Vyhľadávanie
Generic filters
Exact matches only

Predstavujeme vašich FINVIA expertov

Bez ohľadu na to, ktorého Finvia experta si vyberiete, prípadne, ktorého vám pridelíme podľa miesta vášho pôsobenia, stane sa pre vás tou skutočne pravou rukou v oblasti finančného poradenstva. Bude ako člen vašej rodiny, na ktorého sa môžete vždy spoľahnúť. Stojí pri vás vždy vtedy a len vtedy, keď to potrebujete. Čím viac budete jeho prácu spoznávať, tým viac sa budete presviedčať, že najvyššie hodnotenia od klientov získal zaslúžene.

Darina Aghová
94%

Na trhu finančného poradenstva pôsobím od roku 2014. S každým klientom jednám individuálne a hľadám to najlepšie riešenie jeho finančnej situácie. Mojich klientov vediem k uskutočneniu ich snov, finančne tou najlepšou cestou a tým im viem ušetriť čas a peniaze. Zveriť starostlivosť o svoje financie si vyžaduje predovšetkým dôveru zo strany klienta voči sprostredkovateľovi. Aktívne počúvam potreby svojich klientov, analyzujem ich požiadavky a garantujem vybavenie tých najexkluzívnejších podmienok na finančnom trhu.

Čítaj viac
Tomáš Bebjak
99%

Každý klient sa nachádza v inej životnej situácii a preto sa snažím byť flexibilný a pristupovať k nim, ako by som pristupoval sám k sebe. Svoje poznatky z Vysokej ekonomickej školy či stáže v ČSOB banke sa snažím preniesť do reálneho života a naďalej napredovať a vzdelávať sa. Snažím sa prinášať najaktuálnejšie informácie z finančného trhu a posúvať ich klientom, ktorí sa k nim zväčša nedostanú. Mojím cieľom je brániť záujmy klientov a pomôcť im k vysnívanému bývaniu, autu, či zabezpečeniu seba a svojej rodiny v podobe poistenia či sporenia.

Čítaj viac
Radovan Bezák
97%

Ako obchodník a sprostredkovateľ pôsobím na finančnom trhu už 17 rokov. Za ten čas som mal možnosť spoznať a predávať finančné produkty ... takmer každého druhu. Poznám ich históriu a vývoj. Nemálo z nich som odskúšal na sebe. Vlastná skúsenosť je často na nezaplatenie. V investovaní, poisťovaní a zadlžovaní som konzervatívny. Verím, že dobrý poradca taký musí byť, keďže vo svete financií nie je nič zadarmo. Naďalej sa vzdelávam, sledujem trh a poskytujem Vám, svojim klientom, dlhodobú komplexnú starostlivosť o financie. Pomáham realizovať Vaše sny.

Čítaj viac
+
Pridaj sa k nám

Získaj jedinečné nástroje a stan sa finvia expertom

Pridaj sa k nám
2019
Miloš Blažek
100%

Po niekoľkých rokoch strávených na vedúcich pozíciách v bankovom sektore, som sa rozhodol pre zmenu. Poskytovanie transparentných služieb zameraných na klientove očakávania, potreby a ciele je pre mňa nevyhnutnosťou. Pri tejto práci však nechcem byť limitovaný a obmedzovaný výberom partnerov a produktov. Kontaktujte ma a rád Vám pomôžem v akejkoľvek finančnej oblasti, ktorá Vás zaujíma.

Čítaj viac
Andrea Cibrínová
100%

Dôvodom prečo pracujem vo finančnom sektore je, že chcem pomáhať ľuďom plniť si svoje sny – či už sa týkajú nového bývania, zabezpečenia rodiny či vytvorenia si dostatočnej finančnej rezervy. Pretože každý má právo na finančnú slobodu. Riadim sa citátom Alberta Einsteina „ Niekde uprostred problému vždy stojí príležitosť.“

Čítaj viac
Vladimíra Čechová
98%

V ekonomickej oblasti pôsobím už viac ako 20 rokov. Jednou z oblasti, v ktorej vynikám, je finančné výkazníctvo. Chápem dôležitosť presného a včasného vykazovania, pretože poskytuje jasný obraz o finančnom zdraví spoločnosti. Mojim hlavným cieľom je pomáhať jednotlivcom a firmám pri prijímaní správnych finančných rozhodnutí. Každá finančná situácia je jedinečná, preto svoj prístup prispôsobujem špecifickým potrebám a cieľom každého klienta. Či už ide o vytváranie rozpočtu, plánovanie dôchodku alebo rozumné investovanie, som tu, aby som Vám poskytla komplexné poradenstvo a podporu.

