Vyhľadávanie
Generic filters
Exact matches only

Anna Kveta Furiková

Licencia NBS 232704: Poistenie a Zaistenie, Poskytovanie uverov, Prijmanie vkladov, Kapitálové trhy, Starobne dôchodkové sporenie, Doplnkove dôchodkové sporenie
99%
Priemer hodnotení
52210 videní
152 hodnotení

Referencie poradcu: Anna Kveta Furiková (5)

Maria Dobrotkova 23.06. 2020
98%

"Pani Furikovu môžem len odporučiť každému kto potrebuje odborné poradenstvo. Je naozaj profesionálna ale aj ľudská a príjemná , snaží sa poradiť a vysvetliť tak, aby každý porozumel danej veci, vedel sa zorientovať a vybrať si z ponúk ktoré mu najviac vyhovujú. Sme jej vďační za pomoc. "

Silvia Nechvátalová 21.05. 2020
100%

"S finančnou poradkyňou som veľmi spokojná. Spolupráca s ňou je na vysokej a aj odbornej úrovni. Určite sa na ňu obrátim v prípade potreby aj nabudúce. "

Jindřiška Orlová 21.05. 2020
97%

"Pani Furiková je velmi ustretová .Všetko sa snaží presne a zrozumitelne vysvetliť. Jej doporučenie a rady sa mi javili ako rozumné a výhodné. Myslím,že jej odbornost je na vysokej úrovni. Nemám vela skúseností z poistnými událostmi Tak sa neviem vyjadriť o nijakom produkte,aby bola moja spokojnosť potvrdená."

Kvetoslav Jurišta 21.05. 2020
93%

""

Nela 20.05. 2020
100%

"Pre kúpu nehnuteľnosti, a teda aj riešenie hypotéky som sa rozhodla doslova z večera do rána :) Pani Furikova mi všetko vysvetlila, objasnila, a len vďaka nej som mala bez starosti všetko vybavene do dvoch týždňov. Môžem určite len odporučiť. "

Hodnoteniam môžete veriť

Hodnotenia môžu písať iba klienti, ktorí mali reálnu skúsenosť s produktami a službami Finvia Group. Vďaka tomu vieme, že hodnotenia vyplnili reálni zákazníci.
Na personálnej stránke obchodníka zverejňujeme všekty hodnotenia. Takto získate prehľad o kvalitách Finvia experta. Uverejnenie hodnotenia na stránke predchádza schvaľovaním zákazníckeho servisu Finvia, aby sme včas dokázali zareagovať na vašu spätnú väzbu. V prípade, že hodnotenie nespĺňa základné pravidlá etického kódexu, môže byť hodnotenie zamietnuté. Najčastejšie sa tak stáva z dôvodu nevhodného vyjadrovania, použitiu vulgarizmov a nadávok, osočovania prípadne nesúvisiaceho hodnotenia.

Táto webstránka používa súbory cookies, ktoré pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Jej ďaľším používaním s týmto súhlasíte.