Pošlite si pripomienku
na e-mail,
ak teraz nemáte čas.

O NÁS

Sme váš online finančný poradca. Spájame to najlepšie zo sveta online financií
s riešeniami skúsených finančných expertov. 

online kalkulacky finvia

   Online kalkulačky

Vďaka našim unikátnym kalkulačkám a prepočtom poskytujeme klientom najvýhodnejšie finančné riešenia šité na mieru. Okrem poradenstva chceme na základe transparentnej komunikácie o financiách našich klientov aj edukovať. 

finvia riesenia a experti

  Expertné riešenia a vedomosti

Staviame na expertíze, vedomostiach a na riešeniach podložených dátami. Počítajte s nami, ak chcete pomocou inovatívnej metódy bez zbytočných osobných stretnutí optimalizovať svoje financie, nájsť ideálny produkt a ušetriť.


Na finančný trh prinášame:

  

Zmysluplné nastavenie finančných produktov

Neplaťte za finančné produkty, ktoré sú častokrát zle nastavené a neposkytujú žiadnu pridanú hodnotu.

  

Transparentnosť do sveta financií

Pozrite si na našich stránkach reálne nástrahy finančného sveta, ktoré môžu mať negatívny dopad na vaše príjmy a pokles životnej úrovne.

  

Kvalitných expertov na financie

Vyvarujte sa nekvalitným finančným sprostredkovateľom, ktorých jediným cieľom je častokrát len predať produkt a získať províziu.


  

Úsporu času a peňazí pre klientov

U nás si stačí len vybrať oblasť, či produkt, ktorý vás zaujíma a expert na financie vám na stretnutí predloží konkrétne riešenia šité na mieru. Nič viac, nič menej.

  

Spokojných klientov

Kliknite si na stránku finančného poradenstva úplne sami a vyhnite sa tak nepríjemnému nátlaku zo strany predajcov.

  

Finančné vzdelávanie

Edukujte sa ohľadne finančných produktov a služieb, vyvarujte sa tak uzatváraniu nevýhodných finančných produktov.


Ponúkame skvelé finančné riešenia   

Užite si komfort pri finančnom poradenstve či výpočtoch realizovaných priamo ONLINE. Nemusíte nikam chodiť, ideálne riešenie od nás dostanete jednoducho a pohodlne hoci aj doma s vyloženými nohami. Vypočítajte si výšku splátok pri plánovanom úvere, nebojte sa spýtať na vaše neprimerane vysoké mesačné poplatky alebo vďaka nám nájdite najvýhodnejšie sporenie na dôchodok. Pokiaľ sa pre niektorú z našich služieb či produktov rozhodnete, stretne sa s vami náš poradca, ktorý vám prinesie na mieru šitú ponuku iba pre vás.

Náš tím s pokrytím celého Slovenska

Sme odborníci na financie. Vždy pre vás ochotne bojujeme za tie najlepšie podmienky na trhu. Máme pre vás vždy tie najaktuálnejšie informácie o akciách a výhodných podmienkach na trhu, ktoré by sa k vám za bežných okolností vôbec nedostali. 
 

Bohumil Adamovič
97%

Po dlhoročnom pôsobení vo firemných financiách ma opätovne zlákali privátne financie. Vo finančnom sprostredkovaní pôsobím od roku 2013. Počas tohto obdobia som spolupracoval s mnohými zaujímavými a šikovnými ľuďmi, ktorí ma veľa naučili. Vzhľadom na moje skúsenosti ma lákajú najmä komplikované prípady v oblasti úverov a životného poistenia, avšak rád pomôžem aj s jednoduchšími vecami pretože mojim cieľom je spokojný klient .

Čítaj viac
Darina Aghová
99%

Na trhu finančného poradenstva pôsobím od roku 2014. S každým klientom jednám individuálne a hľadám to najlepšie riešenie jeho finančnej situácie. Mojich klientov vediem k uskutočneniu ich snov, finančne tou najlepšou cestou a tým im viem ušetriť čas a peniaze. Zveriť starostlivosť o svoje financie si vyžaduje predovšetkým dôveru zo strany klienta voči sprostredkovateľovi. Aktívne počúvam potreby svojich klientov, analyzujem ich požiadavky a garantujem vybavenie tých najexkluzívnejších podmienok na finančnom trhu.

Čítaj viac
Radovan Bezák
89%

Ako obchodník a sprostredkovateľ pôsobím na finančnom trhu už 17 rokov. Za ten čas som mal možnosť spoznať a predávať finančné produkty ... takmer každého druhu. Poznám ich históriu a vývoj. Nemálo z nich som odskúšal na sebe. Vlastná skúsenosť je často na nezaplatenie. V investovaní, poisťovaní a zadlžovaní som konzervatívny. Verím, že dobrý poradca taký musí byť, keďže vo svete financií nie je nič zadarmo. Naďalej sa vzdelávam, sledujem trh a poskytujem Vám, svojim klientom, dlhodobú komplexnú starostlivosť o financie. Pomáham realizovať Vaše sny.

Čítaj viac
+
Pridaj sa k nám

Získaj jedinečné nástroje a stan sa finvia expertom

Pridaj sa k nám
Juraj Biskup
98%

Mojím cieľom je hájiť klientove záujmy pred finančnými inštitúciami. Zakladám si na profesionalite, vďaka ktorej mojim klientom prinášam transparentné a aktuálne informácie z diania na finančnom trhu, ktoré sa k nim bežne nedostanú. S každým klientom pracujem individuálne a poskytujem mu doživotný servis. Výsledkom je, že klientom šetrím čas, ktorý môžu využiť inak.

Čítaj viac
Ladislav Bohuniczky
99%

Na trhu finančného poradenstva pôsobím od roku 2005. Za toto obdobie som nazbieral množstvo pracovných skúseností, ktoré vyústili k zrodu inovatívnej myšlienky online sveta financií. Svoje nadobudnuté skúsenosti využívam v prospech klientov, stojím na ich strane a obhajujem ich záujmy. Vzťahy sa nesnažím udržiavať len na úrovni poradca-klient, ale dbám na budovanie priateľských vzťahov, ktoré napomáhajú k rozvoju vzájomnej dôvery. Ku každému klientovi pristupujem individuálne, portfólio šijem na mieru, informácie podávam zrozumiteľne a na rovinu. V súčasnosti spravujem viac ako 10 mil. € majetku svojich klientov.

Čítaj viac
Ondrej Brdiar
99%

V oblasti osobných a firemných financií pôsobím od roku 1994. Aktívne pôsobím na východe Slovenska. Získané skúsenosti smerujem v prospech klientov a kolegov, obhajujem ich záujmy vo svete osobných a firemných financií. Podporujem ľudí, ktorí na sebe pracujú a sú schopní zmeniť svoje finančné návyky k lepšiemu. Medzi mojich klientov patria jednotlivci, rodiny, malé a stredné firmy. Ľudia, ktorí so mnou spolupracujú si na mne najviac cenia otvorený prístup, ochotu pomôcť a úprimnosť.

