Vyhľadávanie
Generic filters
Exact matches only

Predstavujeme vašich FINVIA expertov

Bez ohľadu na to, ktorého Finvia experta si vyberiete, prípadne, ktorého vám pridelíme podľa miesta vášho pôsobenia, stane sa pre vás tou skutočne pravou rukou v oblasti finančného poradenstva. Bude ako člen vašej rodiny, na ktorého sa môžete vždy spoľahnúť. Stojí pri vás vždy vtedy a len vtedy, keď to potrebujete. Čím viac budete jeho prácu spoznávať, tým viac sa budete presviedčať, že najvyššie hodnotenia od klientov získal zaslúžene.

Darina Aghová
98%

Na trhu finančného poradenstva pôsobím od roku 2014. S každým klientom jednám individuálne a hľadám to najlepšie riešenie jeho finančnej situácie. Mojich klientov vediem k uskutočneniu ich snov, finančne tou najlepšou cestou a tým im viem ušetriť čas a peniaze. Zveriť starostlivosť o svoje financie si vyžaduje predovšetkým dôveru zo strany klienta voči sprostredkovateľovi. Aktívne počúvam potreby svojich klientov, analyzujem ich požiadavky a garantujem vybavenie tých najexkluzívnejších podmienok na finančnom trhu.

Čítaj viac
Radovan Bezák
94%

Ako obchodník a sprostredkovateľ pôsobím na finančnom trhu už 17 rokov. Za ten čas som mal možnosť spoznať a predávať finančné produkty ... takmer každého druhu. Poznám ich históriu a vývoj. Nemálo z nich som odskúšal na sebe. Vlastná skúsenosť je často na nezaplatenie. V investovaní, poisťovaní a zadlžovaní som konzervatívny. Verím, že dobrý poradca taký musí byť, keďže vo svete financií nie je nič zadarmo. Naďalej sa vzdelávam, sledujem trh a poskytujem Vám, svojim klientom, dlhodobú komplexnú starostlivosť o financie. Pomáham realizovať Vaše sny.

Čítaj viac
Juraj Biskup
99%

Mojím cieľom je hájiť klientove záujmy pred finančnými inštitúciami. Zakladám si na profesionalite, vďaka ktorej mojim klientom prinášam transparentné a aktuálne informácie z diania na finančnom trhu, ktoré sa k nim bežne nedostanú. S každým klientom pracujem individuálne a poskytujem mu doživotný servis. Výsledkom je, že klientom šetrím čas, ktorý môžu využiť inak.

Čítaj viac
+
Pridaj sa k nám

Získaj jedinečné nástroje a stan sa finvia expertom

Pridaj sa k nám
Miloš Blažek
99%

Po niekoľkých rokoch strávených na vedúcich pozíciách v bankovom sektore, som sa rozhodol pre zmenu. Poskytovanie transparentných služieb zameraných na klientove očakávania, potreby a ciele je pre mňa nevyhnutnosťou. Pri tejto práci však nechcem byť limitovaný a obmedzovaný výberom partnerov a produktov. Kontaktujte ma a rád Vám pomôžem v akejkoľvek finančnej oblasti, ktorá Vás zaujíma.

Čítaj viac
Ivan Červinka
99%

Venujem sa aktívnemu počúvaniu potrieb klienta už 10 rokov. Na úrovni consultant - klient dbám na potreby klienta a vzájomnú dôveru a vytvorenie portfólia podľa požiadaviek. Dlhodobá spolupráca je pre mňa základ rozvoja a uspokojenie potrieb klienta. Ako nezávislý finančný odborník mám možnosť výberu najvýhodnejších produktov zo všetkých významných finančných inštitúcií a nastaviť ich podľa Vašich požiadaviek.

Čítaj viac
Matej Dobrovolný
0%

Po 8 rokoch strávených štúdiom a zbieraní pracovných skúseností v zahraničí som sa rozhodol vrátiť naspäť na Slovensko a začať novú kariéru. Pre prácu na realitnom a finančnom trhu som sa rozhodol pretože chcem ľuďom pomáhať a táto práca ma baví. Zakladám si na profesionalite, vďaka ktorej mojim klientom prinášam transparentné a aktuálne informácie z diania na finančnom trhu, ktoré sa k nim bežne nedostanú. Vždy stojím na strane klienta a obhajujem ich záujmy. Dlhodobá spolupráca je pre mňa základ rozvoja a uspokojenia ich potrieb.