Čítaj viac
Ivan Červinka
99%

Venujem sa aktívnemu počúvaniu potrieb klienta už 10 rokov. Na úrovni consultant - klient dbám na potreby klienta a vzájomnú dôveru a vytvorenie portfólia podľa požiadaviek. Dlhodobá spolupráca je pre mňa základ rozvoja a uspokojenie potrieb klienta. Ako nezávislý finančný odborník mám možnosť výberu najvýhodnejších produktov zo všetkých významných finančných inštitúcií a nastaviť ich podľa Vašich požiadaviek.

Čítaj viac
2021
2020
Katarína Dubcová
100%

Ísť cestou nezávislého finančného sprostredkovateľa po niekoľkých rokoch pôsobenia v banke bolo jedno z najťažších no zároveň najlepších rozhodnutí. Každý klient má svoje špecifické potreby či životné situácie. Pri riešení požiadaviek a potrieb klientov som nechcela mať zviazané ruky jediným bankovým produktom, či už pri riešení vlastného bývania, v oblasti poistenia alebo tvorenia rezerv. Mojim cieľom je budovanie dlhoročnej spolupráce s klientom založenej na kvalitnej starostlivosti, profesionalite a vzájomnej dôvere.

Čítaj viac
2023
2022
2021
Marek Durdiak
98%

Financiám sa venujem od roku 2011. Za toto obdobie som nazbieral množstvo skúseností, vďaka ktorým viem byť nápomocný mojim klientom pri riešení ich finančných otázok. Rovnako sú tieto skúsenosti prínosom aj pre nových spolupracovníkov. Myšlienka, hájiť záujmy klienta, pred veľkými finančnými inštitúciami bola pre mňa od začiatku kľúčová. Som rád, že sa nám ju spoločne s tímom darí dodnes napĺňať.

Čítaj viac
Denis Durec
100%

“Žiadne sľuby - ale činy!” týmto heslom sa riadim už niekoľko rokov. V mojej profesii sa obklopujem tímom odborníkov s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti predaja, prenájmu, developingu, výstavby a financovania nehnuteľností. Po 11 rokoch v bankovom sektore som sa rozhodol, že budem poslúchať už len seba a svoju intuíciu. V roku 2018 som v Trenčíne vybudoval pobočku novej inovatívnej realitnej kancelárie a za našou prácou a výsledkami stojí tím zodpovedných ľudí, ktorí ku svojej práci pristupujú s vášňou, oddanosťou a nadšením. Neoddeliteľnou súčasťou predaja nehnuteľnosti je ich financovanie a poisťovanie. U nás dostanete len to čo skutočne potrebujete - nie to, čo Vám niekto chce a musí predať!

Čítaj viac
2023
2022
2021
Ján Farbiak
98%

Na finančnom trhu pôsobím od roku 2010. Po skúsenosti v banke som sa rozhodol, že klientovi dokážem poskytnúť najviac vtedy, keď mám možnosť vyberať medzi všetkými bankami a poisťovňami. Na prvom mieste je klient a jeho spokojnosť, aby dostal to, čo požaduje, či už je to úver na kúpu nehnuteľnosti, alebo kvalitné poistné krytie. Pomáham klientom zorientovať sa v mori ponúk a prelúskať sa všetkými jemnôstkami. Jednám na rovinu, férovo a priamo.

Čítaj viac
Marek Filkorn
100%

Slobodný človek = šťastný človek. Preto spoločne nájdeme cestu ku väčšej finančnej slobode a istote.

