Pošlite si pripomienku
na e-mail,
ak teraz nemáte čas.

O NÁS

Sme váš online finančný poradca. Spájame to najlepšie zo sveta online financií
s riešeniami skúsených finančných expertov. 

online kalkulacky finvia

   Online kalkulačky

Vďaka našim unikátnym kalkulačkám a prepočtom poskytujeme klientom najvýhodnejšie finančné riešenia šité na mieru. Okrem poradenstva chceme na základe transparentnej komunikácie o financiách našich klientov aj edukovať. 

finvia riesenia a experti

  Expertné riešenia a vedomosti

Staviame na expertíze, vedomostiach a na riešeniach podložených dátami. Počítajte s nami, ak chcete pomocou inovatívnej metódy bez zbytočných osobných stretnutí optimalizovať svoje financie, nájsť ideálny produkt a ušetriť.


Na finančný trh prinášame:

  

Zmysluplné nastavenie finančných produktov

Neplaťte za finančné produkty, ktoré sú častokrát zle nastavené a neposkytujú žiadnu pridanú hodnotu.

  

Transparentnosť do sveta financií

Pozrite si na našich stránkach reálne nástrahy finančného sveta, ktoré môžu mať negatívny dopad na vaše príjmy a pokles životnej úrovne.

  

Kvalitných expertov na financie

Vyvarujte sa nekvalitným finančným sprostredkovateľom, ktorých jediným cieľom je častokrát len predať produkt a získať províziu.


  

Úsporu času a peňazí pre klientov

U nás si stačí len vybrať oblasť, či produkt, ktorý vás zaujíma a expert na financie vám na stretnutí predloží konkrétne riešenia šité na mieru. Nič viac, nič menej.

  

Spokojných klientov

Kliknite si na stránku finančného poradenstva úplne sami a vyhnite sa tak nepríjemnému nátlaku zo strany predajcov.

  

Finančné vzdelávanie

Edukujte sa ohľadne finančných produktov a služieb, vyvarujte sa tak uzatváraniu nevýhodných finančných produktov.


Ponúkame skvelé finančné riešenia   

Užite si komfort pri finančnom poradenstve či výpočtoch realizovaných priamo ONLINE. Nemusíte nikam chodiť, ideálne riešenie od nás dostanete jednoducho a pohodlne hoci aj doma s vyloženými nohami. Vypočítajte si výšku splátok pri plánovanom úvere, nebojte sa spýtať na vaše neprimerane vysoké mesačné poplatky alebo vďaka nám nájdite najvýhodnejšie sporenie na dôchodok. Pokiaľ sa pre niektorú z našich služieb či produktov rozhodnete, stretne sa s vami náš poradca, ktorý vám prinesie na mieru šitú ponuku iba pre vás.

Náš tím s pokrytím celého Slovenska

Sme odborníci na financie. Vždy pre vás ochotne bojujeme za tie najlepšie podmienky na trhu. Máme pre vás vždy tie najaktuálnejšie informácie o akciách a výhodných podmienkach na trhu, ktoré by sa k vám za bežných okolností vôbec nedostali. 
 

Jakub Balúch
99%

Vo svete financií pôsobím už 5 rokov. Od prvej chvíle, ako som začal pracovať vo finančnom sektore, som vedel, že to chcem robiť profesionálne a stáť vždy na strane klienta. Viem, že trh je plný nástrah a neznámych a to hlavne pre klienta. Preto sa považujem za experta, ktorý má pre Vás vždy najaktuálnejšie informácie o akciách a možnostiach, ktoré inštitúcie poskytujú. Snažím sa byť vždy o krok vpred, aby sa klient dozvedel to, čo sa za bežných okolností bohužiaľ nedozvie. Snažím sa produkt na mieru nastaviť tak, aby ho využíval klient, nie aby produkt využíval klienta. Moja snaha je stať sa najlepším expertom a to hlavne vďaka Vám.

Čítaj viac
Radovan Bezák
0%

Ako obchodník a sprostredkovateľ pôsobím na finančnom trhu už 17 rokov. Za ten čas som mal možnosť spoznať a predávať finančné produkty ... takmer každého druhu. Poznám ich históriu a vývoj. Nemálo z nich som odskúšal na sebe. Vlastná skúsenosť je často na nezaplatenie. V investovaní, poisťovaní a zadlžovaní som konzervatívny. Verím, že dobrý poradca taký musí byť, keďže vo svete financií nie je nič zadarmo. Naďalej sa vzdelávam, sledujem trh a poskytujem Vám, svojim klientom, dlhodobú komplexnú starostlivosť o financie. Pomáham realizovať Vaše sny.

Čítaj viac
Juraj Biskup
98%

Mojím cieľom je hájiť klientove záujmy pred finančnými inštitúciami. Zakladám si na profesionalite, vďaka ktorej mojim klientom prinášam transparentné a aktuálne informácie z diania na finančnom trhu, ktoré sa k nim bežne nedostanú. S každým klientom pracujem individuálne a poskytujem mu doživotný servis. Výsledkom je, že klientom šetrím čas, ktorý môžu využiť inak.