Čítaj viac
Linda Csizmárová
100%

Od roku 2014 pracujem v oblasti realít a počas tohto obdobia som riešila veľa prípadov, v ktorých klienti mali problém so zabezpečením financovania nehnuteľnosti z dôvodu nedostatočnej úrovne finančného poradenstva. Keďže mojím krédom je problémy klientov vyriešiť a nie riešiť, dospela som k rozhodnutiu pracovať aj ako finančná sprostredkovateľka. Táto kombinácia profesionálnych služieb umožňuje mojim klientom získať ideálnu kombináciu komplexnej realitnej starostlivosti a finančného poradenstva. Špecializujem sa predovšetkým na poradenstvo a sprostredkovanie financovania bývania - kúpy bytu, domu, pozemku a s tým súvisiace dofinancovanie kúpnej ceny. Venujem sa však aj poradenstvu a sprostredkovaniu v oblasti poistenia nehnuteľnosti, domácnosti, životného poistenia, sporenia či investovania. Hľadám klientom vždy tú najvýhodnejšiu alternatívu v rámci celého finančného trhu a pomáham im pochopiť celý proces. Mojim cieľom je úplná spokojnosť klienta a som šťastná, keď moji klienti na konci našej spolupráce odchádzajú s naplnenými očakávaniami a úsmevom na tvári. Budem rada ak ma najbližšie budete kontaktovať práve VY ! Teším sa na Vás.

Čítaj viac
Ida Čaládiová
100%

Na trhu finančného poradenstva pôsobím od r. 2011. Od začiatku svojho pôsobenia som prešla z obchodných pozícií, manažérskych až na pozíciu riaditeľky. Spokojnosť klientov je mojou prioritou, snažím sa im poradiť a pomôcť v oblasti komplexných finančných služieb a hájiť ich záujmy. Som tu pre Vás online aj osobne.

Čítaj viac
Ivan Červinka
100%

Venujem sa aktívnemu počúvaniu potrieb klienta už 10 rokov. Na úrovni consultant - klient dbám na potreby klienta a vzájomnú dôveru a vytvorenie portfólia podľa požiadaviek. Dlhodobá spolupráca je pre mňa základ rozvoja a uspokojenie potrieb klienta. Ako nezávislý finančný odborník mám možnosť výberu najvýhodnejších produktov zo všetkých významných finančných inštitúcií a nastaviť ich podľa Vašich požiadaviek.

Čítaj viac
Matej Dobrovolný
0%

Po 8 rokoch strávených štúdiom a zbieraní pracovných skúseností v zahraničí som sa rozhodol vrátiť naspäť na Slovensko a začať novú kariéru. Pre prácu na realitnom a finančnom trhu som sa rozhodol pretože chcem ľuďom pomáhať a táto práca ma baví. Zakladám si na profesionalite, vďaka ktorej mojim klientom prinášam transparentné a aktuálne informácie z diania na finančnom trhu, ktoré sa k nim bežne nedostanú. Vždy stojím na strane klienta a obhajujem ich záujmy. Dlhodobá spolupráca je pre mňa základ rozvoja a uspokojenia ich potrieb.

Čítaj viac
Ivan Dobrovolný
100%

Počas niekoľkoročnej práce v oblasti realít a skúsenosťami v oblasti financovania ich kúpy a poistenia sme sa rozhodli poskytnúť klientom komplexný finančný servis a spojili sme to najlepšie zo sveta online financií s reálnymi riešeniami od expertov, ktorí Vám pripravia najvýhodnejšie ponuky z trhu presne pre Vás .

Čítaj viac
Marek Durdiak
97%

Financiám som sa začal venovať pred piatimi rokmi. Za ten čas som zozbieral množstvo skúseností, ktoré mi dnes pomáhajú hájiť záujmy klientov pred veľkými finančnými inštitúciami. Na financiách je krásne to, že čím viac klientom dokážete pomôcť, tým viac sa posúva vaše podnikanie.

Čítaj viac
Ľubica Fábryová
100%

Prioritou finančného poradenstva je pracovať pre ľudí, nie pre finančné inštitúcie. Zmyslom mojej práce je fungovať proklientsky a budovať si pracovný vzťah s klientom na dlhodobej profesionálnej úrovni. Výsledkom mojej práce je spokojný klient, pretože hľadám to najlepšie riešenie jeho finančnej situácie. Komplexná a dlhodobá starostlivos, diskrétnosť a férový prístup je samozrejmosťou.

Čítaj viac
Ján Farbiak
99%

Na finančnom trhu pôsobím od roku 2010. Po skúsenosti v banke som sa rozhodol, že klientovi dokážem poskytnúť najviac vtedy, keď mám možnosť vyberať medzi všetkými bankami a poisťovňami. Na prvom mieste je klient a jeho spokojnosť, aby dostal to, čo požaduje, či už je to úver na kúpu nehnuteľnosti, alebo kvalitné poistné krytie. Pomáham klientom zorientovať sa v mori ponúk a prelúskať sa všetkými jemnôstkami. Jednám na rovinu, férovo a priamo.

Čítaj viac
Mária Franková
0%

Vo finančnej a realitnej oblasti sa pohybujem od r.2001, ale také možnosti veľkého výberu finančných inštitúcií a online nástroje, ktoré sú obzvlášť nápomocné pri získaní exkluzívnych podmienok na finančnom trhu som našla až v modernej spoločnosti Finvia. V dnešnej hektickej dobe chcem podať pomocnú ruku, ušetriť čas a byť oporou pri riešení bývania a dôležitých rozhodnutí finančného charakteru. Svoje dlhoročné skúsenosti zo svojho pracovného života rada odovzdám vo forme komplexnej starostlivosti pri klientoch v kombinácii s moderným systémom.

Čítaj viac
Anna Kveta Furiková
99%

Zvedavo a rada do hĺbky skúmam otázky a témy, ktoré iní prebádali len málo. Mojich klientov vediem k splneným snom, finančne únosnejšou cestou. Každodenným spoločníkom je mi vyjednávanie exkluzívnych podmienok všetkých produktov na finančnom trhu.

Čítaj viac
Patrik Gróf
99%

Vo finančných službách pracujem od roku 2009. Počas pôsobenia v najväčších maklérskych spoločnostiach som na obchodníckych a manažérských pozíciách nadobudol cenné skúsenosti, kvalifikované vzdelanie a prax pod dohľadom ostrieľaných a skúsených odborníkov. Špecializujem sa na finančné plánovanie v oblasti bývania, od nájdenia najvýhodnejšej ponuky hypotéky, refinancovanie existujúcej, samotného poistného krytia so zameraním na ochranu života, príjmu a majetku. Komplexnosť riešení zahŕňa i zabezpečenie otázky dôchodku a správne nastavenie investovania. Ku každej situácii pristupujem individuálne, proľudským prístupom k spoločnému cieľu mať jasno v realizovaných riešeniach. S mojimi klientmi mám vybudované nadštandardné vzťahy založené na dôvere, diskrétnosti a lojalite. Prioritou je spokojnosť klienta s efektívne vyriešenými požiadavkami a s priblížením sa krok po kroku k finančnej slobode. Moje motto : Vždy sa snažím poskytnúť viac, ako sa odo mňa očakáva.

