Vyhľadávanie
Generic filters
Exact matches only
Search in content

Konsolidačný úver uprace vaše pôžičky a úvery

Zlúčenie nevýhodných úverov a pôžičiek do jedného konsolidačného má za cieľ znížiť mesačnú splátku a/alebo ušetriť na úrokoch.

Mám záujem
Zavolajte si pre najlepšie životné poistenie

Konsolidácia úverov a pôžičiek

Aktuálna výška dlhu

Mesačná splátka

od 0

Mám záujem o nezáväznú ponuku

Konsolidácia nie je len spájanie úverov

Náklady na splatenie úverov treba zvážiť

Pri predčasnom splácaní úverov môžu vznikať náklady vo forme pokút či sankcií. Tie je potrebné zahrnúť do nového úveru. Konsolidácia je výhodná, ak splátka úveru vrátane pokút a celkové preplatenie budú nižšie ako v súčte aktuálnych úverov.

Lepší prehľad vo financiách

Čím viac úverov a pôžičiek máte, tým viac neprehľadnými sa stávajú. Je náročné zapamätať si výšku splátok každého z nich, úrokovú sadzbu či dobu splácania. V prípade jedného úveru máte podstatne lepší prehľad o vašich fixných výdavkoch.

Možnosť navýšenia úveru

Okrem úspory na úrokoch je výhodou tiež možnosť navýšenia úveru. Vhodnou konsolidáciou, ideálne hypotékou, môžete získať vyšší úver pri rovnakej alebo ešte nižšej splátke, ako je súčet splátok starých úverov.

Mám záujem
Zavolajte si pre najlepšie životné poistenie

Najvýhodnejšia konsolidácia úverov je hypotékou

Hypotekárny úver má v porovnaní so spotrebnými či inými úvermi viacero výhod:

  • podstatne nižší úrok
  • možnosť dlhšej doby splácania, vďaka čomu si je možné nastaviť výšku splátky podľa potreby
  • možnosť získať najvyššiu hodnotu úveru, v niektorých prípadoch až do 10070% hodnoty založenej nehnuteľnosti

Čím väčšia je celková suma starých úverov, tým väčší je rozdiel v prospech konsolidácie hypotékou v porovnaní s konsolidáciou inými úvermi.

Mám záujem

Skúsenosti sú pri konsolidácii nevyhnutné

Ak má mať konsolidácia zmysel, je potrebné ju riešiť komplexne a využiť všetky benefity, ktoré jednotlivé banky ponúkajú. Vyznať sa v produktoch bánk tak, aby ste boli schopní vybrať ten najideálnejší je zložité a len skúsený špecialista dokáže zvládnuť konsolidáciu skutočne efektívne. Ako náš klient získate osobného Finvia experta bezplatne. Ten vám poradí a pomôže ušetriť veľa peňazí.

TIP pre Vás
Pri predčasnom splácaní úverov sa nemusíte obávať vysokých pokút. Podľa zákona má banka právo na maximálne 1% poplatok z predčasne splatenej časti úveru a aj to len pri úveroch vyšších ako 10 000 €. Úvery do 10 000 € sú v prípade fyzických osôb oslobodené od poplatkov za ich predčasné splatenie, čo ešte viac nahráva konsolidačným úverom.

Mám záujem

Články

Máte záujem?

Zavolajte na 0917 000 888
alebo nechajte nám kontakt a my sa Vám ozveme