Čítaj viac
+
Pridaj sa k nám

Získaj jedinečné nástroje a stan sa finvia expertom

Pridaj sa k nám
Martina Blahušiaková
93%

Verím, že v živote dostanete všetko, čo chcete, ak pomôžete druhým ľuďom, aby dostali, čo chcú oni. (Zig Ziglar). Mojím poslaním je dlhodobo sprevádzať klienta v oblasti plánovania rodinných či firemných financií, a to s využitím profesionálneho a zároveň priateľského prístupu. Samozrejmosťou je, že klient a jeho záujmy sú pre mňa vždy na prvom mieste. Získané poznatky z finančného trhu mi umožňujú riešiť aj zdanlivo neriešiteľné situácie, tvoriť finančné plány na mieru a zároveň ich v čase aktualizovať. Som súčasťou spoločnosti, ktorá sa svojou inovatívnosťou vo využívaní online prostredia výrazne líši od konkurencie.

Čítaj viac
Ladislav Bohuniczky
100%

Na trhu finančného poradenstva pôsobím od roku 2005. Za toto obdobie som nazbieral množstvo pracovných skúseností, ktoré vyústili k zrodu inovatívnej myšlienky online sveta financií. Svoje nadobudnuté skúsenosti využívam v prospech klientov, stojím na ich strane a obhajujem ich záujmy. Vzťahy sa nesnažím udržiavať len na úrovni poradca-klient, ale dbám na budovanie priateľských vzťahov, ktoré napomáhajú k rozvoju vzájomnej dôvery. Ku každému klientovi pristupujem individuálne, portfólio šijem na mieru, informácie podávam zrozumiteľne a na rovinu. V súčasnosti spravujem viac ako 10 mil. € majetku svojich klientov.

Čítaj viac
Ondrej Brdiar
99%

V oblasti osobných a firemných financií pôsobím od roku 1994. Aktívne pôsobím na východe Slovenska. Získané skúsenosti smerujem v prospech klientov a kolegov, obhajujem ich záujmy vo svete osobných a firemných financií. Podporujem ľudí, ktorí na sebe pracujú a sú schopní zmeniť svoje finančné návyky k lepšiemu. Medzi mojich klientov patria jednotlivci, rodiny, malé a stredné firmy. Ľudia, ktorí so mnou spolupracujú si na mne najviac cenia otvorený prístup, ochotu pomôcť a úprimnosť.

Čítaj viac
Ivan Červinka
100%

Venujem sa aktívnemu počúvaniu potrieb klienta už 7 rokov. Na úrovni consultant - klient dbám na potreby klienta a vzájomnú dôveru a vytvorenie portfólia podľa požiadaviek. Dlhodobá spolupráca je pre mňa základ rozvoja a uspokojenie potrieb klienta. Ako nezávislý finančný odborník mám možnosť výberu najvýhodnejších produktov zo všetkých významných finančných inštitúcií a nastaviť ich podľa Vašich požiadaviek.

Čítaj viac
Ivan Dobrovolný
0%

Počas niekoľkoročnej práce v oblasti realít a skúsenosťami v oblasti financovania ich kúpy a poistenia sme sa rozhodli poskytnúť klientom komplexný finančný servis a spojili sme to najlepšie zo sveta online financií s reálnymi riešeniami od expertov, ktorí Vám pripravia najvýhodnejšie ponuky z trhu presne pre Vás .

Čítaj viac
Šárka Drobná
0%

V oblasti finančných služieb pôsobím viac ako desať rokov. V oblasti úverových obchodov mám niekoľkoročné skúsenosti vo finančných inštitúciách, ako aj v najväčšej maklérskej spoločnosti a hypotekárnom centre. Špecializujem sa na hypotéky a úvery na bývanie. Prečo? Som človek, ktorý rád pracuje s ľuďmi a pre ľudí a práve oblasť riešenia bývania je spojená s priamym kontaktom s klientom. Oslovuje ma aj to, že klientovi, ktorý väčšinou nie je zorientovaný na finančnom trhu, dopomáham k tomu, aby si s mojim prispením čo najvýhodnejšie splnil svoj zámer o financovaní vlastného bývania, rekonštrukcii bytu, či si znížil svoje splátky úverov. Mám rada výzvy a vždy hľadám spôsoby, ako sa dá čokoľvek vyriešiť. S klientom v rozhovore kladiem aj také otázky, na základe ktorých si môže aj v širších súvislostiach prehodnotiť určité svoje presvedčenia a názory. Hypotéku klienta riešim ako svoju vlastnú. Uvedomujem si hodnotu a prínos tejto práce pre klienta, ktorá mi dáva zmysel a robí radosť. Tak je klient spokojný nielen pri podpise zmluvy, ale aj o rok či viac rokov.

Čítaj viac
Marek Durdiak
97%

Financiám som sa začal venovať pred piatimi rokmi. Za ten čas som zozbieral množstvo skúseností, ktoré mi dnes pomáhajú hájiť záujmy klientov pred veľkými finančnými inštitúciami. Na financiách je krásne to, že čím viac klientom dokážete pomôcť, tým viac sa posúva vaše podnikanie.

Čítaj viac
Ján Farbiak
99%

Na finančnom trhu pôsobím od roku 2010. Po skúsenosti v banke som sa rozhodol, že klientovi dokážem poskytnúť najviac vtedy, keď mám možnosť vyberať medzi všetkými bankami a poisťovňami. Na prvom mieste je klient a jeho spokojnosť, aby dostal to, čo požaduje, či už je to úver na kúpu nehnuteľnosti, alebo kvalitné poistné krytie. Pomáham klientom zorientovať sa v mori ponúk a prelúskať sa všetkými jemnôstkami. Jednám na rovinu, férovo a priamo.

