Vyhľadávanie
Generic filters
Exact matches only
Search in content

Poistenie detí by ste nemali podceňovať

V prípade detí sa riskovať naozaj neopláca. Poistenie detí rieši finančné následky úrazu či závažného ochorenia.

Mám záujem
Zavolajte si pre najlepšie životné poistenie
Poistenie detí

Prečo uzatvoriť poistku pre dieťa

Úrazu dieťaťa sa niekedy nedá zabrániť

Môžete byť akokoľvek dôsledný rodič, každú sekundu stráviť s vašim dieťaťom jednoducho nemôžete. Čo však môžete, je zabezpečiť mu potrebnú zdravotnú starostlivosť pre prípad, že k úrazu dôjde.

Náklady súvisiace s úrazom dieťaťa môžu byť vysoké

Ak sa vášmu dieťaťu stane úraz, následky môžu byť zdrvujúce. Nielen z „rodičovského“ hľadiska, ale aj z finančného. V prípade najťažších úrazov s invaliditou dieťa potrebuje celoživotnú starostlivosť. Aj tú dokážete ľahšie zvládnuť s kvalitným finančným krytím.

Možnosť výhodných pripoistení

Bežné úrazové poistenie kryje náklady spojené s úrazmi – trvalé následky, smrť, závažné ochorenie následkom úrazu. Komplexnosť poistenia dopĺňajú pripoistenia ako zlomeniny, estetické chirurgické zákroky, hospitalizácia v nemocnici a podobne

Využite zľavy, benefity či akcie

Aby ste zistili, čo okrem samotného poistenia poisťovňa aktuálne ponúka, museli by ste každú jednu osobne navštíviť. My máme o akciách a benefitoch prehľad, ponuky poisťovní pravidelne aktualizujeme a tak vám pre najvýhodnejšie poistenie stačí jediný kontakt - náš Finvia expert.

Mám záujem
Zavolajte si pre najlepšie životné poistenie
Poistenie detí

Pomôžeme vám zorientovať sa v poistných produktoch

Ak by ste chceli získať najvhodnejšie a najvýhodnejšie poistenie pre vaše dieťa, potrebovali by ste porovnať desiatky rôznych poistných produktov. Aj to by však nestačilo, keďže každý produkt má mnoho variácií v nastaveniach poistných krytí a najmä poistných súm. V životných či úrazových poisteniach sú najčastejšími chybami práve zle nastavené krytia. Niektoré riziká sú zbytočne preplácané, iné podhodnotené. Spoľahnite sa na svojho osobného Finvia experta, ktorý nastaví ideálne poistenie dieťaťa podľa jeho potrieb.

Mám záujem

Úrazové poistenie trvalých následkov s progresiou

Pripoistenie trvalých následkov úrazu patrí medzi najdôležitejšie pripoistenia. Percento, do akej výšky je trvalé poškodenie následkom úrazu určuje znaleckým posudkom lekár poisťovne. V prípade, že máte uzavreté plnenie s progresiou, dostanete viac, ako určí lekár. Ak je poškodenie stanovené na 20 % a poistený má uzavreté poistenie na poistnú sumu 10 000 €, bez progresie by dostal 2 000 €. Ak má poistenie s progresiou, napríklad 200 %, dostane 4 000 €. Rozdiel je ešte vyšší, čím vyššia je poistná suma a čím vyššia je uzavretá progresia. Z tohto dôvodu je pri porovnávaní produktov sledovať aj výšku progresie.

TIP pre Vás
Poraďte sa s našim Finvia expertom aj o možnostiach komplexného riešenia úverov a poistení. Pomôže vám vyznať sa v produktoch jednotlivých bánk a poisťovní a spoločne nájdete produkty či kombinácie produktov, ktoré vám budú šité na mieru.

Mám záujem
Poistenie detí

Články

Máte záujem?

Zavolajte na 0917 000 888
alebo nechajte nám kontakt a my sa Vám ozveme