Čítaj viac
Petra Hozlárová
0%

Po rokoch praxe v malo a veľkoobchode je mojou záľubou spoznávať klientov čo najlepšie - zistiť ich sny, túžby a potreby. V spojení realít a finančného sektora je krásne pozorovať ako sa klientov sen, potreba či túžba napĺňa a stáva sa skutočnou aj vďaka mne.

Čítaj viac
Mária Chamula
100%

Zveriť sa do rúk finančného sprostredkovateľa si vyžaduje dávku odvahy, nakoľko skúsenosti môžete mať rôzne. Preto pre svojich klientov nechcem byť len stopercentným odborníkom, ale v prvom rade rodinným priateľom, na ktorého sa môžete kedykoľvek s dôverou obrátiť po stránke profesijnej i ľudskej.

Čítaj viac
Ladislav Jamrich
97%

V oblasti finančného sprostredkovania pôsobím celkovo 8 rokov. Mojím cieľom je vždy pomôcť klientovi čo najvýhodnejšie vyriešiť jeho súčasné aj budúce potreby, plány a ciele v rámci jeho finančných možností, aby ho neprekvapila ani neočakávaná udalosť v oblasti financií. Špecializujem sa predovšetkým na financovanie bývania – kúpy nehnuteľností, výstavby murovaných rodinných domov ale aj zabezpečenia nehnuteľnosti, zabezpečenia príjmu, vytvárania finančnej rezervy, uľahčenia štúdia, osamostatnenia detí a zabezpečenia sa na dôchodkový vek. Viem posúdiť výhodnosť a správne nastavenie Vašich už uzatvorených produktov. Ako nezávislý finančný odborník mám možnosť výberu najvýhodnejších produktov zo všetkých významných finančných inštitúcií a nastaviť ich podľa Vašich požiadaviek. Snažím sa o seriózny, ľudský prístup, budovanie dôvery a priateľského vzťahu s klientmi. Mám príjemný pocit z toho keď pomôžem klientom, keď sú spokojní, vďační a odporučia ma svojim príbuzným a známym. Teším sa na spoluprácu s Vami.

Čítaj viac
Michal Jančovič
0%

„Moja práca je mojim poslaním“ Preto je mojím cieľom stabilná a dlhodobá spolupráca s klientom. Ponúkam bezplatné informácie k zabezpečeniu, úverom a zhodnocovaniu majetku. Pracujem na vzdelávaní finančných expertov, ktorí vyzdvihnú hodnotu nášho povolania a zaslúžia si Vašu dôveru. Prinášam Vám možnosť výberu riešenia Vašich želaní v príprave komplexného portfólia pomocou inovatívnych online nástrojov.

Čítaj viac
Ján Jászberényi
100%

Na trhu pôsobím od roku 2010 a mojou prioritou je spokojnosť klientov. Pracujem proklientsky a snažím sa na trhu vyjednať exkluzívne podmienky a šetriť klientom čas a peniaze.

Čítaj viac
Lukáš Kiss
95%

Diskrétnosť a individuálny prístup je pre mňa samozrejmosťou. Finančnému sprostredkovaniu sa venujem, lebo chcem ľuďom pomáhať a baví ma táto práca. Dobre nastavené finančné produkty vedia klientovi ušetriť nemalé peniaze, ktoré už ďalej vie sám zúžitkovať na to, čo má rád a je preňho dôležité. Za poradenstvom, ktoré ponúkam si pevne stojím a viem, že ponúkam klientovi nastavenie, ktoré už nejde nastaviť lepšie, výhodnejšie alebo lacnejšie. Starostlivosť o mojich klientov podpisom zmluvy nekončí. Spokojný klient, dlhodobá spolupráca a dôvera sú u mňa na prvom mieste.

Čítaj viac
Ján Kormaník
99%

Posledných 14 rokov sa venujem práci s klientom, jeho potrebám a snažím sa uplatniť skúsenosti, ktoré som získal vo finančných inštitúciách (VÚB a PABK) či už ako zamestnanec alebo spolupracovník. Väčšinu času venujem práci s klientom a na uspokojovaní jeho predstáv, aby sa jeho sny menili na skutočnosť. Venujem sa hlavne zhodnocovaniu peňazí klientov, ale i forme ako sa k finančným prostriedkom dostať a tak si napríklad splniť sen o bývaní a pod. Veľmi dôležitou súčasťou finančného zabezpečenia je zabezpečenie rodiny a majetku do budúcnosti, s čím klientom viem určite pomôcť nájsť optimálne riešenie.

Čítaj viac
Lucia Kováčiková
100%

Od roku 2010 pracujem vo finančnom sektore. Za toto obdobie som nazbierala množstvo skúseností, ktorými zodpovedne chránim záujmy klientov voči inštitúciám. Dodnes poskytujem svoje služby desiatkam klientov s dlhodobou starostlivosťou. Mojou hlavnou prioritou na ktorú kladiem najväčší dôraz a ktorú učím aj svojich spolupracovníkov je spokojný klient s komplexným portfóliom a dlhodobou starostlivosťou.

Čítaj viac
Silvia Kováčová
99%

Táto práca je mojím koníčkom. V tejto oblasti pôsobím od roku 2006 a za ten čas som získala veľa informácií a skúseností, aby som teraz mohla pomôcť Vám a Vašej rodine. Záleží mi na tom, nájsť pre klienta najlepšie a zároveň najvýhodnejšie riešenie.

Čítaj viac
Marián Kozel
0%

Vo svete financií pôsobím od ukončenia vysokoškolského vzdelania, kde som sa stretol s priateľmi, ktorý začínali riešiť vážne rozhodnutia vo svojom živote. Najprv to bolo prvé zamestnanie a následne s tým spojené osamostatnenie sa – vlastné auto, bývanie, vzťahy, rodičovstvo a pod. Všetky tieto veci majú jedno spoločné, a to, ako ich financovať čo najrozumnejšie a najefektívnejšie. Začal som sa zaujímať o tieto problémy a stal som sa špecialistom v tomto odbore. Mojim cieľom je pomáhať chrániť výdavky najprv mojich blízkych ale tak isto aj všetkých ľudí, ktorý o moje služby budú mať záujem. Samozrejmosťou sú u mňa najvyšší stupeň profesionality, korektnosť a transparentnosť. To znamená, že vždy preverujem všetky možnosti na trhu za účelom vytvorenia najlepšej ponuky pre klienta.

