Vyhľadávanie
Generic filters
Exact matches only
Search in content

Sme vám nablízku 24/7

Pošlite nám vašu požiadavku a my vám bezplatne pridelíme osobného Finvia experta, ktorý vám bude k dispozícii vždy, keď to bude potrebné.

Mám záujem
Zavolajte si pre najlepšie životné poistenie
Sme vám nablízku 24/7 - Finvia.sk

Asistenčná linka

Naša asistenčná linka 0917 000 888 vám je k dispozícii vždy v pracovných dňoch od 9:00 do 17:00. Cez telefón získate všetky potrebné informácie k produktom, ktoré ponúkame, môžete nahlásiť poistnú udalosť a preveriť stav jej likvidácie a uzatvoriť zmluvu na vybrané produkty (napríklad na PZP vozidiel)

Online chat

Spýtajte sa nás na čokoľvek prostredníctvom nášho online chatu. Vaše otázky budú zodpovedané ihneď alebo si dohodnete osobné stretnutie s našim Finvia expertom

Kontaktný formulár

Dajte nám o sebe vedieť a my sa vám ozveme v čo najkratšom čase. V prípade, že nám pošlete žiadosť o cenovú ponuku na konkrétny produkt a zadáte všetky potrebné údaje, ozveme sa vám už s konkrétnymi riešeniami.

Osobný Finvia expert

Vyberte si svojho preferované Finvia experta alebo vám ho pridelíme podľa miesta vášho pôsobenia. Poskytujeme servis po celom území Slovenska a vy tak máte istotu, že vašu požiadavku vybavíme odborne a diskrétne kdekoľvek sa nachádzate.

Individuálny kontakt pre médiá

S radosťou sa vašim otázkam bude venovať naše PR oddelenie:
E-mail: media@finvia.sk
Tel: 0917 000 888
Po-Pia 9:00 - 17:00

Napíšte nám
Zavolajte si pre najlepšie životné poistenie

Máte záujem?

Zavolajte na 0917 000 888
alebo nechajte nám kontakt a my sa Vám ozveme