Čítaj viac
Anna Kveta Furiková
98%

Zvedavo a rada do hĺbky skúmam otázky a témy, ktoré iní prebádali len málo. Mojich klientov vediem k splneným snom, finančne únosnejšou cestou. Každodenným spoločníkom je mi vyjednávanie exkluzívnych podmienok všetkých produktov na finančnom trhu.

Čítaj viac
Barbora Gemerová
100%

Prax vo finančnom sektore som získala prácou v banke a poisťovni ako back office. Mala som možnosť naučiť sa ako fungujú procesy zvnútra. Práca finančného poradcu mi však ponúka možnosť spoznať tieto procesy aj zvonka a aplikovať získané vedomosti pri servise klientom. Ľudia u mňa oceňujú najmä schopnosť načúvať, vnímať ich pocity a brať do úvahy ich potreby a priania. Zveriť starostlivosť o svoje financie niekomu inému si vyžaduje hlavne dôveru zo strany klienta a garanciu, odbornosť a istotu zo strany finančného poradcu. „Málo dôvery treba venovať tým, ktorí veľa hovoria.“ Marcus Porcius Cato censorius

Čítaj viac
Patrik Gróf
99%

Vo finančných službách pracujem od roku 2009. Počas pôsobenia v najväčších maklérskych spoločnostiach som na obchodníckych a manažérských pozíciách nadobudol cenné skúsenosti, kvalifikované vzdelanie a prax pod dohľadom ostrieľaných a skúsených odborníkov. Špecializujem sa na finančné plánovanie v oblasti bývania, od nájdenia najvýhodnejšej ponuky hypotéky, refinancovanie existujúcej, samotného poistného krytia so zameraním na ochranu života, príjmu a majetku. Komplexnosť riešení zahŕňa i zabezpečenie otázky dôchodku a správne nastavenie investovania. Ku každej situácii pristupujem individuálne, proľudským prístupom k spoločnému cieľu mať jasno v realizovaných riešeniach. S mojimi klientmi mám vybudované nadštandardné vzťahy založené na dôvere, diskrétnosti a lojalite. Prioritou je spokojnosť klienta s efektívne vyriešenými požiadavkami a s priblížením sa krok po kroku k finančnej slobode. Moje motto : Vždy sa snažím poskytnúť viac, ako sa odo mňa očakáva.

Čítaj viac
Petra Hozlárová
0%

Po rokoch praxe v malo a veľkoobchode je mojou záľubou spoznávať klientov čo najlepšie - zistiť ich sny, túžby a potreby. V spojení realít a finančného sektora je krásne pozorovať ako sa klientov sen, potreba či túžba napĺňa a stáva sa skutočnou aj vďaka mne.

Čítaj viac
Mária Chamula
100%

Zveriť sa do rúk finančného sprostredkovateľa si vyžaduje dávku odvahy, nakoľko skúsenosti môžete mať rôzne. Preto pre svojich klientov nechcem byť len stopercentným odborníkom, ale v prvom rade rodinným priateľom, na ktorého sa môžete kedykoľvek s dôverou obrátiť po stránke profesijnej i ľudskej.

Čítaj viac
Ladislav Jamrich
96%

V oblasti finančného sprostredkovania pôsobím celkovo 8 rokov. Mojím cieľom je vždy pomôcť klientovi čo najvýhodnejšie vyriešiť jeho súčasné aj budúce potreby, plány a ciele v rámci jeho finančných možností, aby ho neprekvapila ani neočakávaná udalosť v oblasti financií. Špecializujem sa predovšetkým na financovanie bývania – kúpy nehnuteľností, výstavby murovaných rodinných domov ale aj zabezpečenia nehnuteľnosti, zabezpečenia príjmu, vytvárania finančnej rezervy, uľahčenia štúdia, osamostatnenia detí a zabezpečenia sa na dôchodkový vek. Viem posúdiť výhodnosť a správne nastavenie Vašich už uzatvorených produktov. Ako nezávislý finančný odborník mám možnosť výberu najvýhodnejších produktov zo všetkých významných finančných inštitúcií a nastaviť ich podľa Vašich požiadaviek. Snažím sa o seriózny, ľudský prístup, budovanie dôvery a priateľského vzťahu s klientmi. Mám príjemný pocit z toho keď pomôžem klientom, keď sú spokojní, vďační a odporučia ma svojim príbuzným a známym. Teším sa na spoluprácu s Vami.

Čítaj viac
Ivan Janovský
100%

Využite vo svoj prospech moje rokmi získané skúsenosti a kontakty na poli finančného poradenstva. Pôsobil som vo viacerých finančných inštitúciách ako okresný manažér a časom som si uvedomil, že kvalitne poradiť klientovi si vyžaduje ovládať všetky ponuky na trhu. Podrobná znalosť aktuálnej ponuky je zároveň nevyhnutným predpokladom vybrať klientovi najvhodnejší produkt pretože produkty finančných inštitúcií sa vyvíjajú raketovým tempom. Oslovili ma aj komplexné riešenia ako znížiť preplatok pri splácaní hypotéky alebo ako nastaviť klientovi adekvátne krytie pri poistných produktoch. Rád Vám poradím a ozrejmím aj skutočnosti ktoré sa v reklamách bežne nepublikujú. Spolu nájdeme riešenia ktoré zatiaľ nevidíte.