Čítaj viac
Martina Kružliak Pucherová
99%

„Dobrý obchod je vtedy, kde sú spokojní všetci zúčastnení.“– Tomáš Baťa. Táto múdra veta mi ukázala smer v mojej práci, pretože ak chcem mať okolo seba naozaj veľa SPOKOJNÝCH klientov, musím jednať otvorene, férovo, s jedným úmyslom - POSLÚŽIŤ IM! Už 6 rokov pomáham ľuďom plniť ich vysnívané sny, ciele a požiadavky vo svete hypoték, poistenia, investovania a dôchodkového sporenia. Vzájomná spolupráca je založená na spoločnej dôvere, ktorá podporí najvýhodnejšie rozhodnutia mojich klientov. Moje meno je Martina Pucherová a som pripravená Vám kedykoľvek pomôcť a poradiť.

Čítaj viac
Vladimír Kubovič
0%

Ako konateľ vlastnej spoločnosti Logitech s.r.o. som na trhu s nehnuteľnosťami od roku 2003. Za ten čas som zozbieral množstvo skúseností a informácií z tejto oblasti. V súčasnosti, kedy nastúpila ON-Line doba, alebo ak chcete, doba webová, si stále viac uvedomujem, že komplexné, proklientské riešenia v oblasti realít a financií, sú čoraz viac žiadané, lebo v konečnom dôsledku práve Vám, ušetria - čas, problémy, a aj nemalé finančné prostriedky. Z tohto dôvodu som sa rozhodol spojiť sily s Finviou (finančné sprostredkovanie a služby) a EasyLife realitnou spoločnosťou. Mojim cieľom je každému klientovi poskytnúť tie najlepšie riešenia, postarať sa o jeho súčasné ale aj budúce potreby takpovediac pri jednom stole, bez Vašej zbytočnej námahy, chodenia po inštitúciách pri hľadaní "nejakého" riešenia. Komplexná a dlhodobá starostlivosť, diskrétnosť a férový prístup je samozrejmosťou.

Čítaj viac
Beáta Kürtiová
100%

Na trhu finančného poradenstva pôsobím od roku 2001. Pôsobila som v odbytových štruktúrach viacerých bánk. Moja práca sa stala mojím koníčkom. Keď som dostala ponuku spolupráce so spoločnosťou Finvia, rozhodla som sa pre nezávislé poradenstvo v prospech klienta naprieč finančným trhom. Napĺňa ma hľadať a realizovať najlepšie riešenia v prospech potrieb klienta. Klienti sa ku mne opätovne vracajú a to ma utvrdzuje o správnosti zvoleného smerovania.

Čítaj viac
Jozef Litavec
0%

Spojenie realitného trhu, kde som sa pohyboval už dlhší čas, a finančných produktov je neodškriepiteľné a úplne prirodzené. Aj keď finančný trh je oblasť na prvý pohľad zložitá, pracujem usilovne na tom aby každý môj klient bol v obraze a rozumel minimálne svojím vlastným finančným produktom. Ľudský a priateľský prístup ku klientom pri pomoci napĺňania ich snov je jednou z mojích priorít a štýlom mojej práce. Finvia je pre mňa najlepšou voľbou vzhľadom na jej inovatívnosť a nadčasovosť krokov a procesov, ktoré ju stavajú na čelo modernej éry vo finančníctve. Uzatvorením zmluvy práca s klientom pre mňa nekončí, ale naopak, začína.

Čítaj viac
Eva Masaryková
96%

Na finančnom trhu aktívne pôsobím od roku 2012. Mojou špecializáciou je najmä financovanie bývania, životné poistenie a investovanie. Kvalitou práce, odbornosťou, niekoľkoročnými skúsenosťami a úprimnosťou sa usilujem zmeniť pohľad ľudí na profesiu finančného sprostredkovateľa. Pridanou hodnotou, ktorú prinášam klientom je následný servis a starostlivosť o klienta a jeho blízkych, čo považujem vo vzťahu ku klientovi za to najdôležitejšie.

Čítaj viac
Radoslav Mihal
100%

Ľudský prístup a spokojnosť klienta je pre mňa na prvom mieste. Finančné poradenstvo vždy v prospech klienta ! Profesionálne prezentovanie vybraných finančných produktov a servis klientových finančných záležitosti. Pomáhať druhým a vytvárať základy pre vznik online nástrojov vo finančnom sprostredkovaní to sú Finančné služby 21. Storočia.

Čítaj viac
Karol Oláh
0%

Dobrý deň, volám sa Karol Oláh. Vo svete financií pôsobím od roku 2015. V začiatkoch svojej kariéry som veľmi svedomito zbieral vedomosti o finančných produktoch a inštitúciách. Postupne som sa posunul z obchodníckych pozícií na pozíciu managera. Dnes je mojou prioritou pomôcť klientom zorientovať sa v zložitom svete financií a vybojovať pre nich čo najlepšie podmienky na finančnom trhu . Som tu pre Vás.

Čítaj viac
Katarína Pavlovičová
100%

Komplexné poradenstvo je síce o peniazoch, ale aj o dôvere,vzťahoch, komunikácii a charaktere. Tieto kritériá sú pre mňa dôležité a preto ich využívam v mojej práci. Konečným výsledkom sú spokojní klienti s ušetreným časom, peniazmi a dobrými vzťahmi.

Čítaj viac
Marek Pécs
100%

Nie je hanba niečo nevedieť, je škoda neopýtať sa. Aj sám Leonardo da Vinci pravidelne vyhľadával rady skúsenejších majstrov-mentorov v jednotlivých činnostiach. Som úprimne presvedčený, že od expertov vo FINVIA vždy dostanete bezplatné profesionálne poradenstvo od tých najlepších. Príjemné udalosti v živote si treba vedieť vychutnať a na nepríjemné sa podľa možnosti pripraviť. Po 15 rokoch práce poisťovacieho agenta pre mňa nastal čas zmeny v prospech mojich klientov aj môjho profesného rastu. Svojim klientom dokážem aj zložité pojmy povedať ľudskou rečou. Mojim cieľom je SPOKOJNÝ klient, ktorý vedome určuje tok svojich peňazí. Poistenie ako také považujem za jeden z pilierov (s)pokojného života. Sporenie, investovanie a budovanie finančnej nezávislosti považujem za základ pokojnej budúcnosti. Ten pocit, že máte peniaze ktoré sa množia samé, je na nezaplatenie.

