Vyhľadávanie
Generic filters
Exact matches only

Ján Farbiak

Licencia NBS 233477: Poistenie a Zaistenie, Poskytovanie uverov
99%
Priemer hodnotení
9793 videní
56 hodnotení

Referencie poradcu: Ján Farbiak (5)

Silvia 01.10. 2019
100%

"Výborná spolupráca. Ďakujem"

Viktoria Pajtinkova 02.07. 2019
95%

"Mozem pana Farbiaka len odporucat, vyborna komunikacia a ustretovost, pre mna velka pomoc so ziskanim hypoteky /sklbenie vsetkych nadstandartnych poziadaviek/ uplne bez problemov. Som velmi vdacna a nadalej zostavam v kontakte ohladne poistiek a dalsich produktov. Viki"

Michal Kotraba 24.06. 2019
100%

"Profesionalita a znalost v obore...Prijemna spolupraca, urcite nie posledna. Dakujem"

Dominik 21.06. 2019
100%

"Janko je expert v oblasti, ktorej sa venuje. Má skvelý pro-klientský prístup a snaží sa poradiť klientovi vo všetkom individuálne. Nemá problém hľadať produkty a prispôsobovať ich klientovým predstavám. S Jankom som absolvoval iba jedno stretnutie pred vybavovaním a potom následne druhé stretnutie, ktoré bolo priamo už podpisovanie zmlúv v banke. Všetko bol ochotný riešiť cez telefón resp. cez textové správy. Služby môžem len odporučiť! :-))"

Michal 21.06. 2019
100%

"S p. Farbiakom sme riešili v minulosti aj v súčastnosti viaceré veci, samozrejme vždy bol ochotný poskytnúť odborné poradenstvo a výhodné riešenie, samozrejme z mojej strany spokojnosť . "

Hodnoteniam môžete veriť

Hodnotenia môžu písať iba klienti, ktorí mali reálnu skúsenosť s produktami a službami Finvia Group. Vďaka tomu vieme, že hodnotenia vyplnili reálni zákazníci.
Na personálnej stránke obchodníka zverejňujeme všekty hodnotenia. Takto získate prehľad o kvalitách Finvia experta. Uverejnenie hodnotenia na stránke predchádza schvaľovaním zákazníckeho servisu Finvia, aby sme včas dokázali zareagovať na vašu spätnú väzbu. V prípade, že hodnotenie nespĺňa základné pravidlá etického kódexu, môže byť hodnotenie zamietnuté. Najčastejšie sa tak stáva z dôvodu nevhodného vyjadrovania, použitiu vulgarizmov a nadávok, osočovania prípadne nesúvisiaceho hodnotenia.

Táto webstránka používa súbory cookies, ktoré pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Jej ďaľším používaním s týmto súhlasíte.