Čítaj viac
2023
2022
2021
Anna Kveta Furiková
99%

Zvedavo a rada do hĺbky skúmam otázky a témy, ktoré iní prebádali len málo. Mojich klientov vediem k splneným snom, finančne únosnejšou cestou. Každodenným spoločníkom je mi vyjednávanie exkluzívnych podmienok všetkých produktov na finančnom trhu.

Čítaj viac
Branislav Hudec
100%

V dnešných dobách kríz a nepreberného množstva informácií sa čoraz častejšie ocitáme pod tlakom množstva životných situácií, ktoré sú naviazané na financie a schopnosť zabezpečiť svoje životné potreby. Je preto dôležité mať v rukách nástroje, ktoré nám pomôžu zorientovať sa v sieti finančných produktov tak, aby naše cesty životom mali reálny základ a zároveň sme na nich vedeli prežiť svoje sny a túžby.

Čítaj viac
2022
2021
2020
Soňa Chmelárová
99%

Moju prácu beriem ako poslanie a niečo, čo ma baví. Som súčasťou tam, kde klienti kupujú byt, pozemok, stavajú dom, prerábajú, čí potrebujú peniaze na čokoľvek. Podmienky bánk a poisťovní sa stále menia, raz je jedna lacnejšia, jedna výhodnejšia, preto si zakladám na tom, aby som obhajovala záujmy klientov a vyjednala pre nich tie najlepšie podmienky. Moji klienti hovoria, že vždy hľadám cestu, možnosti, riešenie ako pomôcť aj v tých najťažších životných situáciách. Verím, že keď sa stretneme, zistíte, že mám profesionálny a ľudský prístup, rozprávam zrozumiteľne a som férová. Niekoľko rokov som pôsobila v bankách na pozíciách finančný poradca, hypotekárny špecialista, manažér, riaditeľka pobočky. Po týchto bohatých skúsenostiach, Vám viem poradiť s hypotékou, refinancovaním hypotéky, s úverom na čokoľvek, so stavebným sporením, poistením Vás, Vašej nehnuteľnosti či auta, s investovaním, či sporením pre Vaše dieťa, vnúča. Som tu pre Vás online aj osobne.

Čítaj viac
2022
2021
2020
Eva Kahajová
100%

Profesionalitu, férovosť a spoľahlivé technické zázemie beriem ako nevyhnutnosť pri mojej práci. To mi FINVIA poskytuje. Ale nesmierne dôležitým pre mňa je ľudský faktor. Práca s kolegami s rovnakou krvnou skupinou, pre ktorých sú dôležité hodnoty, ktoré vyznávam aj ja. A to je poctivosť, slušnosť a pozitívny prístup. Medzi takýmito ľuďmi sa cítim fajn. Tu pracujem rada.

Čítaj viac
Martina Kollárová
98%

Pracujem s ľuďmi už viac rokov. Snažím sa im dať to najlepšie zo seba. Ku klientovi pristupujem tak, ako by som pristupovala sama k sebe. Mojím cieľom je pomôcť klientovi dostať sa k vytúženému bývaniu, autu, či sporeniu si na svoj sen. Rada mám nové výzvy a možnosť urobiť pre klienta maximum čo sa dá. V tejto oblasti sa naďalej vzdelávam, aby som mohla napredovať.

Čítaj viac
2022
2021
2020
Ján Kormaník
100%

Posledných 14 rokov sa venujem práci s klientom, jeho potrebám a snažím sa uplatniť skúsenosti, ktoré som získal vo finančných inštitúciách (VÚB a PABK) či už ako zamestnanec alebo spolupracovník. Väčšinu času venujem práci s klientom a na uspokojovaní jeho predstáv, aby sa jeho sny menili na skutočnosť. Venujem sa hlavne zhodnocovaniu peňazí klientov, ale i forme ako sa k finančným prostriedkom dostať a tak si napríklad splniť sen o bývaní a pod. Veľmi dôležitou súčasťou finančného zabezpečenia je zabezpečenie rodiny a majetku do budúcnosti, s čím klientom viem určite pomôcť nájsť optimálne riešenie.