Čítaj viac
Ján Pompura
100%

Po úspešnom pôsobení vo Veľkej Británii, som sa rozhodol pre návrat na Slovensko, kde chcem využiť skúsenosti, ktoré som nadobudol dlhoročnou praxou. V zahraničí som získal skúsenosti okrem iného aj s investovaním do nehnuteľností, kde som na vlastnej koži pocítil zodpovednosť za investície, proces vybavovania hypoték, prenájom a taktiež predaj nehnuteľností. V mojej práci naplno využívam skúsenosti v záujme poskytnúť klientovi individuálne komplexné finančné služby, ktoré nielen šetria čas a peniaze, ale zároveň dlhodobo a efektívne vyriešia klientove finančné požiadavky. Vo Finvii som spoznal profesionálov, ktorí prostredníctvom inovácií kladú dôraz na poskytovanie kvalitných služieb so zámerom čo najlepšie uspokojiť požiadavky klientov. Na neposlednom mieste ma oslovila taktiež možnosť ktorú Finvia ponúka, a to, rýchlo, pohodlne a všestranne obslúžiť klienta nie iba osobne, ale aj online. After a long and successful time of leaving in the United Kingdom, I have decided to come back to Slovakia. I want to share my knowledge that I have gained through my working experiences. Along with my job I have managed to effectively invest in properties, where I could perceive the responsibility for buying, renting and selling them. I always utilize my knowledge in order to provide individual and complex financial service for clients, which save them their money and the time, as well as effectively solve client´s financial situation on a long-term basis. In Finvia, I had a chance to meet profesionals, who place emphasis through constant innovations on providing quality service with the main purpose to serve the clients´ demands as best as possible. Last, but not least is the chance that Finvia offer, which is, promptly , compfortably and broadly serve the client not only in person, but also online.

Čítaj viac
Hanka Potoret
100%

Práca finančného sprostredkovateľa mi umožňuje vyjednávať pre Vás exkluzívne podmienky, všetkých produktov na finančnom trhu. Mojou prioritou je ľudským prístupom pochopiť aké sú Vaše potreby a na základe Vašich požiadaviek, navrhnem optimálne riešenie. Ku každému klientovi pristupujem individuálne podľa jeho potrieb. Vaša spokojnosť je mojou prioritou. Teším sa na spoluprácu :)

Čítaj viac
Iveta Repaská
100%

Pomáham klientom vyznať sa vo financiách a správne sa rozhodnúť . Rakúske banky som zastupovala 7 rokov a venujem sa burzovým obchodom. Viem klientom poradiť ako zaujímavo a bezpečne zhodnotiť financie, získať najvýhodnejšiu hypotéku a zorientovať sa vo svete realít. Byť odborníkom a zostať človekom. To je to, o čo sa snažím a budem snažiť vo vzťahu s klientom po celý čas.

Čítaj viac
Juraj Richtárech
100%

Dobrý deň, volám sa Juraj Richtárech a pôsobím na pozícii Unit Director pre spoločnosť Finvia. Mojou primárnou úlohou je starostlivosť o rast a rozvoj osobností v našom riaditeľstve. Zameriavam sa prevažne na rozširovanie pracovného tímu, ako aj o vedenie a vyhľadávanie nových spolupracovníkov a príležitostí. Za necelých 8 rokov praxe spolupracujem s viac ako 200 vlastnými klientmi a moje riaditeľstvo tvorí skupina expertov od Bratislavy po Banskú Bystricu. V prípade záujmu o spoluprácu alebo o získanie služieb niektorého z našich expertov ma pokojne kontaktujte. Bližšie informácie o našej práci nájdete aj v blogu nižšie. Pozrite si taktiež referencie na moju prácu.

Čítaj viac
Lucia Risková
99%

"Po troch rokoch pôsobenia v banke, som sa rozhodla pomôcť ľudom orientovať sa vo svete financií aj z opačnej strany stola. A bolo to moje najlepšie profesijné rozhodnutie, nakoľko len kombináciou tých najvhodnejších finančných produktov z rôznych inštitúcií dokáže klient dosiahnuť maximálne uspokojenie svojich požiadaviek. Mojím najvyšším cieľom je 100 percentná spokojnosť klientov. Rada sa s Vami osobne stretnem a vytvorím pre Vás to najvhodnejšie riešenie Vašich potrieb.”

Čítaj viac
Andrea Rojková
99%

V oblasti finančníctva pracujem od roku 2013. Za toto obdobie som v tejto oblasti získala mnoho skúseností, absolvovala som nemalé množstvo kurzov a školení, ktoré zúročujem v praxi. Mojou prioritou je orientácia na klienta, diskrétnosť a ľudský prístup pri riešení finančných otázok. Vždy ma teší, keď je klient spokojný a nájdem pre neho to najlepšie riešenie. Preto je moja práca pre mňa koníčkom

Čítaj viac
Dominika Senteši
99%

Financiám sa venujem od roku 2013, špecializujem sa na hypotéky, poistenie a investície. Mojou prioritou je pomôcť každému, kto sa rozhodne efektívne spravovať svoje financie. Mojim klientom pomáham s výberom vhodných finančných riešení, aby v konečnom dôsledku ušetrili hlavne čas a peniaze. Ku každému klientovi pristupujem individuálne, poskytujem komplexnú starostlivosť a ide mi o to, dať klientovi len to najvýhodnejšie riešenie k jeho spokojnosti.

Čítaj viac
Michal Šturcel
99%

Vo finančnom sprostredkovaní pôsobím od roku 2010. Počas tohoto obdobia som si prešiel v najväčších maklérskych spoločnostiach od obchodníckych pozícií až na pozíciu riaditeľa. Mojim cieľom je aby moji klienti pochopili logiku a zmysluplné nastavenie finančných produktov a tiež vyjednávať pre nich s finančnými inštitúciami najlepšie podmienky, ktoré sú im bežne nedostupné. Za kľúčové k dosiahnutiu tohoto cieľa považujem moje skúsenosti, odborné znalosti a hlavne úprimný a ľudský prístup.

Čítaj viac
Martin Totka
88%

Pôsobím v oblasti financií už 9 rokov. Skúsenosti som získal prácou pre poisťovňu, stavebnú sporiteľňu, ale predovšetkým banku, kde som sa venoval potrebám klientov v rámci financovania bývania, sporenia a poistenia. Vždy dbám na to, aby sme spolu s klientom spoločne našli najlepšie riešenie pre jeho potreby a priania. Rád vytváram putá založené na dôvere a úprimných ľudských vzťahoch. Zakladám si na pozitívnom prístupe a riadim sa tým, že tam kde prinášaš úsmev a radosť do života, robíš najkrajšiu vec na svete.

Čítaj viac
Kristína Trebuľová
100%

V tomto biznise ma zaujalo online prostredie, v ktorom pracujem pre klientov. Dnešná doba si vyžaduje rýchlosť a pohodlnosť poskytovaných služieb z domova. Nakoľko na trh prichádza mladá generácia klientov, je priam nevyhnutné prispôsobiť sa ich online svetu. To je práve to, čo ma napĺňa optimizmom a som vďačná za túto príležitosť.

