Pošlite si pripomienku
na e-mail,
ak teraz nemáte čas.

Právne informácie

Informácie na webových stránkach www.finvia.sk sú zverejňované za účelom informovania fyzických a právnických osôb – používateľov ( ďalej len Používateľ ) a nemajú akýkoľvek právne záväzný charakter. 
Prevádzkovateľom webových stránok je spoločnosť Finvia holding, a.s., Mlynské Nivy 58, 821 05 Bratislava, IČO:50 659 197, zapísaná v Obchodnom registri okresného súdu Bratislava I, oddiel Sa, vložka číslo 6519/B. ( ďalej len ako Prevádzkovateľ ).
Prevádzkovateľ oprávňuje používať uverejnené informácie výhradne pre osobné účely. Na komerčné využitie informácií udeľuje Prevádzkovateľ súhlas výhradne obchodnej sieti Prevádzkovateľa.

Prevádzkovateľ je vlastníkom ochranných známok „Finvia“ a „Finvia Group“. Bez súhlasu Prevádzkovateľa nesmie nikto používať označenie zhodné alebo zameniteľné s jeho ochrannou známkou pre rovnaké alebo podobné tovary alebo služby, pre ktoré je ochranná známka zapísaná do registra Úradu priemyselného vlastníctva.

Prevádzkovateľ v žiadnom prípade nezodpovedná za žiadne priame, alebo nepriame škody spôsobené poskytnutím, alebo neposkytnutím informácií a služieb na webových stránkach www.finvia.sk .  

Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo na akékoľvek zmeny v obsahu webových stránok.

Obchody uskutočnené medzi Prevádzkovateľom a klientom Prevádzkovateľa sa riadia osobitnými predpismi podľa právnych predpisov, ktoré upravujú činnosť Prevádzkovateľa.

Prevádzkovateľ nezodpovedá za správnosť informácií, ktoré sú alebo budú prebraté na webové stránky www.finvia.sk z iných zdrojov.

Prevádzkovateľ má v zmysle autorského zákona (zákon č. 618/2003 Z.z. o autorskom práve a právach súvisiacich s autorským právom v znení neskorších predpisov) majetkové práva k týmto internetovým stránkam.
Obsah na webových stránkach www.finvia.sk nesmie Používateľ žiadnym spôsobom upravovať, kopírovať alebo inak reprodukovať bez predchádzajúceho písomného súhlasu Prevádzkovateľa.

Pokiaľ je prístup k niektorým údajom a informáciám na webových stránkach podmienený poskytnutím údajov, ktoré môžu mať charakter osobných údajov v zmysle zákona o ochrane osobných údajov (zákon č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov), Používateľ udeľuje súhlas Prevádzkovateľovi s ich spracovaním, archiváciou, použitím na marketingové účely a ponukou akýchkoľvek služieb a produktov, ktoré Prevádzkovateľ sprostredkúva v zmysle zákona č. 186/2009 Z.z. o finančnom sprostredkovaní a finančnom poradenstve. Súhlas so spracovaním osobných údajov môže Používateľ kedykoľvek odvolať písomnou formou na adresu sídla Prevádzkovateľa alebo formou emailu, na kontaktný email Prevádzkovateľa info@finvia.eu 


SKÚSENOSTI NAŠICH KLIENTOV

Anna Kveta Furiková Finvia expert

"Z mojej strany po všetkých smeroch veľká spokojnosť ďakujem Anna Kveta Furikova . "

- Vladimír Uhrina -
Ján Kormaník Finvia expert

"max. spokojnosť"

- Viktor -
Ľubica Fábryová Finvia expert

"Profesionálny prístup, ochota v ktorúkoľvek dennú i nočnú hodinu, ústretovosť voči požiadavkám, ochota hľadať všetky možné riešenia..."

- Mária Gajdošová -
Marek Durdiak Finvia expert

"Pan Durdiak sa spraval ako odbornik na pravom mieste. Vedel co a ako urobit k spokojnosti zakaznika. Velka spokojnost. Dakujem"

- Lenka Gejdošová -
Ján Jászberényi Finvia expert

"Bola som maximálne spokojná."

- Zuzana -
Radovan Bezák Finvia expert

"S p.Bezakom sa velmi dobre spolupracovalo a nasa spolupraca bude pokracovat aj v buducnosti"

- Grmanova Terezia -
Vladimír Kubovič Finvia expert

"Spoľahlivý, rýchlo vybavil všetko úplne super. "

- Melinda Takács -
Iveta Repaská Finvia expert

"Hodnotím veľmi pozitívne...ochota, komunikatívnosť, maximálne nasadenie......v podstate zastrešenie všetkých náležitostí a úkonov k vybaveniu hypotekárneho úveru... ďakujem. Odporúčam."