Čítaj viac
Lucia Kabzanová
100%

Dobré meno máte iba jedno...a preto je mojou prioritou spokojný klient, s ktorým mám vzťah založený nielen na odborných znalostiach, ale predovšetkým na vzájomnej dôvere. S každým klientom jednám individuálne a vždy hľadám to najlepšie riešenie jeho finančnej situácie. Komplexná a dlhodobá starostlivosť, diskrétnosť a férový prístup je samozrejmosťou.

Čítaj viac
Lukáš Kiss
94%

Diskrétnosť a individuálny prístup je pre mňa samozrejmosťou. Finančnému sprostredkovaniu sa venujem, lebo chcem ľuďom pomáhať a baví ma táto práca. Dobre nastavené finančné produkty vedia klientovi ušetriť nemalé peniaze, ktoré už ďalej vie sám zúžitkovať na to, čo má rád a je preňho dôležité. Za poradenstvom, ktoré ponúkam si pevne stojím a viem, že ponúkam klientovi nastavenie, ktoré už nejde nastaviť lepšie, výhodnejšie alebo lacnejšie. Starostlivosť o mojich klientov podpisom zmluvy nekončí. Spokojný klient, dlhodobá spolupráca a dôvera sú u mňa na prvom mieste.

Čítaj viac
Veronika Kollárová
0%

K práci vo finančnom sektore som sa dostala pri mojej realitnej praxi, kde bolo nevyhnutnosťou ovládať aj proces vybavenia hypotekárneho úveru. Moje skúsenosti z oblasti poistenia a hypotekárneho úverovania chcem využiť aj pri práci finančného poradcu. Chcem Vám podať aktuálne, užitočné a objektívne informácie a tým Vám ušetriť peniaze a čas. Táto stránka bola vytvorená, aby Vám pomohla získať informácie z finančného sektora, preto budem rada ak ju naplno využijete a v prípade akýchkoľvek otázok z oblasti financií Vám rada odpoviem.

Čítaj viac
Ján Kormaník
99%

Posledných 14 rokov sa venujem práci s klientom, jeho potrebám a snažím sa uplatniť skúsenosti, ktoré som získal vo finančných inštitúciách (VÚB a PABK) či už ako zamestnanec alebo spolupracovník. Väčšinu času venujem práci s klientom a na uspokojovaní jeho predstáv, aby sa jeho sny menili na skutočnosť. Venujem sa hlavne zhodnocovaniu peňazí klientov, ale i forme ako sa k finančným prostriedkom dostať a tak si napríklad splniť sen o bývaní a pod. Veľmi dôležitou súčasťou finančného zabezpečenia je zabezpečenie rodiny a majetku do budúcnosti, s čím klientom viem určite pomôcť nájsť optimálne riešenie.

Čítaj viac
Lucia Kováčiková
100%

Od roku 2010 pracujem vo finančnom sektore. Za toto obdobie som nazbierala množstvo skúseností, ktorými zodpovedne chránim záujmy klientov voči inštitúciám. Dodnes poskytujem svoje služby desiatkam klientov s dlhodobou starostlivosťou. Mojou hlavnou prioritou na ktorú kladiem najväčší dôraz a ktorú učím aj svojich spolupracovníkov je spokojný klient s komplexným portfóliom a dlhodobou starostlivosťou.

Čítaj viac
Silvia Kováčová
98%

Táto práca je mojím koníčkom. V tejto oblasti pôsobím od roku 2006 a za ten čas som získala veľa informácií a skúseností, aby som teraz mohla pomôcť Vám a Vašej rodine. Záleží mi na tom, nájsť pre klienta najlepšie a zároveň najvýhodnejšie riešenie.

Čítaj viac
Martina Kružliak Pucherová
99%

„Dobrý obchod je vtedy, kde sú spokojní všetci zúčastnení.“– Tomáš Baťa. Táto múdra veta mi ukázala smer v mojej práci, pretože ak chcem mať okolo seba naozaj veľa SPOKOJNÝCH klientov, musím jednať otvorene, férovo, s jedným úmyslom - POSLÚŽIŤ IM! Už 6 rokov pomáham ľuďom plniť ich vysnívané sny, ciele a požiadavky vo svete hypoték, poistenia, investovania a dôchodkového sporenia. Vzájomná spolupráca je založená na spoločnej dôvere, ktorá podporí najvýhodnejšie rozhodnutia mojich klientov. Moje meno je Martina Pucherová a som pripravená Vám kedykoľvek pomôcť a poradiť.

Čítaj viac
Ivan Kysucký
93%

Vo svete financií pôsobím už 4 roky. Ku každému klientovi a situácii pristupujem zodpovedne a s maximálnou profesionalitou. Čerpám zo svojich skúseností, ktoré som získal prácou v banke a snažím sa pre klientov vyjednať čo možno najlepšie podmienky v daných finančných inštitúciách. Ľudskosť a profesionalita sú moje priority pri práci s mojimi klientmi.