Čítaj viac
2023
2020
Martin Kováč
100%

„Cieľ bez plánu je len sen.“ Toto motto sprevádza moju cestu v biznise aj v živote. Snažím sa o to, aby každý v mojom tíme premenil svoj sen na cieľ, ktorý mu pomôžem dosiahnuť. Práca s ľudmi je náročná, ale za to krásna. Premeň voľný čas na peniaze a poď dosiahnuť aj ty svoj sen! Na finančnom trhu pôsobím od roku 2007. Poskytujem klientom finančné služby dostupné na slovenskom trhu.

Čítaj viac
2023
2022
2021
Dagmara Kovalinková
100%

Aktuálne a presné informácie sú v dnešnej dobe premostením na dosiahnutie Vašich snov, potrieb a cieľov. Zároveň Vám zabezpečia Vaše potreby a potreby Vašej rodiny. Mojou úlohou vo finančnom poradenstve je, aby informácie a produkty pracovali pre mojich klientov a nie pre inštitúcie na finančnom trhu. Preto si pri komunikácii s klientmi dávam záležať, aby som zistila aké sny, ciele a potreby sú pre nich dôležité a čo chcú vo svojom živote dosiahnuť. Nie všetky sny sa dajú realizovať hneď, no podstatné je začať pracovať na tom, aby sa stali skutočnosťou.”

Čítaj viac
Jakub Kubíček
100%

Mojou hlavnou prioritou je, aby mal každý prehľad o svojich financiách na jednom telefónnom čísle 24/7 kedykoľvek je to nevyhnutné. Svojim klientom poskytujem bezplatný a nezávislý audit zmlúv. Neustále naslúcham klientovi, každý človek je unikátny a jedinečný, preto dbám na individuálny prístup a pri riešení potrieb klienta nemám "zviazané ruky", na finančnom trhu spolupracujem s každou spoločnosťou. Mojim cieľom je vytváranie dlhodobého vzťahu s klientom ktorý je založený na dôvere, profesionálnom prístupe a hlavne na následnej starostlivosti.

Čítaj viac
Vladimír Kubovič
98%

Ako konateľ vlastnej spoločnosti Logitech s.r.o. som na trhu s nehnuteľnosťami od roku 2003. Za ten čas som zozbieral množstvo skúseností a informácií z tejto oblasti. V súčasnosti, kedy nastúpila ON-Line doba, alebo ak chcete, doba webová, si stále viac uvedomujem, že komplexné, proklientské riešenia v oblasti realít a financií, sú čoraz viac žiadané, lebo v konečnom dôsledku práve Vám, ušetria - čas, problémy, a aj nemalé finančné prostriedky. Z tohto dôvodu som sa rozhodol spojiť sily s Finviou (finančné sprostredkovanie a služby) a EasyLife realitnou spoločnosťou. Mojim cieľom je každému klientovi poskytnúť tie najlepšie riešenia, postarať sa o jeho súčasné ale aj budúce potreby takpovediac pri jednom stole, bez Vašej zbytočnej námahy, chodenia po inštitúciách pri hľadaní "nejakého" riešenia. Komplexná a dlhodobá starostlivosť, diskrétnosť a férový prístup je samozrejmosťou.

Čítaj viac
Jozef Litavec
98%

Spojenie realitného trhu, kde som sa pohyboval už dlhší čas, a finančných produktov je neodškriepiteľné a úplne prirodzené. Aj keď finančný trh je oblasť na prvý pohľad zložitá, pracujem usilovne na tom aby každý môj klient bol v obraze a rozumel minimálne svojím vlastným finančným produktom. Ľudský a priateľský prístup ku klientom pri pomoci napĺňania ich snov je jednou z mojích priorít a štýlom mojej práce. Finvia je pre mňa najlepšou voľbou vzhľadom na jej inovatívnosť a nadčasovosť krokov a procesov, ktoré ju stavajú na čelo modernej éry vo finančníctve. Uzatvorením zmluvy práca s klientom pre mňa nekončí, ale naopak, začína.

