Vyhľadávanie
Generic filters
Exact matches only

Anna Kveta Furiková

Licencia NBS 232704: Poistenie a Zaistenie, Poskytovanie uverov, Prijmanie vkladov, Kapitálové trhy, Starobne dôchodkové sporenie, Doplnkove dôchodkové sporenie
99%
Priemer hodnotení
60244 videní
231 hodnotení
2021
2020
2019

Blog Anna Kveta Furiková

Anna Kveta Furiková 566 0 komentárov

Všetko, čo by ste mali vedieť predtým, ako sa rozhodnete postaviť rodinný dom

Ste v situácii, kedy zvažujete stavbu rodinného domu, len neviete, či dostatok financií pokryje všetky výdavky a zvažujete hypotekárny úver?

Tu je pár tipov, ktoré potrebujete vedieť pred výberom správneho financovania vášho vysnívaného domova. Začiatok je vždy jasný: padne rozhodnutie o tom, že sa chceme posunúť ďalej. Chceme si kúpiť pozemok, následne postaviť dom a začať bývať.

Situácie, ktoré môžu nastať:

1. vaše finančné zdroje pokryjú kúpu pozemku a výstavbu základovej doskyale čo zvyšok? V prvej tranži vám dokážem zabezpečiť ten najvýhodnejší hypoúver na dofinancovanie hrubej stavby aspoň po strechu a to za bezkonkurenčných podmienok. Doba "nabehnutia peňazí na účet" závisí nielen od banky, ale najmä od dodania správnych podkladov. Tie vám rada poradím. Za akých podmienok a či vôbec druhú tranžu riešiť prejednávam vždy s klientom na osobnom stretnutí hneď na začiatku, kedy sa rozhoduje o hypotéke.

2. vaše finančné zdroje pokryjú iba kúpu pozemku. Koľko percent z ceny pozemku a za akých podmienok schvaľuje banka hypotekárny úver vyriešime na osobnom stretnutí po zhrnutí všetkých dostupných informácií. Návrh hypotekárneho úveru dávam následne na posúdenie schvaľovateľovi (banke), ktorá rozhodne o akceptácií. Niektoré banky uvoľnia finančné prostriedky za 2 týždne od schválenia znaleckého posunku, iné o mesiac. 

Na finančnom trhu sa pohybujem už 5 rokov a svojim klientom sa snažím pristupovať maximálne profesionálne, prichádzam s riešeniami, ktoré sú finančne únosnejšie.
Stretnutie si môžete dohodnúť na https://www.facebook.com/annakvetafurikovaofficial

Najnovšie

Najčítanejšie

  1. Veľké porovnanie: oplatí sa hypotéka od UniCredit Bank, VÚB, ČSOB, SLSP alebo od Tatra banky? l Finvia Group (16361)
  2. Hypotéka na stavbu domu: výhody a nevýhody (8873)
  3. Amortizácia vozidla - auta: čo to je a kto ju ešte v roku 2016 uplatňuje l Finvia Group (7806)
  4. Prichádza ďalšie sprísnenie úverov na bývanie. 100 % hypotéka skončí, obmedzí sa aj maximálna suma, ktorú si môžete požičať (7638)
  5. Ako funguje 2. pilier a prečo nestačí na kvalitný starobný dôchodok? (6405)

Blogeri

Kategórie