Čítaj viac
Michaela Lörincová
95%

Vo svete financií pôsobím už 10 rokov. Pracovala som v 2 najväčších bankách na Slovensku, kde som získala prvé skúsenosti s financiami. Od prvého momentu som vedela, že je to práca ktorej sa chcem venovať. Pôsobila som 2 roky v poisťovníctve. Keďže každý klient je individuálny, chcela som mať možnosť ponúknuť svojím klientom komplexné služby. Spokojnosť klientov je mojou prioritou. Snažím sa klientom poradiť a pomôcť tak, aby služby, ktoré si zakúpia využili a hlavne im porozumeli.

Čítaj viac
Iveta Repaská
100%

Pomáham klientom vyznať sa vo financiách a správne sa rozhodnúť . Rakúske banky som zastupovala 7 rokov a venujem sa burzovým obchodom. Viem klientom poradiť ako zaujímavo a bezpečne zhodnotiť financie, získať najvýhodnejšiu hypotéku a zorientovať sa vo svete realít. Byť odborníkom a zostať človekom. To je to, o čo sa snažím a budem snažiť vo vzťahu s klientom po celý čas.

Čítaj viac
Juraj Richtárech
100%

Dobrý deň, volám sa Juraj Richtárech a pôsobím na pozícii Unit Director pre spoločnosť Finvia. Mojou primárnou úlohou je starostlivosť o rast a rozvoj osobností v našom riaditeľstve. Zameriavam sa prevažne na rozširovanie pracovného tímu, ako aj o vedenie a vyhľadávanie nových spolupracovníkov a príležitostí. Za necelých 8 rokov praxe spolupracujem s viac ako 200 vlastnými klientmi a moje riaditeľstvo tvorí skupina expertov od Bratislavy po Banskú Bystricu. V prípade záujmu o spoluprácu alebo o získanie služieb niektorého z našich expertov ma pokojne kontaktujte. Bližšie informácie o našej práci nájdete aj v blogu nižšie. Pozrite si taktiež referencie na moju prácu.

Čítaj viac
Lucia Risková
100%

"Po troch rokoch pôsobenia v banke, som sa rozhodla pomôcť ľudom orientovať sa vo svete financií aj z opačnej strany stola. A bolo to moje najlepšie profesijné rozhodnutie, nakoľko len kombináciou tých najvhodnejších finančných produktov z rôznych inštitúcií dokáže klient dosiahnuť maximálne uspokojenie svojich požiadaviek. Mojím najvyšším cieľom je 100 percentná spokojnosť klientov. Rada sa s Vami osobne stretnem a vytvorím pre Vás to najvhodnejšie riešenie Vašich potrieb.”

Čítaj viac
Matej Salay
99%

Moje začiatky vo finančnej sfére siahajú až do roku 2004, pracoval som pre poisťovne, kapitálový trh kde som obchodoval na burze s akciovými portfóliami, forexom, komoditami a inými investíciami. Dlhodobo pôsobím aj na turbulentnom úverovom a dôchodkovom trhu. V rokoch 2008 a 2009 som znásobil svoje skúsenosti v zahraničí, kde som nazbieral nové poznatky, čo mi otvorilo nové možnosti, ktoré viem ponúknuť tu doma svojim klientom a tak komplexne riešiť ich finančné možnosti. Mám rád výzvy, zápal pre túto prácu a mám sen, že táto práca by nemala byť len o peniazoch a preto neodmietnem žiadneho klienta. S mojim individuálnym a profesionálnym prístupom nájdem vždy najlepšie riešenie pre potreby klienta, čím vzniká úprimná dlhodobá spolupráca.

Čítaj viac
Dominika Senteši
99%

Financiám sa venujem od roku 2013, špecializujem sa na hypotéky, poistenie a investície. Mojou prioritou je pomôcť každému, kto sa rozhodne efektívne spravovať svoje financie. Mojim klientom pomáham s výberom vhodných finančných riešení, aby v konečnom dôsledku ušetrili hlavne čas a peniaze. Ku každému klientovi pristupujem individuálne, poskytujem komplexnú starostlivosť a ide mi o to, dať klientovi len to najvýhodnejšie riešenie k jeho spokojnosti.

Čítaj viac
Michal Šturcel
99%

Vo finančnom sprostredkovaní pôsobím od roku 2010. Počas tohoto obdobia som si prešiel v najväčších maklérskych spoločnostiach od obchodníckych pozícií až na pozíciu riaditeľa. Mojim cieľom je aby moji klienti pochopili logiku a zmysluplné nastavenie finančných produktov a tiež vyjednávať pre nich s finančnými inštitúciami najlepšie podmienky, ktoré sú im bežne nedostupné. Za kľúčové k dosiahnutiu tohoto cieľa považujem moje skúsenosti, odborné znalosti a hlavne úprimný a ľudský prístup.

Čítaj viac
Martin Totka
0%

Pôsobím v oblasti financií už 9 rokov. Skúsenosti som získal prácou pre poisťovňu, stavebnú sporiteľňu, ale predovšetkým banku, kde som sa venoval potrebám klientov v rámci financovania bývania, sporenia a poistenia. Vždy dbám na to, aby sme spolu s klientom spoločne našli najlepšie riešenie pre jeho potreby a priania. Rád vytváram putá založené na dôvere a úprimných ľudských vzťahoch. Zakladám si na pozitívnom prístupe a riadim sa tým, že tam kde prinášaš úsmev a radosť do života, robíš najkrajšiu vec na svete.

