Pošlite si pripomienku
na e-mail,
ak teraz nemáte čas.

SKÚSENOSTI NAŠICH KLIENTOV

Dlho som pre nás hľadal vhodnú hypotéku. Keď som išiel do bánk. všade tvrdili že majú tú najvýhodnejšiu. Preto som sa rozhodol pre Finviu. A dobre som urobil. Vďaka vám mám úrok 2.59%. Odporúčam.
Peter V.
Ďakujem. naozaj! Mal som veľa úverov a už som strácal prehľad. Vďaka expertom z Finvie som si preniesol hypotéku a vyzerá to. že konečne mám niečo výhodné.
Jozef F.
Počula som o konsolidácii veľa. ale keď som sa do toho pustila. zistila som. že je to zložitý proces. Som rada. že som konsolidáciu zverila do rúk vám. Mesačne ušetrím zhruba 130€. Veľké ďakujem.
Petra J.
Schválili mi úver s úrokom 1.79%. Keď som bol v bankách osobne. vždy mi ponúkali menej výhodné pôžičky. Vďaka.
Róbert J.
Potrebovala som urobiť rekonštrukciu rodičovského domu. Nemyslela som si, že sa mi podarí dostať taký super úver. Fakt díky!
Ľubica I.
Ďakujem hypošpecialistom zo spoločnosti Finvia. Pomohli ste mi s úverom. budem určite odporúčať aj rodine a známym.
Radoslav R.
Hypotéku som vďaka vám refinancoval a dostal som o veľa lepší úrok. Dokonca sa podarilo aj to, aby som mal všetko bez poplatku.
Jakub Č.
Úver 69000€ schválený, krásnych 283€ mesačne. Ďakujem páni.
Igor B.
Úrok 3,29% a k tomu znalecký posudok zadarmo. Sám by som lepšie nepochodil. Ďakujem, aj za rodinu.
Patrik K.
Poznáte to. keď snívate o byte okolo ktorého chodíte každý deň. Konečne som si ho mohol kúpiť vďaka hypotéke. ktorú mi vybavili hypošpecialisti. Ďakujem.
Ladislav S.
Mali sme finančného poradcu, ktorý nám nebol schopný vybaviť taký nízky úrok ako vy. Ďakujeme moc a určite odporúčame.
Elena Z.
Od nového roka bývame vo svojom. Konečne sme mohli odísť od rodičov do vlastného bytu. Jedna známa chce hypotéku tiež, určite odporučíme.
Vladimír R.
S bratom sme zdedili dom a dlho som rozmýšľal ako sa vyrovnáme. Ďakujem. že ste mi poradili túto cestu a ešte aj so super úrokom.
Martin L.
Nič som neplatil za vybavenie a to som od známych počúval. aké vysoké poplatky majú. Díky.
Juraj K.
S priateľkou sme sa vzali a plánovali kúpiť byt. Ani sme nevedeli že sa dá vybaviť taký nízky úrok - 1,80%. Už sme zabývaní. Ďakujeme za rady.
Kamil Z.
Mal som trochu problém so splácaním úverov. Napriek tomu mi hypošpecialista pomohol získať hypotéku. Ak máte aj vy problémy, určite môžem iba odporúčať.
Roman R.
Vyplnili sme formulár a cca o 2 dni nám prišli na mail 3 ponuky. Robili sme si obhliadku hypoték aj sami. ale žiadna nevychádzala tak výhodne. ako jedna z Finvie. Ak budeme ešte niekedy niečo riešiť. určite využijeme.
Branislav P.
Ďakujem za pomoc pri refinancovaní.
Ctibor K.
Vyskúšal som hypokalkulačku, Našla mi nejaké ponuky, tak som kontaktoval hypošpecialistu. Oplatilo sa.
František B.
Keď sme si s manželkou našli byt. mysleli sme si. že si ho nebudeme môcť dovoliť. Na Finvii sme ale našli super ponuku a hypošpecialista nám ju pomohol vybaviť. Ďakujeme.
Richard J.
Ani som nevedela, že sa hypotéka môže týkať aj chaty. Vyplnila som formulár a ozval sa mi špecialista, ktorý mi pomohol s hypotékou na našu chatu.
Jana O.
Podnikateľský úver s podmienkami ako pri hypotéke? Presne ten mám. Vrelo odporúčam profesionálov z Finvie.
Andrej F.
Obehli sme si zopár bánk. Zozbierali niekoľko ponúk hypoték. Potom sme sa dopočuli o hypokalkulačke na profihypotéke. Nemuseli sme nikam chodiť, hypošpecialisti vybavili všetko čo bolo treba. Keby som to vedela skôr...
Eva H.

