Vyhľadávanie
Generic filters
Exact matches only

Anna Kveta Furiková

Licencia NBS 232704: Poistenie a Zaistenie, Poskytovanie uverov, Prijmanie vkladov, Kapitálové trhy, Starobne dôchodkové sporenie, Doplnkove dôchodkové sporenie
99%
Priemer hodnotení
60246 videní
231 hodnotení
2021
2020
2019

Referencie poradcu: Anna Kveta Furiková (5)

Lucia Očovská 03.08. 2022
100%

"Pani Furiková je nielen spoľahlivý človek a človek, ktorý sa vyzná svojej práci. Jeto člocek s veľkým srdcom, ktorý svojmu klientovi pomôže na maximum. Veľmi mi pomohla aj keď to bolo náročné ale zvládli sme to. Je to skvelý človek s veľkým srdiečkom. Ďakujem "

Ľudovít Chrastina 03.08. 2022
100%

"Najvyššia spokojnosť 120% zo 100% Rýchlosť, spoľahlivosť, komunikácia, precíznosť. "

Ivana Pecháčová 03.08. 2022
100%

"Dobrý deň S pani Fúrikovou sme nesmierne spokojní. Už niekoľko rokov nás sprevádza finančným svetom, ktorý je v tomto období tak divoký a turbulentný. Nielen jej odbornosť, schopnosť vysvetliť problematiku, jej perfekcionalizmus ale aj osobnostné vlastnosti a dobré vzťahy s klientom ju predurčurú byť jednotka v odbore. Spoločne s nami bola pri niekoľkých našich dôležitých životných rozhodnutia a vždy sme vedeli, že v jej rukách a s jej pomocou dosiahneme najlepšie výsledky. Ďakujeme za jej čas a pomoc, ktoré nám venuje. Vieme, že sa na ňu môžeme vždy spoľahnúť. Prajeme veľa ďalších spokojných zákazníkov :)"

Marcelka 30.06. 2022
100%

"Profesionálny prístup pani Kvetky od nášho prvého stretnutia. Odborná komunikácia na vysokej úrovni čo sa týka oboznámenia ponuky produktov aj pre laikov ako sme boli my s priateľom, vždy nám bola ochotná všetko dopodrobna vysvetliť, záležalo jej na tom aby sme všetko chápali správne a aby sme sa tak aj rozhodli. Nikdy nám nenanútila žiadnu konkrétnu ponuku, ponúkla nám škálu produktov z ktorých sme si mohli vybrať podľa našej predstavy. Naša cesta k novému domu bola tŕnistá žiaľ kvôli predávajúcim ktorú sme nakoniec zvládli hlavne vďaka pani Kvetke. Bola vždy promptná, ochotná, flexibilná, vždy nám vyšla v ústrety a bola veľkou psychickou podporou pre nás, takúto profesionálnu a zároveň empatickú ženu len ťažko nájsť, vrelo ju odporúčame každému, obrovské ĎAKUJEME pani Kvetka! "

Katarína Pokorná 03.06. 2022
100%

"Pani Furiková je výborná odborníčka, profesionálna a ľudská zároveň. S jej prácou a prístupom som maximálne spokojná."

Hodnoteniam môžete veriť

Hodnotenia môžu písať iba klienti, ktorí mali reálnu skúsenosť s produktami a službami Finvia Group. Vďaka tomu vieme, že hodnotenia vyplnili reálni zákazníci.
Na personálnej stránke obchodníka zverejňujeme všekty hodnotenia. Takto získate prehľad o kvalitách Finvia experta. Uverejnenie hodnotenia na stránke predchádza schvaľovaním zákazníckeho servisu Finvia, aby sme včas dokázali zareagovať na vašu spätnú väzbu. V prípade, že hodnotenie nespĺňa základné pravidlá etického kódexu, môže byť hodnotenie zamietnuté. Najčastejšie sa tak stáva z dôvodu nevhodného vyjadrovania, použitiu vulgarizmov a nadávok, osočovania prípadne nesúvisiaceho hodnotenia.