Vyhľadávanie
Generic filters
Exact matches only
Search in content

Doplnkové poistenie GAP vám vráti celú kúpnu cenu vozidla

Uzatvorením doplnkového poistenia GAP k havarijnému poisteniu sa straty hodnoty pri totálnej škode alebo krádeži báť nemusíte. Vozidlo budete mať poistené na novú cenu, nie zostatkovú!

Mám záujem
Zavolajte si pre najlepšie životné poistenie

Vypočítajte koľko by stálo ročné GAP

Stav vozidla

Cena vozidla

Ročné poistenie

od 0

Mám záujem

GAP je len o trochu drahšie ako KASKO, ale dokáže ušetriť veľa peňazí

Havarijné poistenie nekryje celú škodu

Pri totálnej škode na vozidle v dôsledku havárie, odcudzenia či živelnej udalosti, vám havarijné poistenie kryje len jeho zostatkovú hodnotu. GAP vyrovná rozdiel medzi novou cenou vozidla a sumou, ktorú budete mať vyplatenú cez KASKO.

Najvýhodnejšie poistenie GAP získate online

Naši klienti získajú najvýhodnejšie poistenie GAP na trhu bezpečne, rýchlo a komfortne. Vďaka našej kalkulačke si jednoducho vypočítate cenu poistenia, podľa obstarávacej ceny vozidla už od niekoľkých desiatok centov na deň. Štandardne stojí KASKO približne 2% z obstarávacej ceny vozidla, s GAP-om cca 3%.

Ochrana pred nárokmi leasingovej spoločnosti

Pri kúpe vozidla na leasing musíte dojednať Kasko s vinkuláciou v prospech leasingovej spoločnosti. Lenže v prípade totálnej škody nebudete plne chránení. Ak poistné plnenie nedosiahne celkovú hodnotu zostávajúcich splátok, rozdiel bude leasingová spoločnosť vymáhať od vás. Aj v tomto prípade vašu peňaženku zachráni GAP.

Mám záujem
Zavolajte si pre najlepšie životné poistenie

Vozidlo stráca hodnotu okamžite po kúpe

Vedeli ste, že v absolútnom vyjadrení stráca vozidlo hodnotu najviac v prvých dvoch – troch rokoch? Ak o vaše vozidlo prídete počas tohto obdobia, môže sa stať, že z havarijného poistenia získate len 50-60% z ceny, za ktorú ste ho kúpili. V prípade, že sa tak stane, je to pre poškodeného veľmi nepríjemná správa. S poistením finančnej straty na vozidle GAP máte istotu, že o žiadne peniaze neprídete.

Mám záujem

Zorientujte sa vo výlukách GAP

Podobne ako pri iných druhoch poistenia, aj GAP má výluky, ktoré by ste si mali ešte pred uzatvorením zmluvy prečítať alebo si môžete nechať poradiť od vášho osobného Finvia experta. Medzi najčastejšie výluky patria napríklad:

  • vozidlá autopožičovní
  • vozidlá taxislužieb
  • vozidlá autoškôl
  • pretekárske vozidlá
  • škody spôsobené závažným porušením pravidiel cestnej premávky (napríklad požitie alkoholu)
  • v niektorých poisťovniach je možné dojednať *GAP len na vozidlá do 3,5t

TIP pre Vás
Nainštalujte si mobilnú aplikáciu iŠanón. Vďaka tomuto virtuálnemu asistentovi budete mať všetky zmluvy uložené, zálohované a vždy k dispozícii na jednom mieste. Žiadny termín týkajúci sa Vašich zmlúv Vám už neunikne.

Mám záujem

Články

Máte záujem?

Zavolajte na 0917 000 888
alebo nechajte nám kontakt a my sa Vám ozveme