SKÚSENOSTI NAŠICH KLIENTOV

Eva Masaryková Finvia expert

"S p. Masarykovou spolupracujem dlhodobo. Poskytuje mi servis a poradenstvo pri hypotéke, životnom poistení i sporení. Môžem sa na ňu vždy spoľahnúť vo všetkých oblastiach financií. Je to skutočný odborník."

- Naďa Švrčková -
Ľubica Fábryová Finvia expert

"Profesionálny prístup, ochota v ktorúkoľvek dennú i nočnú hodinu, ústretovosť voči požiadavkám, ochota hľadať všetky možné riešenia..."

- Mária Gajdošová -
Ján Kormaník Finvia expert

"max. spokojnosť"

- Viktor -
Iveta Zúbeková Finvia expert

"Výborná spolupráca, poradenstvo odporúčam na 100%. Vidieť že sa slečna Zúbeková rozumie finančným záležitostiam, čo sa týka hypotekárnych úverov, pôžičiek aj poisteniu. Vie poradiť aj vybaviť všetky záležitosti ohladom úverov. Mne osobne veľmi pomohla kúpiť dom, vybaviť úver aj poistku. Keby som si mala vybrať v budúcnosti finančného poradcu, určite by som neváhala a kontaktovala slečnu Zúbekovú."

- Simona F. -
Stanislav Vartovník Finvia expert

"Maximálna spokojnosť. Rýchle a odborné jednanie."

- Marek -
Ida Čaládiová Finvia expert

"s prácou pani Čaládiovej som nadmieru spokojná - promptnosť, spoľahlivosť jej prístupu ku klientovi je vynikajúca niet čo dodať "

- Krumpálová -
Juraj Biskup Finvia expert

"Viac než výborné "

- Michal Štěpánek -
Ingrid Urbanová Finvia expert

"Skvelá finančná a hypotekárna profesionálka,ktorá je vždy ochotná pomôcť a poradiť.Vrelo odporúčam."

- Michal Pavúček -
Silvia Kováčová Finvia expert

"Top poradca vybrala to najlepšie ...dakujem som spokojná"

- Miroslalva Kocáková -
Radovan Bezák Finvia expert

"S p.Bezakom sa velmi dobre spolupracovalo a nasa spolupraca bude pokracovat aj v buducnosti"

- Grmanova Terezia -
Ivan Červinka Finvia expert

"Po dlhej dobe som stretla naozaj poradcu a nie predajcu poistenia. Profesionalny pristup, zohladnenie mojich podmienok a zelani, doplnene vysvetlenim vyhod i nevyhod. Velka spokojnost, budem kontaktovat aj nabuduce."

- Jana B. -
Marek Durdiak Finvia expert

"Pan Durdiak sa spraval ako odbornik na pravom mieste. Vedel co a ako urobit k spokojnosti zakaznika. Velka spokojnost. Dakujem"

- Lenka Gejdošová -
Iveta Repaská Finvia expert

"Hodnotím veľmi pozitívne...ochota, komunikatívnosť, maximálne nasadenie......v podstate zastrešenie všetkých náležitostí a úkonov k vybaveniu hypotekárneho úveru... ďakujem. Odporúčam."

- Jana Dziaková MUDr -
Ján Farbiak Finvia expert

"Pan Farbiak poskytol odborne rady, "boziu" trpezlivost a dotiahol celu vec do zdarneho konca."

- Matus Turcik -
Anna Kveta Furiková Finvia expert

"Z mojej strany po všetkých smeroch veľká spokojnosť ďakujem Anna Kveta Furikova . "

- Vladimír Uhrina -
Darina Aghová Finvia expert

"JE to na 100 PERCENT.OK."

- Marian S -
Martina Kružliak Pucherová Finvia expert

"Príjemná, nenásilná, vždy promptná , ochotná riešiť moje požiadavky s inštitúciami."

- Michal Godál -
Andrea Rojková Finvia expert

"S obchodníčkou Andreou Rojkovou som veľmi spokojná, vysoká odbornosť i spoľahlivosť, výborná komunikácia, produkt nastavený podľa mojich požiadaviek."

- Andrea Mažecová -
Radoslav Mihal Finvia expert

"Skvelý prístup a max spokojnosť."

