístup, budovanie dôvery a priateľského vzťahu s klientmi. Mám príjemný pocit z toho keď pomôžem klientom, keď sú spokojní, vďační a odporučia ma svojim príbuzným a známym. Teším sa na spoluprácu s Vami.

98%
Priemer hodnotení
Odbornosť
98%
Komunikácia
98%
Spoľahlivosť
97%
9786 videní
9 hodnotení

Referencie 4 hodnotení

Gabriel Nagy 10.08. 2019
100%

Som veľmi rád, že mi zo spoločnosti Finvia pridelili práve pána Jamricha na riešenie získania mojej hypotéky. Keďže žijem v zahraničí, tak s tým bolo viac práce a viac problémov, ale napriek tomu sa všetko vyriešilo k mojej plnej spokojnosti. Bol som veľmi milo prekvapený, keď pán Jamrich kládol veľký dôraz na to, aby som mal aj sporenie, ktoré v konečnom dôsledku výrazne zníži dĺžku splácania mojej hypotéky a mne ušetrí veľa peňazí. Výborná komunikácia, odbornosť a spoľahlivosť. Takže som veľmi spokojný a odporúčam :-)

Karol Janás 28.05. 2018
100%

Pán Jamrich nám svojimi dlhoročnými skúsenosťami a komplexným finančným ako aj realitným sprostredkovaním veľmi pomohol. Spoločnosť Finvia patrí podľa nás k najmodernejším online finančno-sprostredkovateľským spoločnostiam, ktorá realizuje komplexné finančné sprostredkovanie na vysokej úrovni. Pán Jamrich má osobný portál, kde sú na všetky produkty info aj kalkulačky, pomocou ktorých nám pripravil prehľadné ponuky produktov. Pán Jamrich je veľmi seriózny, urobí všetko čo je v jeho kompetencii, časovo je flexibilný, k dispozícii aj cez víkendy. Na prvom mieste je u neho klient a jeho spokojnosť, čo si veľmi ceníme vo viacerých prípadoch. Spolupracujeme už od r. 2000, kedy nám sprostredkoval kúpu nášho 1. domu. Odvtedy sme postupne riešili spolu komplexné finančné sprostredkovanie, napr.: refinancovanie hypotekárneho úveru v rekordne krátkom čase, poistky, nový spotrebný úver, sporenia s predpokladaným úrokom nad 6% ročne - chceme skôr splatiť hyp. úver, refinancovanie spotrebného úveru. Jeho služby nám ako veľmi časovo vyťaženým ľuďom šetrí veľa času a optimalizácia finančných produktov nám šetrí veľa peňazí. Ušetrili sme na splátkach cca. 300 EUR/mesiac, čo je pekný peniaz. Je naozaj dobré mať finančného sprostredkovateľa, ktorý sa postará o všetky naše finančné produkty komplexne, tak aby pracovali peniaze a produkty pre vás, aby sme dosiahli naše plány, ciele a sny v plánovanom čase a čo najefektívnejšie. Preto vám odporúčam kontaktovať ho a využiť jeho služby. Pán Jamrich, ešte raz veľká vďaka za Vašu pomoc a tešíme sa na ďalšiu skvelú spoluprácu. Prajeme Vám veľa úspechov.

Marek Roško 10.07. 2017
100%

Pán Jamrich mal pre mňa a moju snúbenicu neoceniteľný význam v problematike hypotekárneho úveru, ktorým sme sa snažili vyriešiť našu bytovú otázku.Mali sme predtým skúsenosti, žiaľ negatívne s dvomi hypotekárnymi poradcami, ktorí náš problém s úverom nevedeli vyriešiť k našej spokojnosti. Preto sme sa obrátili na firmu Finvia, kde nám okamžite pridelili pána Jamricha ako poradcu. Ihneď ako sme mu vysvetlili našu zložitú situáciu sa pustil do práce. Veľmi nám pomohol s byrokratickými záležitosťami, ktoré neobišli ani nás. Ceníme si snahu a úsilie akým sa pustil do práce pri riešení problémov, ktoré sa vyskytli pri už spomínanej hypotéke. Aj napriek tomu, že nás už začal tlačiť čas, pán Jamrich dokázal s využitím svojich niekoľkoročných skúseností vyriešiť všetky záležitosti, ktoré sa nám dostali do cesty. Úver nám nakoniec schválili, za čo vďačíme pánovi Jamrichovi. Pritom sme spolu riešili aj ďalšie produkty týkajúce sa poistenia nehnuteľnosti a sporenia. Vo všetkých otázkach ktoré sme mali, sme vždy dostali odbornú odpoveď, komunikácia bola na vysokej ľudskej ale aj profesionálnej úrovni. Vo všetkom sme sa mohli na nášho poradcu spoľahnúť. S produktmi, ktoré sme doteraz riešili sme taktiež spokojní. V budúcnosti už máme dohodnutú spoluprácu v riešení životného poistenia. Služby pána Jamricha ako poradcu budeme vrelo odporúčať našim priateľom a známym.

Ivan Ďurovec 20.04. 2017
100%

Profesionálny a proaktívny prístup p. Jamricha mi ušetril veľa času a námahy pri orientovaní sa vo finančnom sektore. Požiadavky klienta dokáže optimálne doplniť o svoje rady a skúsenosti. Veľmi rád ho budem kontaktovať i v budúcnosti.

Zobraziť všetky hodnotenia (4)