Čítaj viac
2023
2022
2021
Eva Masaryková
99%

Na finančnom trhu aktívne pôsobím od roku 2012. Mojou špecializáciou je najmä financovanie bývania, životné poistenie a investovanie. Kvalitou práce, odbornosťou, niekoľkoročnými skúsenosťami a úprimnosťou sa usilujem zmeniť pohľad ľudí na profesiu finančného sprostredkovateľa. Pridanou hodnotou, ktorú prinášam klientom je následný servis a starostlivosť o klienta a jeho blízkych, čo považujem vo vzťahu ku klientovi za to najdôležitejšie.

Čítaj viac
Natália Mertus Blažeková
NAN%

Kým som sa stala finančnou konzultantkou, pracovala som celý život v oblasti umenia, najmä hudby, pričom finančný svet mi bol neznámy. Môj názor na ľudí z tohto prostredia vôbec nebol pozitívny a skôr som sa stretnutiam s nimi sama vyhýbala. Tak to bolo až do momentu, kedy som sa sama ocitla v komplikovanej životnej situácii. Zhodou okolností som spoznala človeka, ktorý sa väčšinu svojho života venoval a venuje týmto veciam. Okrem vysokej odbornej zdatnosti mal aj ľudský prístup, empatiu a trpezlivosť a pomohol mi všetko vyriešiť. Vtedy som poznala, že nie sú podstatné len znalosti, ktorými sprostredkovatelia musia disponovať, ale musia mať aj dobrú osobnostnú výbavu. Zároveň som pochopila, že práve takíto odborníci ľuďom môžu veľmi pomôcť, a to čo klientovi predostrú ako zosúladené konečné riešenie klientových potrieb, by sa dalo vyjadriť ako harmónia mnohých menších krokov a riešení. Aj preto vnímam svoju prácu konzultantky vo FINVIA nielen ako osobnostný posun s neustálou možnosťou spoznávať nových ľudí a vzdelávania sa, ale hlavne ako príležitosť pomáhať iným tak, ako to bolo dopriate aj mne. A za to som vďačná.

Čítaj viac
Radoslav Mihal
100%

Ľudský prístup a spokojnosť klienta je pre mňa na prvom mieste. Finančné poradenstvo vždy v prospech klienta ! Profesionálne prezentovanie vybraných finančných produktov a servis klientových finančných záležitosti. Pomáhať druhým a vytvárať základy pre vznik online nástrojov vo finančnom sprostredkovaní to sú Finančné služby 21. Storočia.

Čítaj viac
Dana Mrázová
96%

Mojou pracovnou prioritou je poskytovať kvalitné finančné služby klientom, ktorí očakávajú profesionálne možnosti riešenia ich životných situácií. Pri tom sa vždy sústredím na nájdenie najvhodnejšieho riešenia v oblasti bývania, poistenia a investícií. Kontaktujte ma a získajte nadštandardný prístup, ktorý bude viesť k vašej spokojnosti.

Čítaj viac
2022
2021
2020
Jana Osuská
100%

Som presvedčená o tom, že v živote dostanete všetko, čo chcete, ak pomôžete druhým, aby dostali to, čo chcú oni. 22 rokov som pôsobila na bankovej pôde, z toho 12 rokov ako riaditeľka bratislavských pobočiek jednej z najväčších bánk na Slovensku. Teraz pri novom nastavení podmienok schvaľovania úverov som prešla na trh podnikania, aby som nebola oklieštená iba jednou bankou a mohla za klientov vybaviť komplexný servis celého financovania. V rámci predaja a kúpy Vašej vysnenej nehnuteľnosti, Vám ponúkam svoje vedomosti a tiež osobnú skúsenosť. Váš finančný špecialista a maklér RE/MAX Mr & Mrs.

Čítaj viac
Iveta Repaská
100%

Pomáham klientom vyznať sa vo financiách a správne sa rozhodnúť . Rakúske banky som zastupovala 7 rokov a venujem sa burzovým obchodom. Viem klientom poradiť ako zaujímavo a bezpečne zhodnotiť financie, získať najvýhodnejšiu hypotéku a zorientovať sa vo svete realít. Byť odborníkom a zostať človekom. To je to, o čo sa snažím a budem snažiť vo vzťahu s klientom po celý čas.