Čítaj viac
Zuzana Tvarošková
95%

Poradenstvo – to je pre mňa predovšetkým ľudský prístup, pochopenie potrieb a budovanie vzťahu s klientom.Vo finančnej oblasti pôsobím profesionálne od roku 1998 a svoje služby som poskytla viac ako 1000 klientom.Špecializujem sa na riešenie otázok v oblasti hypoték, investovania, poistenia a dôchodkového sporenia.. Vyhľadám pre Vás tie najvýhodnejšie ponuky na trhu , pomôžem Vám zorientovať sa v množstve produktov, a navrhnem Vám optimálne riešenia s ohľadom na Vaše požiadavky, potreby a možnosti. Pri riešení Vašich dôležitých rozhodnutí Vám ponúkam svoj odborný a individuálny prístup. Svoju prácu vnímam skôr ako poslanie a mojou motiváciou sú pozitívne referencie mojich klientov. Teším sa na spoluprácu s Vami.

Čítaj viac
Ingrid Urbanová
100%

Teší ma, keď pomôžem ľuďom vyriešiť zložité životné situácie. Často súvisia s financiami a zabezpečením základnej životnej potreby – mať vlastný domov, resp. nestratiť ho. Špecializujem sa predovšetkým na financovanie bývania – kúpy nehnuteľností, výstavby murovaných, ale aj montovaných rodinných domov. Viac ako 22 rokov som pôsobila v bankovníctve na pozíciách poradcu, školiteľa, hypotekárneho špecialistu, riaditeľky hypotekárneho centra, privátneho bankára, poradcu pre podnikateľov, riaditeľky pobočky, regionálnej riaditeľky. Pracovala som celkovo pre 6 bánk. Najvýraznejšie úspechy som dosiahla v oblasti hypotekárnych úverov. Moja detailná znalosť bankových a poistných produktov môže byť obrovským prínosom pre Vás. Viem posúdiť výhodnosť produktov a nájsť na finančnom trhu najlepšie riešenie alebo lacnejšiu alternatívu. Zaoberám sa aj poradenstvom, ako sa zabezpečiť na dôchodok a tvoriť si osobné bohatstvo. Ako nezávislá finančná špecialistka pracujem už 2 roky. Je úžasné, keď nie som limitovaná pri výbere vhodného riešenia produktovým portfóliom jednej finančnej inštitúcie. Môžem pre vás vyskladať riešenie z produktov celého finančného trhu.

Čítaj viac
Tomáš Václav
0%

Každý sme si strojcom svojho šťastia... Práve preto ukazujem svojim klientom, akým spôsobom sa dá nepriaznivé finančné prostredie zmeniť na očakávaný a pozitívny výsledok. Ponúknuť akýkoľvek produkt- to vie každý! Ale mojou prioritou je ponúknuť klientovi individuálny prístup a hlavne komplexný finančný plán. Preto budem rád, ak ma budete kontaktovať a splníme spoločne Vaše ciele a sny.

Čítaj viac
Stanislav Vartovník
100%

Pôsobím na finančnom trhu už piaty rok a vždy sa snažím klientovi ponúknuť to najlepšie a najjednoduchšie riešenie jeho finančných potrieb. Mojou najväčšou odmenou je spokojný klient, ktorý sa na mňa kedykoľvek opakovane obráti s jeho finančnými požiadavkami. Hlavné motto: Hľadám také riešenia pre klienta, ako keby som ich hľadal sám sebe.

Čítaj viac
Iveta Zúbeková
100%

Skúsenosti v oblasti telefonickej podpory mám od roku 2010. Práci pre spoločnosť Finvia sa venujem od roku 2016. Ako klient odo mňa môžete očakávať profesionálny, ľudský prístup a ochotu vyriešiť Vaše požiadavky k plnej spokojnosti.

Čítaj viac

Zakladatelia Finvia Group


ladislav soviar

Mgr. Ladislav Soviar

CEO

Po doterajších pracovných skúsenostiach v najväčšej poisťovni na trhu, kde som mal na starosti obchod s veľkými maklérskymi spoločnosťami, som sa rozhodol pre jeden cieľ. Priniesť klientom na Slovensku dostupný a zrozumiteľný svet financií, ktorý im pomôže vyvarovať sa uzatváraniu častokrát zbytočných, či zle nastavených finančných produktov. Kvalitným obchodníkom tak zároveň poskytnúť komfortné zázemie v inovatívnej spoločnosti zameranej na kvalitu predaja.

michal kremnicky

Michal Kremnický

COO

Po rokoch stravených prácou na medzinárodných projektoch v oblasti bankovníctva, som sa rozhodol pre vstup do nového inovatívneho projektu.
Finvia poskytuje svojou jedinečnosťou pridanú hodnotu pre klienta, vďaka unikátnej kombinácii online nástrojov a kvalitných odborníkov zo sveta financií.

Pretože služby majú prinášať pridané hodnoty, nielen predávať produkt.

tomas nagy

Ing. Tomáš Nagy ArtD.

Marketing & IT Development

Už viac ako 10 rokov pôsobím v oblasti online médií spoločnosti + 421 Studio. Chcel som využiť svoje dlhoročné skúsenosti, pomôcť vytvoriť jednoduchšie, lepšie a rýchlejšie riešenia v oblasti financií. 

SKÚSENOSTI NAŠICH KLIENTOV

Matej Salay Finvia expert

"Celkovo som s produktom a vybavením spokojná, pán Salay sa očividne vyzná. Vedel presne čo robí. Keďže som sa prvýkrát stretla s týmito službami a prvýkrát kupovala nehnuteľnosť, očakávala som aj rady a typy. Tu som by som našla možno pár výhrad, ale celkovo všetko dopadlo výborne a som maximálne spokojná. "

- Adriana Richterová -
Juraj Biskup Finvia expert

"Viac než výborné "

- Michal Štěpánek -
Iveta Repaská Finvia expert

"Hodnotím veľmi pozitívne...ochota, komunikatívnosť, maximálne nasadenie......v podstate zastrešenie všetkých náležitostí a úkonov k vybaveniu hypotekárneho úveru... ďakujem. Odporúčam."

- Jana Dziaková MUDr -
Pavol Hrnko Finvia expert

"Dve slová - nadmieru spokojný."

- Lukáš Staňo -
Ivan Červinka Finvia expert

"Po dlhej dobe som stretla naozaj poradcu a nie predajcu poistenia. Profesionalny pristup, zohladnenie mojich podmienok a zelani, doplnene vysvetlenim vyhod i nevyhod. Velka spokojnost, budem kontaktovat aj nabuduce."

- Jana B. -
Martina Kružliak Pucherová Finvia expert

"Príjemná, nenásilná, vždy promptná , ochotná riešiť moje požiadavky s inštitúciami."

- Michal Godál -
Lucia Risková Finvia expert

"Profesionálny, veľmi ochotný prístup poradiť a vybaviť všetky potrebné formality. Odporúčam každému. V prípade potreby budem určite kontaktovať opäť Luciu ☺"

- Monika -
Linda Csizmárová Finvia expert

"Nadmieru spokojny. "

- Radko K. -
Darina Aghová Finvia expert

"JE to na 100 PERCENT.OK."

