Vyhľadávanie
Generic filters
Exact matches only

Radovan Bezák

Licencia NBS 231258: Poistenie a zaistenie, Poskytovanie úverov, Prijímanie vkladov, Kapitálový trh
97%
Priemer hodnotení
9452 videní
40 hodnotení

Referencie poradcu: Radovan Bezák (5)

08.08. 2022
100%

"Velka spokojnosť. Ďakujeme"

Libor Kolárik 03.06. 2022
100%

"Veľmi seriózny a ústretový prístup. Každý detail pán Bezák dotiahol najlepšie do posledného detailu. So službami pána Bezáka som nad mieru spokojný a odporučim ho aj mojej rodine a známym. "

Milan Matúš 08.02. 2022
100%

"Veľká spokojnosť s pánom Bezakom.Rýchle vybavenie,komunikácia na úrovni,podrobne vysvetlenie všetkých produktov ktoré riešil.Už som odporúčal aj známim. Ďakujem mu za veľa s pozdravom Matúš "

Volka 07.09. 2021
100%

"Veľmi dobrá spolupráca vrátane odborných rád, ktoré uľahčili celý proces vybavovania hypotéky. Taktiež odstránenie zbytočnej birokracie, ktorú by som inak musel absolvovať. Veľmi pekne Vám ďakujem."

Pavol 06.07. 2021
100%

"p.Bezák je veľmi férový muž, pracuje aj nad rámec svojich povinností a je klientovi k dispozícií nonstop. S jeho službami sme zatiaľ maximálne spokojný a môžme ho vrelo odporúčiť. Bez neho by sme nedokázali sami získať potrebné financie."

Hodnoteniam môžete veriť

Hodnotenia môžu písať iba klienti, ktorí mali reálnu skúsenosť s produktami a službami Finvia Group. Vďaka tomu vieme, že hodnotenia vyplnili reálni zákazníci.
Na personálnej stránke obchodníka zverejňujeme všekty hodnotenia. Takto získate prehľad o kvalitách Finvia experta. Uverejnenie hodnotenia na stránke predchádza schvaľovaním zákazníckeho servisu Finvia, aby sme včas dokázali zareagovať na vašu spätnú väzbu. V prípade, že hodnotenie nespĺňa základné pravidlá etického kódexu, môže byť hodnotenie zamietnuté. Najčastejšie sa tak stáva z dôvodu nevhodného vyjadrovania, použitiu vulgarizmov a nadávok, osočovania prípadne nesúvisiaceho hodnotenia.