Čítaj viac
Zuzana Tvarošková
100%

Poradenstvo – to je pre mňa predovšetkým ľudský prístup, pochopenie potrieb a budovanie vzťahu s klientom.Vo finančnej oblasti pôsobím profesionálne od roku 1998 a svoje služby som poskytla viac ako 1000 klientom.Špecializujem sa na riešenie otázok v oblasti hypoték, investovania, poistenia a dôchodkového sporenia.. Vyhľadám pre Vás tie najvýhodnejšie ponuky na trhu , pomôžem Vám zorientovať sa v množstve produktov, a navrhnem Vám optimálne riešenia s ohľadom na Vaše požiadavky, potreby a možnosti. Pri riešení Vašich dôležitých rozhodnutí Vám ponúkam svoj odborný a individuálny prístup. Svoju prácu vnímam skôr ako poslanie a mojou motiváciou sú pozitívne referencie mojich klientov. Teším sa na spoluprácu s Vami.

Čítaj viac
Ingrid Urbanová
99%

Teší ma, keď pomôžem ľuďom vyriešiť zložité životné situácie. Často súvisia s financiami a zabezpečením základnej životnej potreby – mať vlastný domov, resp. nestratiť ho. Špecializujem sa predovšetkým na financovanie bývania – kúpy nehnuteľností, výstavby murovaných, ale aj montovaných rodinných domov. Viac ako 22 rokov som pôsobila v bankovníctve na pozíciách poradcu, školiteľa, hypotekárneho špecialistu, riaditeľky hypotekárneho centra, privátneho bankára, poradcu pre podnikateľov, riaditeľky pobočky, regionálnej riaditeľky. Pracovala som celkovo pre 6 bánk. Najvýraznejšie úspechy som dosiahla v oblasti hypotekárnych úverov. Moja detailná znalosť bankových a poistných produktov môže byť obrovským prínosom pre Vás. Viem posúdiť výhodnosť produktov a nájsť na finančnom trhu najlepšie riešenie alebo lacnejšiu alternatívu. Zaoberám sa aj poradenstvom, ako sa zabezpečiť na dôchodok a tvoriť si osobné bohatstvo. Ako nezávislá finančná špecialistka pracujem už 2 roky. Je úžasné, keď nie som limitovaná pri výbere vhodného riešenia produktovým portfóliom jednej finančnej inštitúcie. Môžem pre vás vyskladať riešenie z produktov celého finančného trhu.

Čítaj viac
Stanislav Vartovník
100%

Pôsobím na finančnom trhu už piaty rok a vždy sa snažím klientovi ponúknuť to najlepšie a najjednoduchšie riešenie jeho finančných potrieb. Mojou najväčšou odmenou je spokojný klient, ktorý sa na mňa kedykoľvek opakovane obráti s jeho finančnými požiadavkami. Hlavné motto: Hľadám také riešenia pre klienta, ako keby som ich hľadal sám sebe.

Čítaj viac

Zakladatelia Finvia Group


ladislav soviar

Mgr. Ladislav Soviar

CEO

Po doterajších pracovných skúsenostiach v najväčšej poisťovni na trhu, kde som mal na starosti obchod s veľkými maklérskymi spoločnosťami, som sa rozhodol pre jeden cieľ. Priniesť klientom na Slovensku dostupný a zrozumiteľný svet financií, ktorý im pomôže vyvarovať sa uzatváraniu častokrát zbytočných, či zle nastavených finančných produktov. Kvalitným obchodníkom tak zároveň poskytnúť komfortné zázemie v inovatívnej spoločnosti zameranej na kvalitu predaja.

michal kremnicky

Michal Kremnický

COO

Po rokoch stravených prácou na medzinárodných projektoch v oblasti bankovníctva, som sa rozhodol pre vstup do nového inovatívneho projektu.
Finvia poskytuje svojou jedinečnosťou pridanú hodnotu pre klienta, vďaka unikátnej kombinácii online nástrojov a kvalitných odborníkov zo sveta financií.

Pretože služby majú prinášať pridané hodnoty, nielen predávať produkt.

tomas nagy

Ing. Tomáš Nagy ArtD.

Marketing & IT Development

Už viac ako 10 rokov pôsobím v oblasti online médií spoločnosti + 421 Studio. Chcel som využiť svoje dlhoročné skúsenosti, pomôcť vytvoriť jednoduchšie, lepšie a rýchlejšie riešenia v oblasti financií. 

SKÚSENOSTI NAŠICH KLIENTOV

Ladislav Bohuniczky Finvia expert

"Maximalna spokojnost,odbornik, ochotny,vzdy promptne odpoveda na otazky osobne,cez telefon,cez mail,ochotny prist za klientom, vzdy najde spravny produkt v zmysle poziadaviek,a to vzdy v dohodnutom termine,nemeska,nezabuda :-)"

- Lenka Istvanova -
Juraj Richtárech Finvia expert

"Vysoká spokojnosť s p. Richtárechom po všetkých smeroch. Mesačná úspora cca 100,00 €. Ďakujem za vynikajúcu spoluprácu. "

- Patrik Martinec -
Veronika Binková Finvia expert

"Pri vybavovaní relatívne komplikovanej hypotéky som si myslel, že to bude len márny pokus, ale pani Binková ma prekvapila. Ukázala, že nie je len nosičom hypoték a požiadaviek klientov, ale odborník, ktorý vie vybaviť všetko potrebné. Vyvrátila tak moju zlú skúsenosť s inými finančnými poradcami. Vrelo odporúčam."