- Marian S -
Veronika Binková Finvia expert

"Pri vybavovaní relatívne komplikovanej hypotéky som si myslel, že to bude len márny pokus, ale pani Binková ma prekvapila. Ukázala, že nie je len nosičom hypoték a požiadaviek klientov, ale odborník, ktorý vie vybaviť všetko potrebné. Vyvrátila tak moju zlú skúsenosť s inými finančnými poradcami. Vrelo odporúčam."

- Lukáš Masár -
Martina Blahušiaková Finvia expert

"p. Blahusiakova pristupuje k praci a ku klientom velmi zodpovedne a profesionalne. So sluzbami p. Blahusiakovej som bol velmi spokojny. Dakujem"

- Michal -
Radovan Bezák Finvia expert

"S p.Bezakom sa velmi dobre spolupracovalo a nasa spolupraca bude pokracovat aj v buducnosti"

- Grmanova Terezia -
Lucia Kabzanová Finvia expert

"Určite odporúčam každému ....100% spokojnosť :-)"

- Ľuba -
Silvia Kováčová Finvia expert

"Top poradca vybrala to najlepšie ...dakujem som spokojná"

- Miroslalva Kocáková -
Mária Chamula Finvia expert

"Nadmieru spokojny"

- Tomáš Škamla -
Ladislav Mathis Finvia expert

"Pán Ladislav Mathis bol pre mňa akoby darom z neba. V situácii, v ktorej som nutne potrebovala riešiť bytovú otázku bol neskutočne ústretový, mimoriadne odborne zdatný v danej problematike, pomohol mi vybaviť úver a zároveň hypotéku na kúpu rodinného domu cez dražbu. Bez jeho pomoci, ústretovosti a spoľahlivosti by som danú nehnuteľnosť nezískala. Splnil mne a mojej rodine náš veľký sen. Budeme mu navždy vďační a ani slovami mu nevieme vyjadriť našu vďaku. Ďakujeme veľmi pekne. "

- Ing. Janka Marcinová -
Ida Čaládiová Finvia expert

"s prácou pani Čaládiovej som nadmieru spokojná - promptnosť, spoľahlivosť jej prístupu ku klientovi je vynikajúca niet čo dodať "

- Krumpálová -
Martin Totka Finvia expert

"Pan Totka dokazal zazrak :) Ma trpezlivost (vysvetlovat veci tak, ze tomu clovek aj rozumie), vybavi aj nemozne, dalo sa na nanho vo vsetkom spolahnut. Cenim si jeho neutichajuci optimizmus a nasadenie. Som velmi rada, ze to bol prave on, co nam vybavil hypoteku a vsetko okolo toho (doslova vsetko). Dufam, ze sa tato pochvala dostane aj k jeho nadriadenym, lebo si ju naozaj zasluzi."

- Elena Homolova -
Michaela Lörincová Finvia expert

"Pani Lörincovú na 100% odporučam pre jej profesionalitu a ľudský prístup."

- Kristína -
Zuzana Tvarošková Finvia expert

"Skvelý prístup, veľmi dobrý rozhľad na trhu a veľká flexibilita pri dohadovaní stretnutí. Ďakujeme"

- Tomáš Šrubař -
Michal Hanečka Finvia expert

"som velmi spokojný"

Ivan Dobrovolný Finvia expert

"Pán Ing. Dobrovolný mal počas celého obdobia riešenia našej veci veľmi profesionálny a zároveň ľudský prístup. Komunikácia z jeho strany bola vždy jasná a korektná, všetky informácie nám boli podávané promptne, zrozumiteľne a podľa reálneho stavu. Na naše otázky odpovedal ochotne a trpezlivo. Sme veľmi vďační za všetku pomoc a rady, ktorých sa nám z jeho strany dostalo. "

- Godinová Silvia -
Ondrej Brdiar Finvia expert

" Veľmi spokojný, ďakujem za spoluprácu. 100 %"

Lucia Kováčiková Finvia expert

"Ochota, profesionálny prístup, spoľahlivosť. "

- MUDr. Peter Krehák -
Juraj Richtárech Finvia expert

"Vysoká spokojnosť s p. Richtárechom po všetkých smeroch. Mesačná úspora cca 100,00 €. Ďakujem za vynikajúcu spoluprácu. "

- Patrik Martinec -
Michal Veselovský Finvia expert

"Veľká spokojnosť s komplexnosťou služieb. Hypotéka vyriešená rýchlo a bez zbytočných poplatkov. Odbornosť a prístup naozaj na úrovni. Odporúčam.."

- Róbert -
Ján Kormaník Finvia expert

"max. spokojnosť"

- Viktor -
Roman Repáň Finvia expert

"Som absolútne spokojný"

- Milan Miklo -
Patrik Gróf Finvia expert

"Boli sme veľmi spokojní s profesionálnym prístupom. Dostali sme porovnanie relevantných produktov aj s vysvetlením rozdielov, v rámci našich potrieb. Výsledný produkt nám bol šitý na mieru a zodpovedal všetkým našim požidavkám a aktuálnej situácii, s vysvetlením benefitov aj rizík. Okrem životného poistenia na mieru sme dostali výborný sevis aj v iných oblastiach: - hypotekárny úver: porovnanie aktuálneho trhu a vypracovanie konkrétnych ponúk relevantných bánk podla našej špecifickej situácie. Asistencia v priebehu schvaľovania úveru a poradenstvo v priebehu splácania úveru, čo nám ušetrilo reálne náklady na úver - porovnanie možností poistenia nehnuteľnosti, výber najvýhodnejšej ponuky pre nás - možnosti investovania, s podrobným vysvetlením a porovnaním - audit existujúcich produktov a ich prehodnotenie - u niektorých bolo výhodnejšie ich nahradenie novými Celkovo sme získali prehľad ohľadne ponuky na trhu v produktoch, ktoré sme aktuálne potrebovali. Dostali sme vysvetlenie a možnosť pýtať sa na všetky detaily. Získali sme produkty, ktoré by sme si sami asi len ťažko vybrali, najmä čo sa týka produktov, ktoré nám sú menej známe. Komunikácia bola plynulá a promptná, čo sme ocenili špeciálne v procese schvaľovania hypotekárneho úveru. Oceňujem tiež odbornosť a schopnosť porovnať možnosti v kontexte trhu. S negatívami sme sa nestretli, za čo som vďačná. "

- Veronika H. -
Ivan Kysucký Finvia expert

"Spokojnosť na 120%. Srdečná vďaka "

- Tomáš Kuban -
Jana Provazníková Finvia expert

"Príjemné vystupovanie, spoľahlivá, odborná stránka rôznych produktov mi bola zrozumiteľne vysvetlená, s produktom som spokojný. Ako o zákazníka bolo o mňa dobre postarané a doporučujem."

- T. Š. -
Lukáš Kiss Finvia expert

"Hodnotím slovom výborný, odporúčam a veľmi pekne ďakujem. "

- Ing. Igor Ružič -
Ingrid Urbanová Finvia expert

"Skvelá finančná a hypotekárna profesionálka,ktorá je vždy ochotná pomôcť a poradiť.Vrelo odporúčam."

