0904 426 149
annakveta.furikova@finvia.sk

Anna Kveta Furiková

Licencia NBS: 232704 NBS Licencie (6)

Zvedavo a rada do hĺbky skúmam otázky a témy, ktoré iní prebádali len málo. Mojich klientov vediem k splneným snom, finančne únosnejšou cestou. Každodenným spoločníkom je mi vyjednávanie exkluzívnych podmienok všetkých produktov na finančnom trhu.

99%
Priemer hodnotení
Odbornosť
98%
Komunikácia
99%
Spoľahlivosť
99%
45437 videní
109 hodnotení

Blog Anna Kveta Furiková

Anna Kveta Furiková 279 0 komentárov

Všetko, čo by ste mali vedieť predtým, ako sa rozhodnete postaviť rodinný dom

Ste v situácii, kedy zvažujete stavbu rodinného domu, len neviete, či dostatok financií pokryje všetky výdavky a zvažujete hypotekárny úver?

Tu je pár tipov, ktoré potrebujete vedieť pred výberom správneho financovania vášho vysnívaného domova. Začiatok je vždy jasný: padne rozhodnutie o tom, že sa chceme posunúť ďalej. Chceme si kúpiť pozemok, následne postaviť dom a začať bývať.

Situácie, ktoré môžu nastať:

1. vaše finančné zdroje pokryjú kúpu pozemku a výstavbu základovej doskyale čo zvyšok? V prvej tranži vám dokážem zabezpečiť ten najvýhodnejší hypoúver na dofinancovanie hrubej stavby aspoň po strechu a to za bezkonkurenčných podmienok. Doba "nabehnutia peňazí na účet" závisí nielen od banky, ale najmä od dodania správnych podkladov. Tie vám rada poradím. Za akých podmienok a či vôbec druhú tranžu riešiť prejednávam vždy s klientom na osobnom stretnutí hneď na začiatku, kedy sa rozhoduje o hypotéke.

2. vaše finančné zdroje pokryjú iba kúpu pozemku. Koľko percent z ceny pozemku a za akých podmienok schvaľuje banka hypotekárny úver vyriešime na osobnom stretnutí po zhrnutí všetkých dostupných informácií. Návrh hypotekárneho úveru dávam následne na posúdenie schvaľovateľovi (banke), ktorá rozhodne o akceptácií. Niektoré banky uvoľnia finančné prostriedky za 2 týždne od schválenia znaleckého posunku, iné o mesiac. 

Na finančnom trhu sa pohybujem už 5 rokov a svojim klientom sa snažím pristupovať maximálne profesionálne, prichádzam s riešeniami, ktoré sú finančne únosnejšie.
Stretnutie si môžete dohodnúť na https://www.facebook.com/annakvetafurikovaofficial

Pridaj komentár

komentáre