- Lukáš Masár -
Ján Kormaník Finvia expert

"max. spokojnosť"

- Viktor -
Svetlana Kovárová Finvia expert

"Skvely a ustretovy pristup"

- Martin Borbély -
Michal Šturcel Finvia expert

"Ustretový, promtný, profesionálny"

- Vladimir Durovič -
Dominika Senteši Finvia expert

" „Pani Dominika Senteši mi pomohla s vybavením najvhodnejšieho investovania a životného poistenia pre celú moju rodinu a taktiež s úverom za čo jej veľmi pekne ďakujem. Pani Dominika má pozitívny a zodpovedný prístup k práci a je vždy ochotná pomôcť. Týmto ju odporúčam a ešte raz ďakujem.“ Zuzana Čentešová, Senica "

- Zuzana Čentešová -
Ivana Capáková Finvia expert

"pani Capáková, je veľmi príjemná, spoľahlivá, po odbornej stránke prevláda u nej maximálna odbornosť. Ako s finančnou maklérkou som bola nadmieru spokojná a doporučila by som ju aj mojim priateľom."

- Veronika -
Jakub Balúch Finvia expert

"Super :-) odbornik v tom co robi :-)"

- Peter -
Lucia Risková Finvia expert

"Profesionálny, veľmi ochotný prístup poradiť a vybaviť všetky potrebné formality. Odporúčam každému. V prípade potreby budem určite kontaktovať opäť Luciu ☺"

- Monika -
Lukáš Kiss Finvia expert

"Hodnotím slovom výborný, odporúčam a veľmi pekne ďakujem. "

- Ing. Igor Ružič -
Tomáš Riska Finvia expert

"Veľmi sa mi páčil prístup p. Risku a aj jeho pani manželky. Som s nimi spokojná. "

- Veronika Borsíková -
Ivan Janovský Finvia expert

"Zodpovedny pristup k zakaznikovi, ustretovost, spolahlivost, maximalna spokojnost z mojej strany. Doporucujem na konzultacie a poradenstvo."

- František -
Silvia Kováčová Finvia expert

"Top poradca vybrala to najlepšie ...dakujem som spokojná"

- Miroslalva Kocáková -
Lenka Nosianová Finvia expert

"Nadmieru spokojný"

Anna Kveta Furiková Finvia expert

"Z mojej strany po všetkých smeroch veľká spokojnosť ďakujem Anna Kveta Furikova . "

- Vladimír Uhrina -
Stanislav Vartovník Finvia expert

"Maximálna spokojnosť. Rýchle a odborné jednanie."

- Marek -
Martina Kružliak Pucherová Finvia expert

"Príjemná, nenásilná, vždy promptná , ochotná riešiť moje požiadavky s inštitúciami."

- Michal Godál -
Roman Repáň Finvia expert

"Som absolútne spokojný"

- Milan Miklo -
Juraj Somol Finvia expert

"Profesional, bez vyhrad"

- Martin Makiš -
Pavol Hrnko Finvia expert

"Dve slová - nadmieru spokojný."

- Lukáš Staňo -
Matej Salay Finvia expert

"Celkovo som s produktom a vybavením spokojná, pán Salay sa očividne vyzná. Vedel presne čo robí. Keďže som sa prvýkrát stretla s týmito službami a prvýkrát kupovala nehnuteľnosť, očakávala som aj rady a typy. Tu som by som našla možno pár výhrad, ale celkovo všetko dopadlo výborne a som maximálne spokojná. "

- Adriana Richterová -
Ladislav Jamrich Finvia expert

"Profesionálny a proaktívny prístup p. Jamricha mi ušetril veľa času a námahy pri orientovaní sa vo finančnom sektore. Požiadavky klienta dokáže optimálne doplniť o svoje rady a skúsenosti. Veľmi rád ho budem kontaktovať i v budúcnosti."

- Ivan Ďurovec -
Lucia Kabzanová Finvia expert

"Určite odporúčam každému ....100% spokojnosť :-)"

- Ľuba -
Robert Ondrovič Finvia expert

"Veľmi pozitívne hodnotím stretnutie; kladne hodnotím ponúknutý produkt. Vynikajúca komunikácia. A celkovo velka spokojnosť. Hodnotim na výbornú 100%."

- Ivan Simonovic -
Marek Durdiak Finvia expert

"Pan Durdiak sa spraval ako odbornik na pravom mieste. Vedel co a ako urobit k spokojnosti zakaznika. Velka spokojnost. Dakujem"

- Lenka Gejdošová -
Mária Chamula Finvia expert

"Nadmieru spokojny"

- Tomáš Škamla -
Michal Veselovský Finvia expert

"Veľká spokojnosť s komplexnosťou služieb. Hypotéka vyriešená rýchlo a bez zbytočných poplatkov. Odbornosť a prístup naozaj na úrovni. Odporúčam.."

- Róbert -
Ján Farbiak Finvia expert

"Pan Farbiak poskytol odborne rady, "boziu" trpezlivost a dotiahol celu vec do zdarneho konca."

- Matus Turcik -
Iveta Repaská Finvia expert

"Hodnotím veľmi pozitívne...ochota, komunikatívnosť, maximálne nasadenie......v podstate zastrešenie všetkých náležitostí a úkonov k vybaveniu hypotekárneho úveru... ďakujem. Odporúčam."