- Michal Pavúček -
Ladislav Bohuniczky Finvia expert

"Maximalna spokojnost,odbornik, ochotny,vzdy promptne odpoveda na otazky osobne,cez telefon,cez mail,ochotny prist za klientom, vzdy najde spravny produkt v zmysle poziadaviek,a to vzdy v dohodnutom termine,nemeska,nezabuda :-)"

- Lenka Istvanova -
Eva Masaryková Finvia expert

"S p. Masarykovou spolupracujem dlhodobo. Poskytuje mi servis a poradenstvo pri hypotéke, životnom poistení i sporení. Môžem sa na ňu vždy spoľahnúť vo všetkých oblastiach financií. Je to skutočný odborník."

- Naďa Švrčková -
Robert Ondrovič Finvia expert

"Veľmi pozitívne hodnotím stretnutie; kladne hodnotím ponúknutý produkt. Vynikajúca komunikácia. A celkovo velka spokojnosť. Hodnotim na výbornú 100%."

- Ivan Simonovic -
Andrea Rojková Finvia expert

"S obchodníčkou Andreou Rojkovou som veľmi spokojná, vysoká odbornosť i spoľahlivosť, výborná komunikácia, produkt nastavený podľa mojich požiadaviek."

- Andrea Mažecová -
Ivana Capáková Finvia expert

"pani Capáková, je veľmi príjemná, spoľahlivá, po odbornej stránke prevláda u nej maximálna odbornosť. Ako s finančnou maklérkou som bola nadmieru spokojná a doporučila by som ju aj mojim priateľom."

- Veronika -
Zdenka Vrábelová Finvia expert

"Ing. Vrabelova je profesional a odbornik na slovovzaty. Vyborna komunikacia. Vrelo odporucam :o))"

- Miriam -
Marek Murko Finvia expert

"Bol som uplne spokojny.Pan Murko vedel vsetko vyriesit okamzite a rychlo.Maximalna spokojnost.Takto keby pracovali vsetci tak kazdy byva vo svojom. Dakujem."

- Hrozek Viliam -
Anna Kveta Furiková Finvia expert

"Z mojej strany po všetkých smeroch veľká spokojnosť ďakujem Anna Kveta Furikova . "

- Vladimír Uhrina -
Stanislav Vartovník Finvia expert

"Maximálna spokojnosť. Rýchle a odborné jednanie."

- Marek -
Marek Durdiak Finvia expert

"Pan Durdiak sa spraval ako odbornik na pravom mieste. Vedel co a ako urobit k spokojnosti zakaznika. Velka spokojnost. Dakujem"

- Lenka Gejdošová -
Ján Jászberényi Finvia expert

"Bola som maximálne spokojná."

- Zuzana -
Juraj Somol Finvia expert

"Profesional, bez vyhrad"

- Martin Makiš -
Dominika Senteši Finvia expert

" „Pani Dominika Senteši mi pomohla s vybavením najvhodnejšieho investovania a životného poistenia pre celú moju rodinu a taktiež s úverom za čo jej veľmi pekne ďakujem. Pani Dominika má pozitívny a zodpovedný prístup k práci a je vždy ochotná pomôcť. Týmto ju odporúčam a ešte raz ďakujem.“ Zuzana Čentešová, Senica "

- Zuzana Čentešová -
Katarína Pavlovičová Finvia expert

"Úplná spokojnosť. Výsledok nad očakávanie :) Celému tímu prajem veľa spokojných klientov ako som ja :)"

- Beata -
Barbora Gemerová Finvia expert

"Chcem sa veĺmi pekne poďakovať Barborke za trpezlivosť, odbornosť a pomoc pri riešení refinancu a môjho finančného "chaosu". A teším sa na ďalšiu spoluprácu :-)"

- Peter Domorák -
Hanka Potoret Finvia expert

"S pani Hankou som bol nadmierou spokojný. Splnila všetky moje požiadavky na 100 % . Najviac sa mi páči jej ľudský prístup . Určite sa v prípade potreby na ňu obrátim aj v budúcnosti. "

- Ján -
Ivan Janovský Finvia expert

"Zodpovedny pristup k zakaznikovi, ustretovost, spolahlivost, maximalna spokojnost z mojej strany. Doporucujem na konzultacie a poradenstvo."

- František -
Ladislav Jamrich Finvia expert

"Profesionálny a proaktívny prístup p. Jamricha mi ušetril veľa času a námahy pri orientovaní sa vo finančnom sektore. Požiadavky klienta dokáže optimálne doplniť o svoje rady a skúsenosti. Veľmi rád ho budem kontaktovať i v budúcnosti."

- Ivan Ďurovec -
Michal Šturcel Finvia expert

"Ustretový, promtný, profesionálny"

- Vladimir Durovič -
Lenka Nosianová Finvia expert

"Nadmieru spokojný"

Ľubica Fábryová Finvia expert

"Profesionálny prístup, ochota v ktorúkoľvek dennú i nočnú hodinu, ústretovosť voči požiadavkám, ochota hľadať všetky možné riešenia..."

- Mária Gajdošová -
Jakub Balúch Finvia expert

"Super :-) odbornik v tom co robi :-)"

- Peter -
Svetlana Kovárová Finvia expert

"Skvely a ustretovy pristup"

- Martin Borbély -
Radoslav Mihal Finvia expert

"Skvelý prístup a max spokojnosť."

- Vojto Bursík -
Iveta Zúbeková Finvia expert

"Výborná spolupráca, poradenstvo odporúčam na 100%. Vidieť že sa slečna Zúbeková rozumie finančným záležitostiam, čo sa týka hypotekárnych úverov, pôžičiek aj poisteniu. Vie poradiť aj vybaviť všetky záležitosti ohladom úverov. Mne osobne veľmi pomohla kúpiť dom, vybaviť úver aj poistku. Keby som si mala vybrať v budúcnosti finančného poradcu, určite by som neváhala a kontaktovala slečnu Zúbekovú."

- Simona F. -
Ján Farbiak Finvia expert

"Pan Farbiak poskytol odborne rady, "boziu" trpezlivost a dotiahol celu vec do zdarneho konca."

- Matus Turcik -
Tomáš Riska Finvia expert

"Veľmi sa mi páčil prístup p. Risku a aj jeho pani manželky. Som s nimi spokojná. "

- Veronika Borsíková -
Gabriela Kahler Finvia expert

" každému ju doporučujem. Ona vie všetko čo ako funguje a jakto má byť . Rýchlo všetko vybaví :)"

- Denis Paulovič -
Hypotéka 98.67 5 61

Napísali o nás a partneri: sme.skTrendpravdanovy casbanky.skdennik Naktualityeprofit24hodopeniazoch.sk  aktualne.skteraz.skweboviny.skhttp://www.remax-slovakia.sk/living.sk topreality.sk