Vyhľadávanie
Generic filters
Exact matches only
Search in content

Sporenie pre deti: myslite naň už pri narodení

Výber správnych sporiacich produktov pre deti chráni v budúcnosti rodinný rozpočet pred veľkými nárazovými výdavkami. Sporenie pre deti je ideálnym základom do ich „dospeláckeho“ života.

Mám záujem
Zavolajte si pre najlepšie životné poistenie

Porovnajte si možnosti sporenia

Sporenie

Výška vkladu

Na koľko rokov?

Nasporená suma

0

Mám záujem o nezáväznú ponuku

Sporenie pre deti ušité na mieru

Vypočítame optimálnu sporiacu schému

Na základe vašich finančných možností a stanovených cieľov sporenia pre dieťa či deti nastavíme produkt šitý na mieru.

Stavebné sporenie je stále obľúbené, výhody sú však značne okresané

Podmienky pri štátom podporovaných stavebných sporeniach sa z roka na rok sprísňujú, napriek tomu majú svoje opodstatnenie. Kvôli štátnej prémii, vyšším úrokovým sadzbám ako pri bežných bankových sporeniach a výhodnému stavebnému úveru môžu byť stavebné sporenie v niektorých prípadoch vhodné. Existujú však podstatne zaujímavejšie sporiace produkty.

Fondy životného cyklu

Ak začnete so sporením hneď od narodenia vášho potomka, najideálnejším z pohľadu výnosov a rizík je investovanie do 20 ročného zhodnocovania peňazí. Nasporené peniaze budú výborným základom do života dieťaťa. Bez ohľadu na to, či ich použijete na štúdium, auto, svadbu alebo jeho prvé samostatné bývanie.

Mám záujem
Zavolajte si pre najlepšie životné poistenie

Finančné nároky detí budú narastať

Čím budú deti staršie, tým sa budú narastať aj ich potreby. Zabezpečiť deťom dobrú budúcnosť nie je ľahká úloha v žiadnom ohľade. Čo sa však týka financií, budúcim výdavkom a vášmu rodinnému rozpočtu viete pomôcť uzavretím vhodného detského sporenia. Škola, krúžky, oblečenie, vreckové,… budú výdavky, ktoré pri narodení dieťaťa viete odhadnúť len veľmi ťažko. Vytvárať si preto finančnú rezervu formou pravidelného sporenia je pre rodinný rozpočet ľahšie zvládnuteľné ako veľké nárazové výdavky v budúcnosti.

Mám záujem

Porovnávať sa oplatí

Kým banka, poisťovňa či sporiteľňa budú ponúkať len ich produkty, u nás máte istotu, že vám pomôžeme s nájdením a vybratím produktu, ktorý vám bude ideálne sedieť. Bez kompromisov. Najväčšiu výhodu, ktorú vám ako nezávislí špecialisti ponúkame je práve naša nezávislosť. Spolupracujeme so všetkými významnými finančnými spoločnosťami, ale nepracujeme pre žiadnu z nich. Pracujeme pre vás! Vďaka našej kalkulačke si môžete vypočítať očakávaný výnos a porovnať jednotlivé sporiace produkty. Alebo to za vás spraví skúsený Finvia expert, za ktorého služby nezaplatíte ani cent.

Mám záujem

Optimálne zhodnotenie vkladov

Čo znamená optimálne zhodnotenie vkladov pri detskom sporení podľa našich expertov? Dosiahnuť správne zvolenou investičnou stratégiou čo možno najvyšší výnos pri čo možno najnižších poplatkoch. Ušiť produkt, ktorý dokáže naplniť ciele, ktoré boli založením sporenia pre deti stanovené a zároveň, ktorý rodinu nezruinuje nezmyselne vysokými vkladmi. Ako náš klient máte poradenstvo Finvia expertov bezplatne.

TIP pre Vás
Nainštalujte si mobilnú aplikáciu iŠanón. Vďaka tomuto virtuálnemu asistentovi budete mať všetky zmluvy uložené, zálohované a vždy k dispozícii na jednom mieste. Žiadny termín týkajúci sa Vašich zmlúv Vám už neunikne.

Mám záujem

Články

Máte záujem?

Zavolajte na 0917 000 888
alebo nechajte nám kontakt a my sa Vám ozveme