Čítaj viac
Ivan Dobrovolný
100%

Počas niekoľkoročnej práce v oblasti realít a skúsenosťami v oblasti financovania ich kúpy a poistenia sme sa rozhodli poskytnúť klientom komplexný finančný servis a spojili sme to najlepšie zo sveta online financií s reálnymi riešeniami od expertov, ktorí Vám pripravia najvýhodnejšie ponuky z trhu presne pre Vás .

Čítaj viac
Katarína Dubcová
100%

Ísť cestou nezávislého finančného poradcu po niekoľkých rokoch pôsobenia v banke bolo jedno z najťažších no zároveň najlepších rozhodnutí. Každý klient ma svoje špecifické potreby či životné situácie. Pri riešení požiadaviek a potrieb klientov som nechcela mať zviazané ruky jediným bankovým produktom, či už pri riešení vlastného bývania, v oblasti poistenia alebo tvorenia rezerv. Mojim cieľom je budovanie dlhoročnej spolupráce s klientom založenej na kvalitnej starostlivosti, profesionalite a vzájomnej dôvere.

Čítaj viac
Marek Durdiak
97%

Financiám som sa začal venovať pred piatimi rokmi. Za ten čas som zozbieral množstvo skúseností, ktoré mi dnes pomáhajú hájiť záujmy klientov pred veľkými finančnými inštitúciami. Na financiách je krásne to, že čím viac klientom dokážete pomôcť, tým viac sa posúva vaše podnikanie.

Čítaj viac
Adriána Ďurinová
0%

Do sveta financií ma priviedla túžba porozumieť finančnému trhu a naučiť sa využiť jeho plný potenciál. Vlastné bývanie patrí k tým najdôležitejším životným cieľom každého jedinca, či rodiny. Zároveň je však jeho získanie z roka na rok ťažšou a väčšou výzvou. Mojím cieľom je pomôcť klientovi posunúť sa v živote ďalej a pocítiť šťastie a radosť, ktoré prichádza so zariaďovaním vlastného domova. Vďaka odbornosti finančného poradcu klient ušetrí čas i peniaze a má istotu, že si zvolil ten najlepší a najvýhodnejší finančný produkt. Poďme tento odvážny krok urobiť spolu. :)

Čítaj viac
Ľubica Fábryová
100%

Prioritou finančného poradenstva je pracovať pre ľudí, nie pre finančné inštitúcie. Zmyslom mojej práce je fungovať proklientsky a budovať si pracovný vzťah s klientom na dlhodobej profesionálnej úrovni. Výsledkom mojej práce je spokojný klient, pretože hľadám to najlepšie riešenie jeho finančnej situácie. Komplexná a dlhodobá starostlivos, diskrétnosť a férový prístup je samozrejmosťou.

Čítaj viac
Ján Farbiak
99%

Na finančnom trhu pôsobím od roku 2010. Po skúsenosti v banke som sa rozhodol, že klientovi dokážem poskytnúť najviac vtedy, keď mám možnosť vyberať medzi všetkými bankami a poisťovňami. Na prvom mieste je klient a jeho spokojnosť, aby dostal to, čo požaduje, či už je to úver na kúpu nehnuteľnosti, alebo kvalitné poistné krytie. Pomáham klientom zorientovať sa v mori ponúk a prelúskať sa všetkými jemnôstkami. Jednám na rovinu, férovo a priamo.

Čítaj viac
Mária Franková
0%

Vo finančnej a realitnej oblasti sa pohybujem od r.2001, ale také možnosti veľkého výberu finančných inštitúcií a online nástroje, ktoré sú obzvlášť nápomocné pri získaní exkluzívnych podmienok na finančnom trhu som našla až v modernej spoločnosti Finvia. V dnešnej hektickej dobe chcem podať pomocnú ruku, ušetriť čas a byť oporou pri riešení bývania a dôležitých rozhodnutí finančného charakteru. Svoje dlhoročné skúsenosti zo svojho pracovného života rada odovzdám vo forme komplexnej starostlivosti pri klientoch v kombinácii s moderným systémom.