- Jana Dziaková MUDr -
Dana Šiková Finvia expert

"V dnešnej dobe ak máte človeka vo svete financií, ktorému viete zveriť všetko do jeho rúk je vzácnosť ... Danke patrí jedno veľké ďakujem, nebyť jej, veľa vecí by ostalo iba snom. "

- Zuzana Hrabinská -
Lucia Risková Finvia expert

"Profesionálny, veľmi ochotný prístup poradiť a vybaviť všetky potrebné formality. Odporúčam každému. V prípade potreby budem určite kontaktovať opäť Luciu ☺"

- Monika -
Stanislav Vartovník Finvia expert

"Maximálna spokojnosť. Rýchle a odborné jednanie."

- Marek -
Miloš Blažek Finvia expert

"100% spokojnost ."

- Pavel Szele -
Ivan Červinka Finvia expert

"Po dlhej dobe som stretla naozaj poradcu a nie predajcu poistenia. Profesionalny pristup, zohladnenie mojich podmienok a zelani, doplnene vysvetlenim vyhod i nevyhod. Velka spokojnost, budem kontaktovat aj nabuduce."

- Jana B. -
Katarína Dubcová Finvia expert

"Velka spokojnost po kazdej stranke. Som rad ze sa nam mohla venovat pani Katka ktora urobila maximum pre nasu spokojnost. Do buducna Vas budem urcite odporucat. Zelam vsetko dobre a este vela spokojnych klientov."

- Igor -
Dagmara Kovalinková Finvia expert

"Nevybral som si ziadny produkt. Povodna banka ponukla nakoniec najvyhodnejsiu ponuku. Bol som vseobecne velmi spokojny s pristupom a komunikaciou so zastupcom Finvia."

- René Dragúň -
Eva Masaryková Finvia expert

"S p. Masarykovou spolupracujem dlhodobo. Poskytuje mi servis a poradenstvo pri hypotéke, životnom poistení i sporení. Môžem sa na ňu vždy spoľahnúť vo všetkých oblastiach financií. Je to skutočný odborník."

- Naďa Švrčková -
Katarína Pavlovičová Finvia expert

"Úplná spokojnosť. Výsledok nad očakávanie :) Celému tímu prajem veľa spokojných klientov ako som ja :)"

- Beata -
Ján Farbiak Finvia expert

"Pan Farbiak poskytol odborne rady, "boziu" trpezlivost a dotiahol celu vec do zdarneho konca."

- Matus Turcik -
Ingrid Urbanová Finvia expert

"Skvelá finančná a hypotekárna profesionálka,ktorá je vždy ochotná pomôcť a poradiť.Vrelo odporúčam."

- Michal Pavúček -
Radoslav Mihal Finvia expert

"Skvelý prístup a max spokojnosť."

- Vojto Bursík -
Ladislav Jamrich Finvia expert

"Profesionálny a proaktívny prístup p. Jamricha mi ušetril veľa času a námahy pri orientovaní sa vo finančnom sektore. Požiadavky klienta dokáže optimálne doplniť o svoje rady a skúsenosti. Veľmi rád ho budem kontaktovať i v budúcnosti."

- Ivan Ďurovec -
Juraj Biskup Finvia expert

"Viac než výborné "

- Michal Štěpánek -
Ivan Dobrovolný Finvia expert

"Pán Ing. Dobrovolný mal počas celého obdobia riešenia našej veci veľmi profesionálny a zároveň ľudský prístup. Komunikácia z jeho strany bola vždy jasná a korektná, všetky informácie nám boli podávané promptne, zrozumiteľne a podľa reálneho stavu. Na naše otázky odpovedal ochotne a trpezlivo. Sme veľmi vďační za všetku pomoc a rady, ktorých sa nám z jeho strany dostalo. "

- Godinová Silvia -
Juraj Richtárech Finvia expert

"Vysoká spokojnosť s p. Richtárechom po všetkých smeroch. Mesačná úspora cca 100,00 €. Ďakujem za vynikajúcu spoluprácu. "

- Patrik Martinec -
Michal Vyletelka Finvia expert

"Mladý, vzdelaný, šikovný a ambiciozny. "

- Mária Máčayová -
Darina Aghová Finvia expert

"JE to na 100 PERCENT.OK."

- Marian S -
Silvia Kováčová Finvia expert

"Top poradca vybrala to najlepšie ...dakujem som spokojná"

- Miroslalva Kocáková -
Soňa Chmelárová Finvia expert

"Pani Chmelarova je velmi sympaticka, charizmaticka odbornicka, ktora mi "sadla" hned na prvom stretnuti. Ziskala si moju doveru a preto vsetko vybavovala za mna, za co som jej nesmierne dodnes vdacna. O nic som sa nemusela starat. Tesim sa na dalsiu spolupracu."

- Ivana T. -
Hypotéka 99.11 5 28

Napísali o nás a partneri: sme.skTrendpravdanovy casbanky.skdennik Naktualityeprofit24hodopeniazoch.sk  aktualne.skteraz.skweboviny.skhttp://www.remax-slovakia.sk/living.sk topreality.sk