Vyhľadávanie
Generic filters
Exact matches only

Iveta Repaská

Licencia NBS 231119: Poistenie a Zaistenie, Poskytovanie uverov, Kapitálové trhy
100%
Priemer hodnotení
6832 videní
17 hodnotení

Referencie poradcu: Iveta Repaská (5)

Zille Poliakova 23.08. 2019
100%

"Ivetka je profesional na svojom mieste, je presna, zorientovana, analyzuje vsetky moznosti a prinasa riesenia site na mieru. Vdaka za skvelu spolupracu a pokracujeme dalej! "

Jana 27.02. 2019
100%

"ďakujem pani Ivetke za individuálny prístup, zrozumiteľné vysvetlenie, zohľadnenie požiadaviek, príjemná komunikácia."

Barbora 27.02. 2019
93%

"Ďakujem za individuálny prístup, odborné vysvetlenie, rady a poistenie ušité na mieru."

Diana Kuruczová 18.02. 2019
100%

"V momentálne dosť nepriaznivých podmienkach na vybavenie hypotéky, pre mladých, s nie moc nadštandardným platom, mi p. Repaská dokázala sprostredkovať a vybaviť hypotéku do úspešného konca. 100% empatia a veľmi dobrá, rýchla komunikácia, bez žiadneho nátlaku. "

Marek 21.09. 2018
100%

"Prijemny pristup, flexibilita, ustretovost, spokojnost."

Hodnoteniam môžete veriť

Hodnotenia môžu písať iba klienti, ktorí mali reálnu skúsenosť s produktami a službami Finvia Group. Vďaka tomu vieme, že hodnotenia vyplnili reálni zákazníci.
Na personálnej stránke obchodníka zverejňujeme všekty hodnotenia. Takto získate prehľad o kvalitách Finvia experta. Uverejnenie hodnotenia na stránke predchádza schvaľovaním zákazníckeho servisu Finvia, aby sme včas dokázali zareagovať na vašu spätnú väzbu. V prípade, že hodnotenie nespĺňa základné pravidlá etického kódexu, môže byť hodnotenie zamietnuté. Najčastejšie sa tak stáva z dôvodu nevhodného vyjadrovania, použitiu vulgarizmov a nadávok, osočovania prípadne nesúvisiaceho hodnotenia.

Táto webstránka používa súbory cookies, ktoré pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Jej ďaľším používaním s týmto súhlasíte.