Čítaj viac
Anna Kveta Furiková
99%

Zvedavo a rada do hĺbky skúmam otázky a témy, ktoré iní prebádali len málo. Mojich klientov vediem k splneným snom, finančne únosnejšou cestou. Každodenným spoločníkom je mi vyjednávanie exkluzívnych podmienok všetkých produktov na finančnom trhu.

Čítaj viac
Zuzana Hrabinská
100%

Na trhu financií pôsobím od roku 2011. Zaoberám sa finančnou situáciou klientov a ich potrebami a vždy hľadám riešenie ako sa to dá - nie ako to nejde. Najdôležitejší pre mňa sú spokojní klienti - ten pocit, keď ste niekomu pomohli splniť sen o bývaní je na nezaplatenie

Čítaj viac
Soňa Chmelárová
99%

Moju prácu beriem ako poslanie a niečo, čo ma baví. Som súčasťou tam, kde klienti kupujú byt, pozemok, stavajú dom, prerábajú, čí potrebujú peniaze na čokoľvek. Podmienky bánk a poisťovní sa stále menia, raz je jedna lacnejšia, jedna výhodnejšia, preto si zakladám na tom, aby som obhajovala záujmy klientov a vyjednala pre nich tie najlepšie podmienky. Moji klienti hovoria, že vždy hľadám cestu, možnosti, riešenie ako pomôcť aj v tých najťažších životných situáciách. Verím, že keď sa stretneme, zistíte, že mám profesionálny a ľudský prístup, rozprávam zrozumiteľne a som férová. Niekoľko rokov som pôsobila v bankách na pozíciách finančný poradca, hypotekárny špecialista, manažér, riaditeľka pobočky. Po týchto bohatých skúsenostiach, Vám viem poradiť s hypotékou, refinancovaním hypotéky, s úverom na čokoľvek, so stavebným sporením, poistením Vás, Vašej nehnuteľnosti či auta, s investovaním, či sporením pre Vaše dieťa, vnúča. Som tu pre Vás online aj osobne.

Čítaj viac
Ladislav Jamrich
98%

V oblasti finančného sprostredkovania pôsobím celkovo 8 rokov. Mojím cieľom je vždy pomôcť klientovi čo najvýhodnejšie vyriešiť jeho súčasné aj budúce potreby, plány a ciele v rámci jeho finančných možností, aby ho neprekvapila ani neočakávaná udalosť v oblasti financií. Špecializujem sa predovšetkým na financovanie bývania – kúpy nehnuteľností, výstavby murovaných rodinných domov ale aj zabezpečenia nehnuteľnosti, zabezpečenia príjmu, vytvárania finančnej rezervy, uľahčenia štúdia, osamostatnenia detí a zabezpečenia sa na dôchodkový vek. Viem posúdiť výhodnosť a správne nastavenie Vašich už uzatvorených produktov. Ako nezávislý finančný odborník mám možnosť výberu najvýhodnejších produktov zo všetkých významných finančných inštitúcií a nastaviť ich podľa Vašich požiadaviek. Snažím sa o seriózny, ľudský prístup, budovanie dôvery a priateľského vzťahu s klientmi. Mám príjemný pocit z toho keď pomôžem klientom, keď sú spokojní, vďační a odporučia ma svojim príbuzným a známym. Teším sa na spoluprácu s Vami.

Čítaj viac
Ján Jászberényi
100%

Na trhu pôsobím od roku 2010 a mojou prioritou je spokojnosť klientov. Pracujem proklientsky a snažím sa na trhu vyjednať exkluzívne podmienky a šetriť klientom čas a peniaze.

