Vyhľadávanie
Generic filters
Exact matches only
Search in content

Predčasné splatenie úveru vám ušetrí množstvo peňazí

Sporiť počas splácania hypotéky? Áno, dá sa to! Využite niektorú z našich špeciálnych sporiacich schém a sami si nastavte podmienky, vďaka ktorým svoj úver splatíte podstatne skôr.

Mám záujem
Zavolajte si pre najlepšie životné poistenie

Predčasné splatenie úveru

Aktuálny zostatok hypotéky ?

Zostávajúca doba splatnosti ?

Aktuálna výška splátky ?

Ušetrená suma

0

Skrátenie splácania

o 0 rokov

Mám záujem o nezáväznú ponuku

Prečo Finvia riešenie predčasného splatenia úveru

Možnosť skrátiť splácanie úveru o takmer polovicu

Naši Finvia experti vám dokážu optimálne nastaviť sporiaci program tak, aby ste sa úveru zbavili čo najskôr a neplatili zbytočne úroky bankám.

Sporenie s prístupom k financiám

Okrem overených sporiacich metód získate okamžitý online prístup k financiám

Bezplatné poradenstvo

Ako náš klient získate profesionálne poradenstvo aj osobného Finvia experta zdarma

Mám záujem
Zavolajte si pre najlepšie životné poistenie
Predčasné splátenie úveru

Nedávajte peniaze banke, ale sebe

Čím dlhšie splácate úver, tým viac preplácate na úrokoch. Nekonečná zadlženosť vám zároveň bráni vytvárať si finančný kapitál pre seba a svoju rodinu. Optimálnym nastavením sporenia je možné dosiahnuť finančnú rezervu do budúcna. Dôležité však je nastaviť výšku sporenia tak, aby nezaťažovala váš rozpočet. O to sa postarajú naši experti.

Mám záujem

Zbavte sa úveru, strasiete veľké psychické bremeno

Každý človek racionálne rozmýšľajúci o budúcnosti si je vedomý zodpovednosti voči svojej rodine. Hypotéku si ľudia berú väčšinou v čase, keď nemajú problém s jej splácaním. To sa však môže rýchlo zmeniť napríklad stratou zamestnania, odchodom jedného z rodičov na materskú, zvýšenými výdavkami v dôsledku príchodu detí a podobne. Psychický tlak, ktorý pociťujeme kvôli obave, či budeme schopní úver splácať aj naďalej, môže mať negatívny vplyv na bežný život. Hypotéka je síce vo väčšine prípadov nevyhnutnosť, avšak je to svojim spôsobom bremeno. Tohto bremena je výhodné sa čím skôr striasť. Vďaka našim špeciálnym sporiacim produktom je to možné.

Mám záujem
Predčasné splátenie úveru
Refinanc hypotéky

Sporenie a investovanie v jednom

Bežné sporenie v banke nemá veľký význam, keďže úroky sa v niektorých prípadoch blížia k nule. Najefektívnejším spôsobom sporenia je investovanie. Vďaka našim sporiacim produktom vaše financie pracujú. Investujeme ich do kúpy podielových fondov a akcií a čo je dôležité, nákup je realizovaný priamo správcom fondu. To znamená nemalé úspory za poplatky v porovnaní s tým, ak by nákupy realizovala banka či poisťovňa.

TIP pre Vás
Pri predčasnom splatení úveru sa nemusíte obávať vysokých pokút. Podľa zákona má banka právo na maximálne 1% poplatok z predčasne splatenej časti úveru. A aj to len v prípade, pokiaľ predčasne splácate viac ako 20% zo zostávajúcej istiny, keďže práve toľko môžete ročne splatiť bez poplatku ako mimoriadnu splátku.

Mám záujem

Články

Máte záujem?

Zavolajte na 0917 000 888
alebo nechajte nám kontakt a my sa Vám ozveme