Čítaj viac
2023
2022
2021
Juraj Richtárech
100%

U nás ma privítalo 21. storočie. Fantastické nástroje zjednodušujúce obchodný proces pre spolupracovníkov, ale hlavne samotných klientov. Jednoduchý výber a servis všetkých produktov od 67 partnerských inštitúcií. Kvalitné vzdelávanie formou webinárov, online školení či blogov, je viac než ideálne prostredie pre rozvoj mladých a dynamických ľudí. Presne tak ako u nás vo Finvii. Pridaj sa k nám, akoukoľvek formou a 24 hodín denne. Top Team Finvia. Počítajte s nami!

Čítaj viac
2023
2022
2021
Lucia Risková
100%

Na finančnom trhu aktívne pôsobím od roku 2013. Po troch rokoch práce v banke, som sa rozhodla pomôcť ľudom orientovať sa vo svete financií aj z opačnej strany stola. A bolo to moje najlepšie profesijné rozhodnutie, nakoľko len kombináciou najvhodnejších finančných produktov z rôznych finančných inštitúcií dokáže klient dosiahnuť maximálne uspokojenie požiadaviek. Mojím prioritným cieľom je 100 percentná spokojnosť mojích klientov. Ak potrebujete pomôcť alebo poradiť, rada sa s vami osobne stretnem a vytvoríme spolu to najvhodnejšie riešenie vašich potrieb.

Čítaj viac
Mária Simoničová
99%

Svoje poznatky z vysokej školy a z pôsobenia v banke sa snažím ďalej rozvíjať a napredovať v spoločnosti, kde nie sú obmedzené možnosti len na jeden produkt jednej banky. Svojím klientom chcem podať vždy najaktuálnejšie informácie z finančného trhu práve preto, aby ich majetok rástol a neplatili zbytočne tam, kde nemusia. Klienti sa k aktuálnym informáciám zvyčajne sami nedostanú a preto je mojou úlohou sledovať vývoj a okamžite ich informovať. Naďalej sa vzdelávam, lebo dlhodobá spolupráca a množstvo vedomostí z každého sektora sú pre mňa základ úspechu. Budem rada, keď sa spoločnými silami dostaneme k vysnívaným cieľom.

Čítaj viac
2023
2022
2021
Ľubomír Sonntag
100%

V oblasti financií sa pohybujem už niekoľko rokov. Mojim prvoradým cieľom je, aby ste Vaše financie mali vždy pod kontrolou. Mojou filozofiou je “hovor vždy rečou, ktorej rozumie Tvoj klient”. Preto sa pri rozhovore s klientom nerozprávame o sporení, investovaní, poistkách či hypotékach. Klient sa so mnou radí, ako získať za čo najvýhodnejších podmienok peniaze na kúpu vysneného bytu či domu, ako byť zabezpečený pred prípadným výpadkom príjmu v dôsledku choroby, či iných životných udalostí. Rozprávame sa o tom, ako si zabezpečiť dôstojný dôchodok a precestovať raz celý svet. A to všetko vďaka vlastným peniazom.

Čítaj viac
2023
2022
2021
Ingrid Urbanová
99%

Teší ma, keď pomôžem ľuďom vyriešiť zložité životné situácie. Často súvisia s financiami a zabezpečením základnej životnej potreby – mať vlastný domov, resp. nestratiť ho. Špecializujem sa predovšetkým na financovanie bývania – kúpy nehnuteľností, výstavby murovaných, ale aj montovaných rodinných domov. Viac ako 22 rokov som pôsobila v bankovníctve na pozíciách poradcu, školiteľa, hypotekárneho špecialistu, riaditeľky hypotekárneho centra, privátneho bankára, poradcu pre podnikateľov, riaditeľky pobočky, regionálnej riaditeľky. Pracovala som celkovo pre 6 bánk. Najvýraznejšie úspechy som dosiahla v oblasti hypotekárnych úverov. Moja detailná znalosť bankových a poistných produktov môže byť obrovským prínosom pre Vás. Viem posúdiť výhodnosť produktov a nájsť na finančnom trhu najlepšie riešenie alebo lacnejšiu alternatívu. Zaoberám sa aj poradenstvom, ako sa zabezpečiť na dôchodok a tvoriť si osobné bohatstvo. Ako nezávislá finančná špecialistka pracujem už 2 roky. Je úžasné, keď nie som limitovaná pri výbere vhodného riešenia produktovým portfóliom jednej finančnej inštitúcie. Môžem pre vás vyskladať riešenie z produktov celého finančného trhu.