Čítaj viac
Martina Kollárová
0%

Pracujem s ľuďmi už viac rokov. Snažím sa im dať to najlepšie zo seba. Ku klientovi pristupujem tak, ako by som pristupovala sama k sebe. Mojím cieľom je pomôcť klientovi dostať sa k vytúženému bývaniu, autu, či sporeniu si na svoj sen. Rada mám nové výzvy a možnosť urobiť pre klienta maximum čo sa dá. V tejto oblasti sa naďalej vzdelávam, aby som mohla napredovať.

Čítaj viac
Ján Kormaník
99%

Posledných 14 rokov sa venujem práci s klientom, jeho potrebám a snažím sa uplatniť skúsenosti, ktoré som získal vo finančných inštitúciách (VÚB a PABK) či už ako zamestnanec alebo spolupracovník. Väčšinu času venujem práci s klientom a na uspokojovaní jeho predstáv, aby sa jeho sny menili na skutočnosť. Venujem sa hlavne zhodnocovaniu peňazí klientov, ale i forme ako sa k finančným prostriedkom dostať a tak si napríklad splniť sen o bývaní a pod. Veľmi dôležitou súčasťou finančného zabezpečenia je zabezpečenie rodiny a majetku do budúcnosti, s čím klientom viem určite pomôcť nájsť optimálne riešenie.

Čítaj viac
Timea Kovács
100%

Komplexné poradenstvo je síce o peniazoch, ale hlavne o dôvere, vzťahoch a komunikácii. Každému poskytujeme individuálne riešenie a doživotný servis. Mojím cieľom je hájiť klientove záujmy pred finančnými inštitúciami a ich 100% spokojnosť. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať, rada sa s Vami stretnem a spolu vytvoríme to najvhodnejšie riešenie.

Čítaj viac
Martin Kováč
99%

„Cieľ bez plánu je len sen.“ Toto motto sprevádza moju cestu v biznise aj v živote. Snažím sa o to, aby každý v mojom tíme premenil svoj sen na cieľ, ktorý mu pomôžem dosiahnuť. Práca s ľudmi je náročná, ale za to krásna. Premeň voľný čas na peniaze a poď dosiahnuť aj ty svoj sen! Na finančnom trhu pôsobím od roku 2007. Poskytujem klientom finančné služby dostupné na slovenskom trhu.

Čítaj viac
Dagmara Kovalinková
100%

Aktuálne a presné informácie sú v dnešnej dobe premostením na dosiahnutie Vašich snov, potrieb a cieľov. Zároveň Vám zabezpečia Vaše potreby a potreby Vašej rodiny. Mojou úlohou vo finančnom poradenstve je, aby informácie a produkty pracovali pre mojich klientov a nie pre inštitúcie na finančnom trhu. Preto si pri komunikácii s klientmi dávam záležať, aby som zistila aké sny, ciele a potreby sú pre nich dôležité a čo chcú vo svojom živote dosiahnuť. Nie všetky sny sa dajú realizovať hneď, no podstatné je začať pracovať na tom, aby sa stali skutočnosťou.”

Čítaj viac
Vladimír Kubovič
96%

Ako konateľ vlastnej spoločnosti Logitech s.r.o. som na trhu s nehnuteľnosťami od roku 2003. Za ten čas som zozbieral množstvo skúseností a informácií z tejto oblasti. V súčasnosti, kedy nastúpila ON-Line doba, alebo ak chcete, doba webová, si stále viac uvedomujem, že komplexné, proklientské riešenia v oblasti realít a financií, sú čoraz viac žiadané, lebo v konečnom dôsledku práve Vám, ušetria - čas, problémy, a aj nemalé finančné prostriedky. Z tohto dôvodu som sa rozhodol spojiť sily s Finviou (finančné sprostredkovanie a služby) a EasyLife realitnou spoločnosťou. Mojim cieľom je každému klientovi poskytnúť tie najlepšie riešenia, postarať sa o jeho súčasné ale aj budúce potreby takpovediac pri jednom stole, bez Vašej zbytočnej námahy, chodenia po inštitúciách pri hľadaní "nejakého" riešenia. Komplexná a dlhodobá starostlivosť, diskrétnosť a férový prístup je samozrejmosťou.

