Vyhľadávanie
Generic filters
Exact matches only
Search in content

Sporenie na auto výhodnejšie ako úver

Naplánujte si už teraz kúpu nového auta, vytvárajte si vhodným spôsobom finančnú rezervu a nechajte vaše vklady zarábať. Financovať kúpu auta cez sporenie je výhodnejšie ako cez úver či leasing.

Mám záujem

Porovnajte si možnosti sporenia

Sporenie

Výška vkladu

Na koľko rokov?

Nasporená suma

0

Mám záujem o nezáväznú ponuku

Spoznajte výhody sporenia na auto

Podmienky si určujete sami

Poraďte sa s Finvia expertom, spravte si finančný plán a nastavte výšku pravidelných vkladov aj dĺžku sporenia.

Vytvárate finančnú rezervu

Napriek tomu, že si sporíte „na auto,“ vytvárate si finančnú rezervu, ktorú môžete použiť v prípade nepredvídateľných situácií aj na iné, dôležitejšie veci

Úroky vyššie ako na bežných účtoch

  • Vďaka sporeniu na auto vaše peniaze zarábajú. Úroky na sporiacich produktoch sú vyššie ako na bežných účtoch.
  • Sporením zhodnotíte svoje úspory aj nad úroveň inflácie

Mám záujem

Výhodné sporenie s investovaním?

V najvýhodnejšom sporení sú vklady efektívne zhodnocované investovaním. Pri krátkodobých a strednodobých sporeniach investujeme do podielových fondov a akcií.V závislosti od doby, počas ktorej si plánujete sporiť na auto, vám nastavíme produkt, ktorý najlepšie bude zodpovedať vašim potrebám.

Mám záujem

Finvia riešenie

Máme pre vás špeciálny sporiaci produkt, ktorý vaše vklady zhodnotí mnohonásobne viac ako keby ste nechali peniaze ležať na bežnom účte, prípadne na sporiacom účte k bežnému účtu. Našetrené peniaze s vysokými výnosmi môžete použiť na čokoľvek, čo si želáte. Kúpa auta je jedným z najčastejších cieľov sporenia. Dohodnite si osobné stretnutie a splňte tento cieľ čo najskôr.

Mám záujem

Sledujte, ako vám peniaze zarábajú

Vďaka moderným nástrojom máte svoje investované prostriedky stále pod kontrolou. Získate online prístup do systému, kde môžete sledovať, ako vaše úspory zarábajú. V každom momente vidíte, aká je aktuálna odkupná cena vášho sporenia, čiže koľko peňazí dostanete, ak sa rozhodnete sporenie ukončiť. Ak vás to baví, môžete dokonca sami ovplyvňovať, kedy nakupovať viac akcií, kedy naopak predávať. Ale samozrejme nemusíte, máte predsa osobného Finvia experta, ktorý to môže robiť za vás.

TIP pre Vás
Poraďte sa s našim Finvia expertom aj o možnostiach komplexného riešenia úverov a poistení. Pomôže vám vyznať sa v produktoch jednotlivých bánk a poisťovní a spoločne nájdete produkty či kombinácie produktov, ktoré vám budú šité na mieru.

Mám záujem

Články

Máte záujem?

Zavolajte na 0917 000 888
alebo nechajte nám kontakt a my sa Vám ozveme

Táto webstránka používa súbory cookies, ktoré pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Jej ďaľším používaním s týmto súhlasíte.