Čítaj viac
2023
2022
2021
Anna Vargová
100%

Rok 2009 bol rokom, kedy som sa rozhodla odísť z manažérskej pozície a začala som podnikať na finančnom trhu. Neustále sa stretávam s rôznymi životnými situáciami ľudí, ktorí potrebujú pomôcť a poradiť. Pre človeka, ktorý sa financiám nevenuje profesionálne je veľmi náročné sa zorientovať v ponuke bánk a iných spoločností. Mojou prácou je hlavne zvyšovať finančnú gramotnosť ľudí a zároveň im šetriť čas a peniaze. Taktiež sa zameriavam na prácu s novými spolupracovníkmi, ktorým sa snažím odovzdávať moje skúsenosti, zvyšovať im nielen životnú, ale aj profesionálnu úroveň.

Čítaj viac
2023
2022
2021
Martina Vargová
100%

Do podnikania vo finančných službách som dostala ponuku v roku 2011. Počas tých pár rokov som nabrala množstvo skúseností a dokážem objektívne pomôcť klientom pri dosahovaní ich životných cieľov (napr. nové bývanie...) a vytváraní komplexných finančných portfólií. Taktiež som veľmi rada, že môžem pomôcť aj mojim spolupracovníkom rásť a napredovať nie len v kariérnom ale aj v osobnom živote. Vidím, že vďaka našej spolupráci sa majú v živote lepšie a tento pocit je pre mňa na nezaplatenie.

Čítaj viac
Stanislav Vartovník
100%

Pôsobím na finančnom trhu už piaty rok a vždy sa snažím klientovi ponúknuť to najlepšie a najjednoduchšie riešenie jeho finančných potrieb. Mojou najväčšou odmenou je spokojný klient, ktorý sa na mňa kedykoľvek opakovane obráti s jeho finančnými požiadavkami. Hlavné motto: Hľadám také riešenia pre klienta, ako keby som ich hľadal sám sebe.

Čítaj viac
Anna Vatraľová
98%

Mojim prvoradým cieľom je spokojný klient. Práve preto som sa rozhodla pre finančné sprostredkovanie, aby som mohla pre klienta vybrať to najlepšie riešenie. Mám viac ako 15 ročné skúsenosti v oblasti bankovníctva a finančníctva. Začínala som v roku 1998 v Tatra banke ako klientský pracovník, veľmi úspešné obdobie som mala vo VÚB ako vzťahový manažér pre VIP a SME klientov. V UniCredit banke som pôsobila ako vedúca expozitúry a v OTP banke ako riaditeľka pobočky. Za dôležité považujem okrem pracovných skúseností, otvorenú komunikáciu a vzájomnú dôveru. Rada Vám pomôžem pri výbere vhodných finančných produktov, ktorými dosiahnete svoje očakávané ciele.

Čítaj viac
Eva Vyletelková
99%

Vo sfére financií hľadám optimálne riešenia požiadaviek mojich klientov, s dôrazom na efektívnosť a čo najnižšie finančné zaťaženie. Mojím cieľom je spokojný klient, u ktorého si získam dôveru a opakovane bude mať záujem o moje rady a odporučenia.

Čítaj viac
Erik Žilka
99%

Dôvera je základom každého vzťahu - partnerského, rodinného, priateľského a v neposlednom rade aj toho obchodného. Už od začiatku svojej kariéry vo finančnom sektore zakladám vzťah medzi mnou a klientmi na dôvere a porozumení. Preto neváhajte a poďte si na vlastnej koži vyskúšať, aký je to pocit rozumieť svojim peniazom a dôverovať svojmu partnerovi vo svete financií. Počítajte so mnou.

Čítaj viac