Čítaj viac
Beáta Kürtiová
100%

Na trhu finančného poradenstva pôsobím od roku 2001. Pôsobila som v odbytových štruktúrach viacerých bánk. Moja práca sa stala mojím koníčkom. Keď som dostala ponuku spolupráce so spoločnosťou Finvia, rozhodla som sa pre nezávislé poradenstvo v prospech klienta naprieč finančným trhom. Napĺňa ma hľadať a realizovať najlepšie riešenia v prospech potrieb klienta. Klienti sa ku mne opätovne vracajú a to ma utvrdzuje o správnosti zvoleného smerovania.

Čítaj viac
Eva Masaryková
99%

Na finančnom trhu aktívne pôsobím od roku 2012. Mojou špecializáciou je najmä financovanie bývania, životné poistenie a investovanie. Kvalitou práce, odbornosťou, niekoľkoročnými skúsenosťami a úprimnosťou sa usilujem zmeniť pohľad ľudí na profesiu finančného sprostredkovateľa. Pridanou hodnotou, ktorú prinášam klientom je následný servis a starostlivosť o klienta a jeho blízkych, čo považujem vo vzťahu ku klientovi za to najdôležitejšie.

Čítaj viac
Radoslav Mihal
100%

Ľudský prístup a spokojnosť klienta je pre mňa na prvom mieste. Finančné poradenstvo vždy v prospech klienta ! Profesionálne prezentovanie vybraných finančných produktov a servis klientových finančných záležitosti. Pomáhať druhým a vytvárať základy pre vznik online nástrojov vo finančnom sprostredkovaní to sú Finančné služby 21. Storočia.

Čítaj viac
Eva Ölvecká
0%

Práca na realitnom trhu ma priviedla do sveta finančného biznisu. Mojim cieľom je pomôcť klientovi zabezpečiť si vlastné bývanie a následne poistením vytvoriť spokojný a bezpečný domov. Budujem dlhodobý vzťah a ponúkam dlhodobý servis. Spokojnosť a dôvera klienta sú mojou odmenou.

Čítaj viac
Katarína Pavlovičová
99%

Komplexné poradenstvo je síce o peniazoch, ale aj o dôvere,vzťahoch, komunikácii a charaktere. Tieto kritériá sú pre mňa dôležité a preto ich využívam v mojej práci. Konečným výsledkom sú spokojní klienti s ušetreným časom, peniazmi a dobrými vzťahmi.

Čítaj viac
Iveta Repaská
100%

Pomáham klientom vyznať sa vo financiách a správne sa rozhodnúť . Rakúske banky som zastupovala 7 rokov a venujem sa burzovým obchodom. Viem klientom poradiť ako zaujímavo a bezpečne zhodnotiť financie, získať najvýhodnejšiu hypotéku a zorientovať sa vo svete realít. Byť odborníkom a zostať človekom. To je to, o čo sa snažím a budem snažiť vo vzťahu s klientom po celý čas.

Čítaj viac
Juraj Richtárech
100%

U nás ma privítalo 21. storočie. Fantastické nástroje zjednodušujúce obchodný proces pre spolupracovníkov, ale hlavne samotných klientov. Jednoduchý výber a servis všetkých produktov od 67 partnerských inštitúcií. Kvalitné vzdelávanie formou webinárov, online školení či blogov, je viac než ideálne prostredie pre rozvoj mladých a dynamických ľudí. Presne tak ako u nás vo Finvii. Pridaj sa k nám, akoukoľvek formou a 24 hodín denne. Top Team Finvia. Počítajte s nami!

Čítaj viac
Lucia Risková
100%

"Po troch rokoch pôsobenia v banke, som sa rozhodla pomôcť ľudom orientovať sa vo svete financií aj z opačnej strany stola. A bolo to moje najlepšie profesijné rozhodnutie, nakoľko len kombináciou tých najvhodnejších finančných produktov z rôznych inštitúcií dokáže klient dosiahnuť maximálne uspokojenie svojich požiadaviek. Mojím najvyšším cieľom je 100 percentná spokojnosť klientov. Rada sa s Vami osobne stretnem a vytvorím pre Vás to najvhodnejšie riešenie Vašich potrieb.”