- Vojto Bursík -
Ivan Dobrovolný Finvia expert

"Pán Ing. Dobrovolný mal počas celého obdobia riešenia našej veci veľmi profesionálny a zároveň ľudský prístup. Komunikácia z jeho strany bola vždy jasná a korektná, všetky informácie nám boli podávané promptne, zrozumiteľne a podľa reálneho stavu. Na naše otázky odpovedal ochotne a trpezlivo. Sme veľmi vďační za všetku pomoc a rady, ktorých sa nám z jeho strany dostalo. "

- Godinová Silvia -
Lucia Kováčiková Finvia expert

"Ochota, profesionálny prístup, spoľahlivosť. "

- MUDr. Peter Krehák -
Soňa Chmelárová Finvia expert

"Pani Chmelarova je velmi sympaticka, charizmaticka odbornicka, ktora mi "sadla" hned na prvom stretnuti. Ziskala si moju doveru a preto vsetko vybavovala za mna, za co som jej nesmierne dodnes vdacna. O nic som sa nemusela starat. Tesim sa na dalsiu spolupracu."

- Ivana T. -
Zuzana Tvarošková Finvia expert

"Skvelý prístup, veľmi dobrý rozhľad na trhu a veľká flexibilita pri dohadovaní stretnutí. Ďakujeme"

- Tomáš Šrubař -
Tomáš Riska Finvia expert

"Veľmi sa mi páčil prístup p. Risku a aj jeho pani manželky. Som s nimi spokojná. "

- Veronika Borsíková -
Ladislav Jamrich Finvia expert

"Profesionálny a proaktívny prístup p. Jamricha mi ušetril veľa času a námahy pri orientovaní sa vo finančnom sektore. Požiadavky klienta dokáže optimálne doplniť o svoje rady a skúsenosti. Veľmi rád ho budem kontaktovať i v budúcnosti."

- Ivan Ďurovec -
Juraj Richtárech Finvia expert

"Vysoká spokojnosť s p. Richtárechom po všetkých smeroch. Mesačná úspora cca 100,00 €. Ďakujem za vynikajúcu spoluprácu. "

- Patrik Martinec -
Hanka Potoret Finvia expert

"S pani Hankou som bol nadmierou spokojný. Splnila všetky moje požiadavky na 100 % . Najviac sa mi páči jej ľudský prístup . Určite sa v prípade potreby na ňu obrátim aj v budúcnosti. "

- Ján -
Ján Jászberényi Finvia expert

"Bola som maximálne spokojná."

- Zuzana -
Patrik Gróf Finvia expert

"Boli sme veľmi spokojní s profesionálnym prístupom. Dostali sme porovnanie relevantných produktov aj s vysvetlením rozdielov, v rámci našich potrieb. Výsledný produkt nám bol šitý na mieru a zodpovedal všetkým našim požidavkám a aktuálnej situácii, s vysvetlením benefitov aj rizík. Okrem životného poistenia na mieru sme dostali výborný sevis aj v iných oblastiach: - hypotekárny úver: porovnanie aktuálneho trhu a vypracovanie konkrétnych ponúk relevantných bánk podla našej špecifickej situácie. Asistencia v priebehu schvaľovania úveru a poradenstvo v priebehu splácania úveru, čo nám ušetrilo reálne náklady na úver - porovnanie možností poistenia nehnuteľnosti, výber najvýhodnejšej ponuky pre nás - možnosti investovania, s podrobným vysvetlením a porovnaním - audit existujúcich produktov a ich prehodnotenie - u niektorých bolo výhodnejšie ich nahradenie novými Celkovo sme získali prehľad ohľadne ponuky na trhu v produktoch, ktoré sme aktuálne potrebovali. Dostali sme vysvetlenie a možnosť pýtať sa na všetky detaily. Získali sme produkty, ktoré by sme si sami asi len ťažko vybrali, najmä čo sa týka produktov, ktoré nám sú menej známe. Komunikácia bola plynulá a promptná, čo sme ocenili špeciálne v procese schvaľovania hypotekárneho úveru. Oceňujem tiež odbornosť a schopnosť porovnať možnosti v kontexte trhu. S negatívami sme sa nestretli, za čo som vďačná. "

- Veronika H. -
Katarína Pavlovičová Finvia expert

"Úplná spokojnosť. Výsledok nad očakávanie :) Celému tímu prajem veľa spokojných klientov ako som ja :)"

- Beata -
Lucia Risková Finvia expert

"Profesionálny, veľmi ochotný prístup poradiť a vybaviť všetky potrebné formality. Odporúčam každému. V prípade potreby budem určite kontaktovať opäť Luciu ☺"

- Monika -
Hypotéka 98.71 5 31

Napísali o nás a partneri: sme.skTrendpravdanovy casbanky.skdennik Naktualityeprofit24hodopeniazoch.sk  aktualne.skteraz.skweboviny.skhttp://www.remax-slovakia.sk/living.sk topreality.sk