- Jana Dziaková MUDr -
Marek Murko Finvia expert

"Bol som uplne spokojny.Pan Murko vedel vsetko vyriesit okamzite a rychlo.Maximalna spokojnost.Takto keby pracovali vsetci tak kazdy byva vo svojom. Dakujem."

- Hrozek Viliam -
Ingrid Urbanová Finvia expert

"Skvelá finančná a hypotekárna profesionálka,ktorá je vždy ochotná pomôcť a poradiť.Vrelo odporúčam."

- Michal Pavúček -
Juraj Biskup Finvia expert

"Viac než výborné "

- Michal Štěpánek -
Ivan Červinka Finvia expert

"Po dlhej dobe som stretla naozaj poradcu a nie predajcu poistenia. Profesionalny pristup, zohladnenie mojich podmienok a zelani, doplnene vysvetlenim vyhod i nevyhod. Velka spokojnost, budem kontaktovat aj nabuduce."

- Jana B. -
Zdenka Vrábelová Finvia expert

"Ing. Vrabelova je profesional a odbornik na slovovzaty. Vyborna komunikacia. Vrelo odporucam :o))"

- Miriam -
Jana Provazníková Finvia expert

"Príjemné vystupovanie, spoľahlivá, odborná stránka rôznych produktov mi bola zrozumiteľne vysvetlená, s produktom som spokojný. Ako o zákazníka bolo o mňa dobre postarané a doporučujem."

- T. Š. -
Barbora Gemerová Finvia expert

"Chcem sa veĺmi pekne poďakovať Barborke za trpezlivosť, odbornosť a pomoc pri riešení refinancu a môjho finančného "chaosu". A teším sa na ďalšiu spoluprácu :-)"

- Peter Domorák -
Patrik Gróf Finvia expert

"Boli sme veľmi spokojní s profesionálnym prístupom. Dostali sme porovnanie relevantných produktov aj s vysvetlením rozdielov, v rámci našich potrieb. Výsledný produkt nám bol šitý na mieru a zodpovedal všetkým našim požidavkám a aktuálnej situácii, s vysvetlením benefitov aj rizík. Okrem životného poistenia na mieru sme dostali výborný sevis aj v iných oblastiach: - hypotekárny úver: porovnanie aktuálneho trhu a vypracovanie konkrétnych ponúk relevantných bánk podla našej špecifickej situácie. Asistencia v priebehu schvaľovania úveru a poradenstvo v priebehu splácania úveru, čo nám ušetrilo reálne náklady na úver - porovnanie možností poistenia nehnuteľnosti, výber najvýhodnejšej ponuky pre nás - možnosti investovania, s podrobným vysvetlením a porovnaním - audit existujúcich produktov a ich prehodnotenie - u niektorých bolo výhodnejšie ich nahradenie novými Celkovo sme získali prehľad ohľadne ponuky na trhu v produktoch, ktoré sme aktuálne potrebovali. Dostali sme vysvetlenie a možnosť pýtať sa na všetky detaily. Získali sme produkty, ktoré by sme si sami asi len ťažko vybrali, najmä čo sa týka produktov, ktoré nám sú menej známe. Komunikácia bola plynulá a promptná, čo sme ocenili špeciálne v procese schvaľovania hypotekárneho úveru. Oceňujem tiež odbornosť a schopnosť porovnať možnosti v kontexte trhu. S negatívami sme sa nestretli, za čo som vďačná. "

- Veronika H. -
Ondrej Brdiar Finvia expert

" Veľmi spokojný, ďakujem za spoluprácu. 100 %"

Martina Blahušiaková Finvia expert

"p. Blahusiakova pristupuje k praci a ku klientom velmi zodpovedne a profesionalne. So sluzbami p. Blahusiakovej som bol velmi spokojny. Dakujem"

- Michal -
Lucia Kováčiková Finvia expert

"Ochota, profesionálny prístup, spoľahlivosť. "

- MUDr. Peter Krehák -
Michal Hanečka Finvia expert

"som velmi spokojný"

Michaela Lörincová Finvia expert

"Pani Lörincovú na 100% odporučam pre jej profesionalitu a ľudský prístup."

- Kristína -
Gabriela Kahler Finvia expert

" každému ju doporučujem. Ona vie všetko čo ako funguje a jakto má byť . Rýchlo všetko vybaví :)"

- Denis Paulovič -
Ladislav Mathis Finvia expert

"Pán Ladislav Mathis bol pre mňa akoby darom z neba. V situácii, v ktorej som nutne potrebovala riešiť bytovú otázku bol neskutočne ústretový, mimoriadne odborne zdatný v danej problematike, pomohol mi vybaviť úver a zároveň hypotéku na kúpu rodinného domu cez dražbu. Bez jeho pomoci, ústretovosti a spoľahlivosti by som danú nehnuteľnosť nezískala. Splnil mne a mojej rodine náš veľký sen. Budeme mu navždy vďační a ani slovami mu nevieme vyjadriť našu vďaku. Ďakujeme veľmi pekne. "

- Ing. Janka Marcinová -
Hypotéka 98.93 5 45

Napísali o nás a partneri: sme.skTrendpravdanovy casbanky.skdennik Naktualityeprofit24hodopeniazoch.sk  aktualne.skteraz.skweboviny.skhttp://www.remax-slovakia.sk/living.sk topreality.sk