Čítaj viac
Dana Šiková
100%

Počas niekoľkoročného pôsobenia v bankovom sektore som sa stretla so slovami "peniaze sú až na prvom mieste". Preto si myslím, že je veľmi dôležité, komu starostlivosť o ne zveríte. Dôvera klienta je pre mňa základ dlhoročnej spolupráce. Vďaka moderným online nástrojom, ktoré ponúka naša spoločnosť a môjmu osobnému prístupu ku klientom, Vám rada ponúknem jedinečné riešenia Vašej finančnej situácie a Vašich aktuálnych potrieb. Teším sa na spoluprácu :o)

Čítaj viac
Ingrid Urbanová
100%

Teší ma, keď pomôžem ľuďom vyriešiť zložité životné situácie. Často súvisia s financiami a zabezpečením základnej životnej potreby – mať vlastný domov, resp. nestratiť ho. Špecializujem sa predovšetkým na financovanie bývania – kúpy nehnuteľností, výstavby murovaných, ale aj montovaných rodinných domov. Viac ako 22 rokov som pôsobila v bankovníctve na pozíciách poradcu, školiteľa, hypotekárneho špecialistu, riaditeľky hypotekárneho centra, privátneho bankára, poradcu pre podnikateľov, riaditeľky pobočky, regionálnej riaditeľky. Pracovala som celkovo pre 6 bánk. Najvýraznejšie úspechy som dosiahla v oblasti hypotekárnych úverov. Moja detailná znalosť bankových a poistných produktov môže byť obrovským prínosom pre Vás. Viem posúdiť výhodnosť produktov a nájsť na finančnom trhu najlepšie riešenie alebo lacnejšiu alternatívu. Zaoberám sa aj poradenstvom, ako sa zabezpečiť na dôchodok a tvoriť si osobné bohatstvo. Ako nezávislá finančná špecialistka pracujem už 2 roky. Je úžasné, keď nie som limitovaná pri výbere vhodného riešenia produktovým portfóliom jednej finančnej inštitúcie. Môžem pre vás vyskladať riešenie z produktov celého finančného trhu.

Čítaj viac
Tomáš Václav
0%

Každý sme si strojcom svojho šťastia... Práve preto ukazujem svojim klientom, akým spôsobom sa dá nepriaznivé finančné prostredie zmeniť na očakávaný a pozitívny výsledok. Ponúknuť akýkoľvek produkt- to vie každý! Ale mojou prioritou je ponúknuť klientovi individuálny prístup a hlavne komplexný finančný plán. Preto budem rád, ak ma budete kontaktovať a splníme spoločne Vaše ciele a sny.

Čítaj viac
Stanislav Vartovník
100%

Pôsobím na finančnom trhu už piaty rok a vždy sa snažím klientovi ponúknuť to najlepšie a najjednoduchšie riešenie jeho finančných potrieb. Mojou najväčšou odmenou je spokojný klient, ktorý sa na mňa kedykoľvek opakovane obráti s jeho finančnými požiadavkami. Hlavné motto: Hľadám také riešenia pre klienta, ako keby som ich hľadal sám sebe.

Čítaj viac
Anna Vatraľová
99%

Mojim prvoradým cieľom je spokojný klient. Práve preto som sa rozhodla pre finančné sprostredkovanie, aby som mohla pre klienta vybrať to najlepšie riešenie. Mám viac ako 15 ročné skúsenosti v oblasti bankovníctva a finančníctva. Začínala som v roku 1998 v Tatra banke ako klientský pracovník, veľmi úspešné obdobie som mala vo VÚB ako vzťahový manažér pre VIP a SME klientov. V UniCredit banke som pôsobila ako vedúca expozitúry a v OTP banke ako riaditeľka pobočky. Za dôležité považujem okrem pracovných skúseností, otvorenú komunikáciu a vzájomnú dôveru. Rada Vám pomôžem pri výbere vhodných finančných produktov, ktorými dosiahnete svoje očakávané ciele.

Čítaj viac
Táto webstránka používa súbory cookies, ktoré pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Jej ďaľším používaním s týmto súhlasíte.