Vyhľadávanie
Generic filters
Exact matches only

Demo Obchodnik

Licencia NBS 192288: Poistenie a zaistenie, Poskytovanie úverov, Prijímanie vkladov, Kapitálový trh, Starobné dôchodkové sporenie, Doplnkové dôchodkové sporenie
91%
Priemer hodnotení
17013 videní
3 hodnotení

Blog Demo Obchodnik

Demo Obchodnik 1228 0 komentárov

Predstavte si, že máte 100-tisíc. Aký byt si kúpite v Prešove a aký v Bratislave?

Nie je mesto ako mesto. Tak ako cez Prešov nejazdia električky, ani tu netečie Dunaj, nemá Bratislava na námestí sochu Ježiša Krista ani šarišský pivovar za mestom. Azda len ŠPZ-ky na parkoviskách, aj vďaka počtu východniarov na Západe, nájdete Bratislave aj Prešove podobné. Nie je mesto ako mesto. Tak ako cez Prešov nejazdia električky, ani tu netečie Dunaj, nemá Bratislava na námestí sochu Ježiša Krista ani šarišský pivovar za mestom. Azda len ŠPZ-ky na parkoviskách, aj vďaka počtu východniarov na Západe, nájdete Bratislave aj Prešove podobné.
 
A tak ako sa líšia mestá, líšia sa aj byty. Jeden je menší, druhý väčší, ten prvý lacnejší, ten druhý drahší. Ibaže... ibaže by veľký byt na jednom mieste stál toľko ako maličký na druhom.
 
Predstavte si, že by ste mali na účte 100-tisíc eur. Aký byt by ste si mohli dovoliť, keby ste žili v Bratislave, a aký niekde na východe?
 
Pozrite si konkrétne ponuky realitných kancelárií.
 
Prešov: 3-izbový mezonet v centre
Veľký byt na treťom poschodí v novostavbe ponúka výhľad na starú časť Prešova a Kalváriu. Dvojpodlažný mezonet má terasu aj balkón, šatník, kúpeľňu na poschodí aj toaletu s umývadlom pod ňou. Nadchne všetkých, ktorí majú radi priestor: má totiž veľkorysých 90 metrov štvorcových.
 
http://www.reality.sk/inzerat/RE0005070-15-000121/predaj-3-izbovy-mezonet-svytahom-blizko-centra-presov
 
Trnava: Štyri izby v tehlovom dome
Príjemná ponuka aj pre väčšiu rodinu. Štyri izby, rekonštrukcia, ktorá neurazí, podlahové kúrenie a dva balkóny. To všetko na druhom poschodí v tehlovom dome, ktorý stojí blízko centra aj vlakovej stanice. A pritom len pol hodinu od hlavného mesta.
 
http://www.reality.sk/inzerat/RE0001681-14-000117/vivareal-tehlovy-4-izb-byt-vymera-90-m2-2-x-balkon-mur-garaz-na-do-kollarova-ul-
 
Košice: Klasický byt na sídlisku
V Košiciach si za 100-tisíc budete môcť dovoliť štandardný trojizbový byt pre bežnú slovenskú rodinu. Byt s veľkosťou 70 metrov štvrcových v paneláku na najväčšom košickom sídlisku Terasa už prešiel čiastočnou rekonštrukciou, má balkón aj komoru na chodbe.
 
http://www.reality.sk/inzerat/RE0003981-15-000217/5600-3-izbovy-byt-kosice-terasa-kezmarska
 
Tatranská Polianka: 3 izby a výhľad na Gerlach
Moderne zariadené priestory, tri veľké izby, krásna kuchyňa a kúpelňa so sklobetónovými prvkami s výhľadom na Gerlachovský štít. To všetko ponúka krásny mezonet v päťročnej novostavbe v Tatranskej Polianke. Pre všetkých, ktorí majú radi hory.
 
http://www.reality.sk/inzerat/RE0004184-15-000128/predaj-3-izb-mezonet-s-vyhladom-na-gerlachovsky-stit-tatranska-polianka-vysoke-tatry
 
Bratislava: Dvojizbový byt v Petržalke
Je nový, má loggiu, dve izby a niečo vyše 50 metrov štvorcových. Za 100-tisíc eur si v hlavnom meste môžete dovoliť nový byt v tehlovej novostavbe na najväčšom slovenskom sídlisku Petržalka. Do centra síce budete musieť ísť MHDčkou, ale v okolí vám zase nič také chýbať nebude.
 
http://www.reality.sk/inzerat/RE0004170-15-000002/novostavba-2-izbovy-tehlovy-svetly-byt-s-loggiou-na-panonskej-ulici-bratisla
 
Tak čo, ktorý by ste si vybrali?